Nová komédia režiséra Judda Apatowa sľubuje veľmi drsný humor. (Barracuda Movie)

Johnny.ARN

Taký klasický Apatow. Od ničoho k ničomu v dvoch hodinách. Tie jeho minutáže jakživ nemôžem prekusiť. Príbehovo, herecky a podobne klasika. Nič prevratové, vzťahy, práca, on a ona. Bál som sa Hadera, ale našťastie som ho zniesol. Ale kto videl predošlé režisérové filmy, vie do čoho ide. 3 z 5 ()

ivan_drago

Opravdu debilní komedie, kterou od úplné trapnosti zachraňuje zasazení do sportovního prostředí a s tím spojené gagy... na to jak byl film prezentován dopadnul jako nejprůměrnější "všem se chci zavděčit" komedie s tragikomickou stopáží a naprosto neoriginální zápletkou a nechutně otravným dějem... třešničkou na dortu je pak A-Shu jako nateklá a odporná čupka... třikrát tfuj... ()

neoBlast

Judd Apatow, dřívější král dospěláckých komedií, to dokázal. Klesl snad na úplné dno. Je mi až s podivem jak špatného výsledku dosáhl při obsazení asi největší ženské stand-up hvězdy současnosti - Amy Schumer. Nekončící utrpení, kde trpí jak současné i minulé hvězdy SNL a Comedy Central. Nevkusné, minimálně vtipné, na Apatowa neskutečně generické... to vše zamrzí dvojnásob toho kdo kouká na Inside Amy Schumer a ví, že Amy umí být zatraceně vtipná a je originální za každou cenu. 15 % ()

geklon

Apatow. Schumer. Hader. Celý film stojí na Amy, né, že by tu nebylo dost vedlejších postav, ba naopak, spousta cameí a gagových scének, tak celkovou délku snímku nafukují takřka do nekonečna. Mrzí mě, že Hader, který konečně dostává prostor i v hlavních rolích, nemá dostatečný prostor ukázat se v celé své kráse. Pro Čecha neznalého amerických ikon a věcí s nimy spojené, které se ve Trainwrack střídají jak na běžícím pásu, musí být snímek strašná nuda. Ale ti kdo znají Johna Cenu (Jsem Wahlberg, kterej sežral Wahlberga) a LeBrona Jamese, ti se baví. ()

Pavlínka9

Amy Schumer je ženská, která se s tím vážně ne*ere!! :D :D Tedy - ona by řekla - nesere :) :) Že scénář napsala ona jsem si přečetla až po shlédnutí filmu a že je to inspirované i vlastními zkušenostmi - tak tím u mě získala ještě na popularitě :) :) Jsem sama překvapená, že jsem se několikrát řezala smíchy - hlavně jejími výroky a závěrečnou "taneční" scénu jsem viděla 4krát :) :) Ta holka mě ohromně baví :) Taky i to, že není film nacpaný všemožnými hollywoodskými fešáky, ale jsou tam podle mě "obyčejní" lidé, kteří nemají extra přidáno na kráse :) I to bylo pro mě obrovské plus :) Hned první dospělá scéna s Amy ohledně "přítele" s nekonečným "ptákem" byla fajn :D :D Mě ty hlášky ohromně bavily, mám ráda tento svižný humor, znám osobu s hodně podobným stylem života a mám obavy, jak jednou skončí...stejně jako u Amy. Těšila jsem se na Ezru Millera :D A nezklamal :) :) Daniel Radcliffe a Marisa Tomei - skvělý výkony :D :D :D Mě to bavilo a inspirovalo :) U mě rozhodně úspěch :) ()

oveckaoa odpad!

Strašný film se strašnými herci (ten basketbalový míč má víc inteligence než všichni ti herci tady) . Hlavní hrdinka spí se vším co má penis jednoho dne se , ale zamiluje do chlápka o kterém měla psát reportáž. V celém filmu je jedna fekální blicí scéna a dále tam jsou desítky sexuálních, rasistických narážek , že mě docela překvapuje, že to pustí v Usa do kin. Po herecké stránce je to též bída hlavní herečka je kopie Renee Zelwegger akorát, že neumí prodat ani jeden vtip a krásu též nepobrala a kromě toho chlápka co hraje toho s kým měla dělat reportáž tam nikdo nehraje. Jediná věc co jde ocenit je ten minifilm s Radcliffem za něj 5 procent. ()

Yoda sama

Asi najslabší Apatow a to z očividného dôvodu- nenapísal scenár. Preto som si dokázal užiť všetky jeho extrémne dlhé komédie (ktoré majú tendenciu v polovici stratiť tempo), no s postavami ktoré napísala Schumer som miestami aj trpel (výplne typu 16 ročný Ezra) a prišlo mi to dlhšie než by malo. Ale nemôžem povedať, že som sa nezasmial a že by Schumer bola nejako extrémne nesympatická, ako niektoré iné nedávne ženské objavy. A nemôžem mať antipatiu k filmu, v ktorom bol suverénne najzábavnejší John Cena. ()

VasaX

K Apatowovi mám takový složitý vztah. Na jedné úrovni mi přijde jeho tvorba jako takové laciné kvašáky, na druhou se u ní nakonec dobře bavím a hrají v tom i mí oblíbení herci (ač tentokrát ne). Takže Vykolejená (což mi nepřijde jako český ekvivalent slova trainwreck, ale spílání na téma jak se čeští distributoři učí angličtinu na indické verzi Teletubbies si nechám na lepší příklady) je pro mě další tuctovka, která mě ale dobře pobavila, vlastně lépe než Méďa 2. Bohužel to není žádný "comedy gold", už si ani nepamatuji nějakou výraznější scénu nebo hlášku a po dalším shlédnutí netoužím. Ale pro nezávazné pobavení doporučuji. Pěkně nohy nahoru, do ruky dobrotu nebo oblíbený nápoj a vyražte směr mentální relax. ()

stitch7

Film měl ze začátku dobře našlápnuto, druhá půlka už ale začala dost nudit. Klišoidní a obyčejný konec tomu také zrovna nepomohl... ()

Marrdaa odpad!

Odporný ! To je další stupeň hodnocení, který by se měl zavést minimálně na ČSFD. Spadaly by do něj filmy se slizkýma a nevskusnýma šlapkama jako je tahle Amy + všechno od Trošky. Dalším úchylným faktorem týhle slátaniny jsou nominace na Zlaté Glóby a to dokonce dvě ! Schumerová se zřejmě vyžívá v kouření vysoce postavených dvoumetrákových Hollywůdských židů, jinak si to nedovedu odůvodnit. ()

TroiMae

V zásadě jde o běžnou romantickou komedii, kterou je možné vidět v televizi a nechodit na ni do kina. Alespoň já to takhle normálně dělám. Ale pak mi došlo, že její výjimečnost si zaslouží trochu promotion. Už jen to, že tam jsou ženské postavy, které mají jméno, mluví spolu a ne jen o mužích. Divili byste se, kolik filmů tento jednoduchý Bechdelův test nesplní (stěží tam pohledat dvě ženy). Amy Schumer u nás běžně známá není (stejně jako nebudou různé popkulturní odkazy ve filmu), protože je to televizní komička. Ve svojí show ale prolamuje mantinely mainstreamu a tak její herecký a především autobiografický scénáristický debut působí jako osvěžení sexistického Hollywoodu. Je svá, nic lidského/ženského jí nepřijde cizí a s pozoruhodnou přirozeností se pustí do tabuizovaných témat a nevkusných vtipů. A já jsem zjistil, že v jejím podání zřejmě jinak nechutné vtipy zabalené do popkulturních odkazů Hry o trůny mám rád :o) Včetně polemiky o možném zabijákovi rodícího se vztahu v podobě nalezení tamponu v záchodové míse, tamponu, jehož fotka by byla opatřena titulkem "Red Wedding" ;o) A skvělá je Tilda Swinton. Zapomněl jsem, že tam hraje. Ta šéfredaktorka (má jenom divný přízvuk, nebo je fakt tak cynická?) mi pak byla hrozně povědomá… jenže já nejsem zvyklý na to, aby Tilda Swinton hrála… to… ženy :o) Tradiční make-up ji změnil tak k nepoznání, jako bychom naopak třeba takovou Cindy Crawford nepoznali, kdyby ho neměla. "A řeč není jen o vtipech s tampony či slovních přestřelkách, které si naráz utahují z xenofobie, homofobie i posedlosti proteiny. Zatímco nedokonalá mužská těla a tekutiny uvnitř nich už jsou dávno přirozenou součástí kinematografického prostoru, Amy s lehkostí, vtipem a bez jakékoliv hysterie říká, že ženy jsou také normální." http://art.ihned.cz/c1-64416990-vykolejena-amy-schumer-recenze ()

Hollohlaway

Některé drobné skeče jsou celkem vtipné , ovšem jinak je to celé mdlé a nevýrazné. Jako celek to má velmi volné tempo a nebýt několika cameo rolí a pár vtipů , nestálo by to skoro za nic. ()

P1tr

Jediný projekt, ve kterém je Amy Schumer snesitelná. Normálně nesympatická komička napsala velmi vtipnou a upřímnou romantickou komedii, kterou zkušeně ve svém typickém stylu zrežíroval Judd Apatow, který si humorem se Schumerovou velmi sedl a svojí režií výborně realizuje a doplňuje scénář. Schumerová nejenže napsala kvalitní scénář, ale také dobře hraje a její chemie s tradičně sympatickým Billem Haderem funguje na jedničku a je dalším klíčem k úspěchu. Největším překvapením je nicméně LeBron James, který dokazuje, že zvládne úplně všechno a po konci sportovní kariéry se může bez potíží živit jako komik. Vykolejená je velmi povedenou romantickou komedií, ve které fungují obě dvě pózy, ale přecijenom na mě více fungoval humor, než romantika. ()

KR4T4S

Nečekal jsem, že Amy utáhne celý film, že mezi ní a Haderem bude chemie. Nečekal jsem, že to bude víc serious než funny, že se vyloženě popadat smíchy budu asi tak pětkrát. A nečekal jsem, že mi to až tak sedne. Víc než hlášky LeBrona, se mi líbily navrhované články do novin z úst Tildy (třeba Nejošklivější děti celebrit do 6ti let). Jedna z těch lepších vážnějších romcom. 75% ()

Rihan

Po nemastném, neslaném začátku, do kterého Amy Schumer vstoupila jako velmi nesmyslná žena a nezajimavá herečka, jsem přeci jen film dokoukal, možná i kvůli novému náboji, který do jinak pro mě fádního děje vnesl Bill Hader. Ani sympatický konec mé hodnocení o třetí hvězdu neobohatil. 45% ()

herr_carter

Jedna velká one-woman show Amy Schumer, kterou jsem dosud neměl šanci nikde vidět, doplněná profesionálním hereckým vystoupením komika LeBrona Jamese a dalších sportovních profíků. Co musím ale ocenit, je účast Tildy Swinton, protože na její místo sekýrující nadřízené si nedokážu představit vůbec nikoho jiného, já se tedy nasmál smlušně...............moje hodnocení = 7,5 z 10. ()

Zemřel herec Norman Lloyd

Zemřel herec Norman Lloyd

12.05.2021

Z kalifornského Los Angeles přišla smutná zpráva. V úterý zemřel americký herec, režisér a producent Norman Lloyd. Bylo mu neuvěřitelných 106 let. Zprávu o úmrtí médiím potvrdil Lloydův dlouholetý… (viac)

Amy Schumer se bude cítit krásně

Amy Schumer se bude cítit krásně

04.06.2017

Americká komička Amy Schumer se úspěšně přesunula k filmu ve Vykolejené, s letošní Dámskou jízdou už ale tolik nezabodovala. Co chystá dál? Dlouho to vypadalo, že bude podrývat stereotypy v… (viac)

Film o Barbie už má hlavní hvězdu

Film o Barbie už má hlavní hvězdu

03.12.2016

Letošní Krotitelé duchů se proměnili v menší katastrofu, studio Sony to ale naštěstí neodradilo od filmů s ženskými hrdinkami. Před pár dny jsme zjistili, že se chystá dámský spin-off 21 Jump Street,… (viac)

Goldie Hawn se vrací na velké plátno

Goldie Hawn se vrací na velké plátno

19.07.2016

Málokdo si to uvědomuje, ale Goldie Hawn se už 14 let vyhýbá filmovému byznysu. Na svoje místo tak trochu vyslala dceru Kate Hudson, teď se nicméně vrátí do kin v novém filmu s Amy Schumer. Velká… (viac)