Volejte Saulovi

• USA Better Call Saul
USA, (2015–2022), 52 h 16 min (Minutáž: 42–69 min)

Hudba:

Dave Porter

Bob Odenkirk, Jonathan Banks, Patrick Fabian, Michael Mando, Rhea Seehorn, Michael McKean, Miriam Colon, Raymond Cruz, Julie Ann Emery, Jeremy Shamos (viac)

Tenhle prequel Perníkového táty nominovaný na Emmy sleduje život začínajícího advokáta Jimmyho McGilla a jeho proměnu na morálkou nesvázaného právníka Saula Goodmana. (Netflix)

Setkon

„I'll be back." řekl Gilligan milionům absťákem pološílených diváků svého majstrštyku... a nelhal. Odenkirk se po letech znovu stylově oblékl a začal chrlit jednu kousavou originální hlášku za druhou [citovat Network (1976) také neuškodí]. Banks tu také má své místo. Občas sice jen znuděně až vyzývavě sedí v té své budce. Jakoby věděl, kolik lidí se třese na příběhy jeho postavy, ale kdo si počká, ten se dočká. ;) ... Fandové Breaking Bad určitě zaplesají. Perník se zde už nevaří, ale závislost si na tom vytvoříte rychle. ()

Conriocht odpad!

Toto jednoducho nie je Breaking Bad s Cranstonom, Paulom a Gunn čoby hlavné a vydarené herecké trio. AMC sa zastrájalo aké to bude skvelé, ale nestalo sa tak. Pomerne predvídateľný dej, tupý scenár, pár známych tvárí a to je asi tak všetko, Nasilu vymasturbovaná zbytočnosť. ()

HoFikus

Už jenom to , když se Saul objevil v Breaking Bad byl mazec....O to víc , jsem rád , že má i svůj vlastní spin-off , který mu rozhodně ostudu nedělá. Pro Saula mám prostě slabost. Vtipný , ukecaný a trousící jednu hlášku za druhou. -1.série 90% ()

truecarnage

Človek to pozerá hlavne z nostalgie ku Breaking Bad. Som rád, že obsadili aj Jonathana Banksa, priznám sa, že po prvej sérii ma jeho dejová línia zaujala viac ako Saulova. Každopádne, toto je dobrá úvodná séria, ktorú si viac užijú fanúšikovia Breaking bad. Inak tajne dúfam, že ukážu aj nejaké udalosti "po" tom všetkom :) ()

WHITY

Milujem postavu Saula Goodmana...........a cely seriál o ňom to je niečo pre mňa.....a našťastie som nebol sklamaný neskutočný herecký výkon od Boba Odenkirka dobrý soundtrack no proste super prequel a spin-off, ak ste mali radi Breaking Bad tak better Call Saul si zamilujete!!!!!!!! ()

Majkowski

Příjemný návrat do světa Breaking Bad, do dob před Heisenbergem, ale hlavně do dob, kdy ještě neexistoval prohnaný právník Saul Goodman, existoval pouze ambiciózní Jimmy McGill snažící se najít v právnické branži své místo. Bob Odenkirk je skvělý herec a jeho postava si rozhodně zaslouží tenhle seriál. První jsem měl pochybnosti o tom, zdali to sám utáhne, ale jakmile se objevil na scéně další starý známý, drsňák Mike Erhmentraut, tak jsem byl naprosto spokojený. | 1. Série - 85% | 2. Série - 90% | 3. Série - 90% | 4. Série - 90% ()

majki41

ovela lepšie ako cely breaking bad to rozhodne neni som nejak fanda breaking bad ale pozrel som si saula pretože sa mi v brakingu pačil najviac a oto viac že tentok serial nenudi ako breaking bad ohladom rodinnych sedeni a oslav a retardovaneho syna to bolo v breaking bad velmi velmi otravne a úpol pribehu len otom strašne natiahnute a čo sa tyka varenia skor sa otom rozpravalo ako varilo ()

Nag0

Po prvej sérií to má našliapnuté na celkom zrelaxovanú verziu totálneho šialenstva s niekoľkými známymi postavami. Neviem kedy, ako a vlastne či sa to morálne zvrhne, no aj v takomto prevedení mi to nejak neprekážalo. ()

710.cz

Perníkového tátu jsem slupnul jako malinu a o Volejte Saulovi jsem neměl potuchy. Trošku jsem se obával, ale Gilligan je prostě génius. A jako malý bonus: v české verzi využit hlas stejného dabéra. ()

jlevcik

Kdysi jsem tu napsal, že Breaking bad je nejlepší seriál, co jsem kdy viděl. Better call Saul od něj není kvalitativně daleko a místy mám pocit, že je stejně dobrý. Rukopis Vince Gilligana ne nezapře. Těším se na další série a doufám, že Netflix bude myslet i na nás česky mluvící. P.S.: Je-li Breaking bad etalonem a v měřítku dokonalosti by měl 100%, Better call Saul je dle mého skromného názoru s přehledem na pětadevadesátiprocentní podívaná. ()

jmennno

Rukopis Perníkového táty, je zde silně znát. A to je jedině dobře. Stejně jako v Perníkovém tátovi, je přemněna hlavního hrdiny pomalá, a naprosto strhujcí. Střih a kamera, zde fungují naprosto dokonale. Nevěřila bych, že je možné, aby spin-off seriál překonal seriál samotný, ale Jimmovi, se to povedlo na výbornou. Takže, když budete mít problém, Raději volojte Saulovi, ale ještě předtím, tedy Jimmymu. ()

ricardo2803

Saul patřil v Breaking Bad k mým velmi oblíbeným postavám, proto si myslím,že si určitě zasloužil samostatný seriál. Ale upřímně musím říci, že jsem očekával trochu něco jiného. Rozhodně však nejsem zklamaný. Seriál je svižný, zábavný, chvílemi jsou možná některé scény zbytečně natahované. Ale v zásadě příjemná, vtipná oddychovka. Mám za sebou teprve první řadu, na druhou se chystám co nevidět a už se moc těším... ()

atrrej

Výborný seriál pre ľudí, ktorí si v Breaking Bad podobne ako ja obľúbili hlavne vedľajšie postavy (Saula, Mikea). Už v Breaking Bad mi prišli tieto dve postavy o mnoho zaujímavejšie ako hlavna dvojica (Walt a Jesse) a v tomto seriály sa vrátime k vývoju týchto postáv pred tým ako sa vôbec spoznali s Waltrom. ()

BR23

Po 5. sérii:...................... WAU. Ešte v prvých sériách by som si nebol pomyslel, že to môže byť tak dobré. Rozvoj charakterov Saula, Mickiho, Fringa, Vargu atd... nááájs. Prvé dve- tri série boli tak za 4 ale piata séria je určite za 5 :) Čakám a Teším sa na poslednú 6. sériu ;) A potom dám maratón BCS, BB a Elcamino :D ()

Shooo

Naprosto úžasnej seriál. První dvě série za 95%, ostatní plná palba. Na 6. řadu se těším, jako dítě na vánoce. ()

Boj o moc a Medvěd si podmanili ceny Emmy 2023

Boj o moc a Medvěd si podmanili ceny Emmy 2023

16.01.2024

Proběhlé předávání cen Emmy se ocitlo v poněkud kuriózní situaci, když se slavnostní ceremoniál kvůli stávkám v Hollywoodu odsunul ze září 2023 na leden 2024. Navíc zde byly předávány ceny za seriály… (viac)

Zemřel herec Mark Margolis

Zemřel herec Mark Margolis

04.08.2023

Nominace na Emmy 2023

Nominace na Emmy 2023

12.07.2023

75. ročník televizních cen Emmy čerstvě oznámil své nominace a pakliže jste alespoň trošku sledovali seriálovou tvorbu v uplynulém roce, nejspíš vás jednotlivé kategorie zase až tak moc nepřekvapí.… (viac)

Nový seriál Vince Gilligana našel domov

Nový seriál Vince Gilligana našel domov