Keď je manažér milionárskeho investičného fondu James King (Will Ferrell) zadržaný za podvod a odsúdený na desať rokov vo väzení s maximálnym stupňom stráženia, poskytne mu sudca tridsať dní na to, aby si mohol dať do poriadku svoje záležitosti. Zúfalý James sa obráti na Darnella Lewisa (Kevin Hart), aby ho pripravil na život za mrežami. Lenže je v tom háčik. James si totiž myslí, že Darnell je bývalý kriminálnik, Darnell je však len tvrdo pracujúci živnostník, ktorý nikdy nedostal ani pokutu za zlé parkovanie, nieto ešte aby niekedy skončil vo väzení. Napriek tomu obaja robia všetko pre to, aby sa z Jamesa stal "tvrďas", a počas tejto prípravy zisťujú, ako sa v mnohých veciach mýlili - vrátane názoru jeden na druhého. (TV Markíza)

kaylin

Je to taková klasická současná komedie. Celkem dobrý nápad, hodně ksichtění se a přehrávání, což se v případě Ferrella a Harta v podstatě vyžaduje, a nakonec jen takové neuspokojivé sblížení obou postav. Ten potenciál, který zde byl, mi jednoznačně přijde nevyužit, což je podle mě docela pořádný problém. Humorné je to opravdu jen málo. ()

Rakosnicek77

Will Ferrell má daleko zábavnější snímky, tohle byla jen souvislá šňůra, většinou otřepaných gagů a tudíž mi film nedal nic jiné, než zašedlý průměr klasické komediální zábavy. ()

TheDon

Merry dickmas Santacock ! Já sem se po dlouhé době konečně i bavil. Oba dva to táhnou a odsejpá to a nenudí. Homo vložka tam zase tak úplně bejt nemusela, ale co už. Majonéza i čokoládka se snažili tak na 70%. Jedna z nej komedií letošního roku. ()

Jigy

Ale jo, bylo to střelený, občas přehnaný, ale já se zasmál. A o to v těchto filmech jde. V rámci žánru příjemný průměr. ()

Aljak

Takýto námet tu už bohužiaľ bol pri filme Big Stan v hlavnej úlohe s Robom Schneiderom. Akurát že Big Stan mal oveľa väčší záber ako tento film, teda aspoň čo sa dejovej štruktúry týkalo. Get Hard nebolo úplne na zahodenie, ale rozhodne som očakával niečo lepšie. Obzvlášť keď som videl obsadenie hlavnej hereckej dvojice Will Ferrell & Kevin Hart. No napokon je to asi jedna z najslabších Ferrellových komédii celkovo :( ()

M.i.k.e

i přesto,že ani Ferrell ani Hart nepatří mezi moje oblíbence a Get Hard jde v pár momentech zbytečně přes hranu (jak je dobrým zvykem soudobé komedie),musím uznat,že mě tenhle kousek hodně mile překvapil a pobavil asi nejvíc od Interview.Nějaké to klišátko by se sice našlo (natvrdlý běloch,ukecaný černoch),ale v tomhle případě to s klidným srdcem přehlédnu.Na letní večer ideální kousek...70% ()

kaposlav

Asi tretina filmu mala slušnú úroveň, ale väčšina bola trápny a vnúteny humor. No čo, veď viac som ani nečakal od toho trapáka Ferrella. ()

Martin741

Slaba komedia na pobavenie, kde Will Ferrell je tak humorom na urovni Stillera /ale stale vyssie ako Sandler/ a Kevin Hart je otravny rovnako ako Chris Tucker. Kazdopadne nic moc, zase ten US styl humoru, nema to nai grady ani poriadne sceny na zasmiatie sa : 40 % ()

Figu

Dáme komediální šachovnici? Jeden má černý, druhej bílý. Bodlo! Ferrella nemusím, ale zde docela zabodoval. Ovšem Hart, ten se pro tyhle pičoviny prostě vyskytl a umí vysekat divákovy na tlamě z kamennýho ksichtu rtíky do tvaru půlměsíce. Ta chemie mezi soupeři při partičce šachů byla luxusní! Praštěný americký komedie o hodince a půl beru plnejma a s chutí! 75% ()

Streeper

Will a Kevin společně utvořili docela vtipnou dvojici, které to na plátně klape a společně se doplňují. Ve filmu je pár scén, u kterých jsem se upřímně zasmála, ale je to typická americká průměrná komedie, takže nic originálního, ale neurazí to. ()

bourec

Tak po děsný kokotině Longest week sem si timhle filmem spravil chuť.Blaznivá komedie,u který sem se několikrát zasmál,navíc měla i děj,kterej sice neskýtal žádný překvapení,ale dobře se na to koukalo,stejně jako na Alison Brie,tady sice zlatokopka,ale jinak hezká kočička.70%. ()

Rodriguez

James je manažer investičního fondu a je dopaden za podvod, když zjistí, že má jít sedět, dostane strach, že nepřežije prvních 24 hodin v lochu. Proto se obrátí s prosbou na Darnella, aby ho připravil na život v base.... 40% ()

Icefist

Nemůžu se zbavit pocitu, že se z toho dalo vyždímat víc. Zvlášť s obsazením Ferrell + Hart. Usmívat se asi při sledování budete, zřejmě se párkrát i zasmějete, ale že by zde byly scény nebo hlášky s potenciálem na status "legendární", to bohužel ne. Jako nenáročná jednohubka postačí, ale víc nic. 40 % Oblíbená část- Shonda při návštěvě ve vězení ()

URBAN

Mám filmy na toto téma rád a pokud se nemýlím tento je nejpropracovanější z nich a tahle dvojka umí pobavit. Není to kdovíjak kulervoucí, ale zasmál jsem se jako dlouho ne a to znamená že to splnilo svůj účel. ( 25.7.15/PC ) ()

flyboyeda

"Myslim, ze vim, kdo zabil 2 Paca" byla jedna z nejtvrdsich hlasek Willa Ferrella ever... :D Spousta povedenych tematickych vtipku, bohuzel i nejaka ta ridsi omacka. Trvalo mi minimalne tretinu filmu, nez pro me spoluprace techto dvou blaznu zacala opravdu fungovat a davat "smysl". Coby fanaticky priznivec Willa Ferrella jsem cekal nepatrne vice. Ale mozna jsem jen nemel kompatibilni naladu na podobne fekalni typ extremni zabavy. ()

Shakespearovská rivalita po ferrellovsku

Shakespearovská rivalita po ferrellovsku

02.12.2014

Will Ferrell se naposledy objevil ve dvojce Zprávaře a příště ho uvidíme v komedii Get Hard, kde si zahraje milionáře, který se svědomitě chystá na pobyt v base. Na cestě pak má i ztřeštěné… (viac)