Svatební cesta

Novomanželé Paul a Bea vyrazí na svatební cestu k odlehlému jezeru, aby si tu užili trochu romantiky. Brzy po příjezdu najde Paul Beu uprostřed noci v lese, zcela zmatenou. Bea se mu začíná vzdalovat, chová se čím dál podivněji. Paul pomalu tuší, že té noci potkalo Beu v lese něco mnohem děsivějšího než jen pouhá náměsíčnost. (Cinemax)

Emzet

Nebudu zastírat, že konec mě trochu zklamal (takhle má vypadat díl Akt X, ne plnohodnotný film), ale dobré tři čtvrtiny stopáže budete skutečně zvědaví, co se to vlastně děje a místy vám nejspíš doopravdy nebude dobře. Věčná škoda té určité nedodělanosti a mírně neoriginálního námětu, protože rozjeto to Leigh Janiak měla na jedničku. Rose Leslie na to má, chci ji vidět i v ambicióznějších projektech! ()

Standic1

Miluju horory, odehrávající se v lese... k tomu si přidejte několik mrazivých momentů, hoooodně otázek, co se to sakra děje a tahle nízkorozpočtovka vás prostě dostane, stejně jako dostala mě! Kéž by bylo víc takových! ()

Flopik

Kvalitné horory s mimozemšťanmi zrátame ledva na jednej ruke, preto som touto nízkorozpočtovou vecou veľmi milo prekvapený. Herecky zahraté výborne, postavy mi sadli. Dej je jednoduchý, manželský pár, medové týždne, svetielka a Rose nie je Rose. Jednoduchý dej ale o to zaujímavejší film s výborným vyvrcholením. Atmosféra tiež skvelá a jediné čo môžem vytknúť je málo strašidelných veci. Nakoľko ako celok to veľmi nevystraší. 87 minút je veľmi príjemných a tak sa nestihnete ani nudiť. Popravde nemám veľmi čo vytknúť, na 5* to rozhodne nie je  ale 4 zaslúžené. Ak nebudete čakať lakačky, krv(troška jej je) atď budete sa baviť. ()

Rockerman

Vždycky oceňuji, když se hororotvůrci snaží nějak ten náš oblíbený žánr ozvláštnit, že se snaží jít pěšinkou neprošlapanou. Honeymoon se o to vehementně snaží, ale nepovedlo se do toho vnést dostatek napětí. Je tu spousta keců, kterými se to snaží tu správnou atmosféru vytvořit, ale ne ne, nefunguje to. ()

alambert

První polovina filmu je skvělá. Nenápadný začátek, kdy koukáte na roztomilej páreček a čekáte, co se pokazí. Pak první strašidelná scénka, která je uplně dokonalá. Přesně takhle si představuju, že by se stalo něco nadpřirozeného, kdyby se to stalo. Ne že přijde strašidlo a řekne: "Ahoj, já jsem strašidlo". Ale něco divného se stane a vy pak nevíte, jestli se to stalo, nebo jestli se vám to zdálo, nebo co vlastně. Všechno vypadá normálně, ale vlastně není. Bravurně natočené. Bohužel potom, už se neděje nic moc zajímavého a je to zoufalá nuda. A ke konci máte pocit, že jestli ještě někdo řekne: "Řekni mi pravdu!" tak vstanete a vzteky si rozkopete svojí vlastní televizi. ()

fr3ak

No kurva. Velké překvapení. O filmu jsem předem vůbec nic nevěděl a to také maximálně doporučuji i ostatním. Dál bych asi nic psát neměl. Snad jen dodám že konečně po dlouhé době vzniknul v USA horor, který se obejde bez laciných lekaček a podobných sraček, tady se hraje hlavně na atmosféru (což by u hororů měla být samozřejmost) a ta by se dala krájet! A ten závěr... asi se budu opakoval, ale "no kurva!" Na nízkorozpočťák zcela nekompromisní pecka! PS: Tady je bohužel také krásně vidět, jakou má vypovídající hodnotu hodnocení na CSFD.... nulovou.... Fakt, pokud máte rádi spíše horory ze staré školy a ne ty vykalkulované lekačky co do vás v 999 filmů z 1000 serou horem dolem, tak maximálně doporučuji. ()

KUFI

Abduction horor s vaginalni vetrelci sondou. Ze zacatku me ten zamilovanej parecek lez docela na nervy, nastesti to pro ne spatne skoncilo :) ()

Hartigan

Tyhle amatérský novinky jsou fakt čím dál víc na hovno. Hodinu se zase nic nedělo, furt se tam jenom volizovali a následně v posledních dvaceti minutách autoři vykradli snad všechno z oboru, teda až na samootevírání a zavírání dveří. Nejde si nepovšimnout, že zakončení je dokonale opajcováno z letošního a vydařenějšího Starry Eyes. 50% ()

Cryptkeeper

Tak nějak jsem očekával trochu hutnější atmosféru,více mrazení v zádech,napětí a více neznáma.. Nebylo to špatné pojetí tohoto žánru,bohužel ani nic převratného. ()

JimiH

Určitě dejte filmu šanci, nejde o typický horůrek, spíš o psychosomatické podobenství k tématu manželství. Takový lehčí Cronenberg. Kromě konce, který skutečně mohl být lepší mi chyběla lepší vyváženost obou polovin (poznávání manželů X odcizování), která by mě donutila více se vtělit do jejich problémů, byť sám jsem čerstvě ženat. :) Nicméně je dost velká šance, že jiných se téma a jeho zpracování dotkne více. ()

glorious

Tešil som sa na tento hororik, od kedy som videl Leslie v GOT hned som si ju oblubil a to nie je len pre jej vzhlad ale ale jej samotne vystupovanie. Začiatok bol čistý romantický shit čo ma dosť ubijalo, a čo sa z toho vyklulo nakoniec ala E.T volá domov, no pobavilo :D. Gore scenka bola fakt nechutná , teda podla mojho gusta, ale to bolo asi tak všetko. ()

Hani93

Než se to trochu rozjede tak je půlka filmu.. Přišlo mi to, že koukám na nějakej love film.. Konec je docela dobrej.. 😉 ()

TomStrom odpad!

Hodina a půl debilních keců a příšerně otravného šaškování v lese, která se vleče odnikud nikam a skončí nijak. Jako čekal jsem, že to nebude žádnej veletrh, ale že se z toho vyklube až taková pičovina, to mě nenapadlo. Sbohem a nikdy víc, to už jsou záživnější spektákly od Asylumu, u nichž se člověk aspoň zasměje, protože tohle jsem musel zkouknout na třikrát a ještě to bylo na hranici možností. Nezávislý filmy většinou nestojej za moc, ale až tak prdelní kurz by nabírat nemusely. ()

Jaxx84

Atmosféra dobrá, ale nulová pointa, nulový děj, čistě jen mešuge scény beze smyslu, bez náznaku vysvětlení. Efekt beze duše. 4/10. ()

Miagy

Pomerne slabý horor, ktorý sa atmosféru snaží budovať práve na tom "neznámom". Toho bolo ale tak hrozne veľa, že ani ponurá atmosféra chaty film nezachránila. Od hororu pomerne ďaleko, a navyše tak neskutočne otvorené, nedokončené a nevysvetlené, až to bolo nepríjemné. Herci ok, chata, super, ale celé to mohli zabaliť do pozlátka, nie len do igelitu... ()