Nová komédia režiséra Judda Apatowa sľubuje veľmi drsný humor. (Barracuda Movie)

Izmo123

Hodnocení u tohohle filmu mě překvapilo i dost mate protože já čekal šíleně špatnou komedii s romantickým žánrem který mě tady lehce překvapil, ale na ČSFD jsou kritici o něco více kritičtější ale já si myslím že se jedná o další 3 hvězdičkový film který neurazí ani nenadchne, hodnotím Postavy 6/10 Příběh 6/10 Romantika 6/10 Komedie 5/10 Drama 5/10 Celkově hodnotím ⭐⭐⭐ 6/10 ()

PTuranyi

Skutočne veľmi zlý film s trápnym a vulgárnym humorom. Vtipy sú však možno nevydarené skôr kvôli dabingu. Ale napriek tomu je v ňom jadierko emócie a v závere prerod hlavnej hrdinky. ()

Blondprisera

Když si začnu všímat, že se film táhne, je to špatné. Přes to, že je většina vtipů povedená, na tuhle stopáž jich tam je asi málo. A konec jak u každé druhé romantické komedie, chjo. ()

TomDolly

Trainwreck má jeden problém a je ňou stopáž. V polovici filmu sa deje presne to, čo sa očakavá. Amy sa mení na milujúcu a oddanú ženskú, ktorá i keď vie čo chce tak to vôbec nevie. Je to trochu presladené. Ale to nakoniec nevadí. Pomerne dosť tam vybehuje ten dej, ktorý je v ďaľších 1000 filmoch. Ale aj tak na ňom niečo je. Je to iné ako ostatné komédie s romantickým nádychom. Preto odpúšťam ten samozrejmý dej od polovice filmu a prehltnem i tú zbytočne zdĺhavú stopáž. Jedna z najlepších komédií, ktoré tu posledné roky boli. ()

Mark1983

Docela koukatelné, ale i když moc nemusím ve filmu postelové scény tak ty hlášky během sexuální aktivity byly bez chyby. Jinak celkem se jedná o koukatelný průměr,jenž neurazí. ()

zekon odpad!

Nudná trapárna s odpornýma hercama a škaredou Schumer. Kdybych nevěděl typl bych to na další Německý shit jako Fakjů pane učiteli. ()

dudel3333

vtipno-trápna komedia,Schumer veľmi nesympaticka,Hader zlato prihlúplí.A celkom som sa bavil.Tie hlášky nemali chybu,len ta extremne dlhá stopaž,bola priveľa vatová ,takže to vtipné sa stratilo v záplave nudy ()

jarmil8

Pseudokomedie s nekriticky přepálenou délkou. Pokud tam byl nějaký humor, tak mi neseděl. Film je spíše sled rádobyhumorných scének a pokud se objeví něco jako děj, je značně předvídatelný a zbytečný. Amy Schumer je sympatická, její film ani trochu. ()

avalonek

No,tak co o tomhle filmu napsat.Ta holka byla trošku hráblá(asi teda trošku víc).Pár vtipných scén tam bylo,ale opravdu jen pár a jinak to bylo zbytečně moc dlouhý a často dost nudný kousky..Takže nic moc.Dvě hvězdy za pár vtipných scén a nejvíc za poslední s hodem na koš.. ()

fabregas1

Asi to bylo hlavní hrdinkou, protože mě film vůbec nebavil a na ní se nedalo koukat. Hvězdu dávám za Džona Cenu a za basketbalovou parádu už zmiňované Šumerové : ) ()

Starejsi

LeBron mi dokázal, že som sa v ňom nemýlil. Ako sa baví dennodenne na palubovke, tak bavil aj na filmovom plátne. Pozrel som si to len kvôli nemu a zapasoval tam úplne ideálne. Film ale príšerne jednoduchý, kde šlo všetko logicky za sebou tak, že záver filmu vedel odhadnúť aj primitív. Maximálne nesympatická nymfomanka, si nájde chlapa, ktorý je pre ňu z nepochopiteľných dôvodov tak skvelý, že sa s ním musí rozísť. Neskôr si ale uvedomí, že je predsa len ten pravý. A tak sa natlačí do sukni a s roztlieskavačkami vykúzli dve-tri tanečné variácie a on jej nedokáźe odolať. Hviezdy teda len za LeBrona, Amareho a športovú atmosféru a Johna Cenu, môjho obľúbenca z čias wrestlingových, ktorému nerobí problém urobiť si srandu zo samého seba. ()

mansonn

Tak hlavna "hrdinka"tak nechutna ze mate chut na telku hodit kus handry. Humor miestami ze dal sa a miestami mate pocit ze 6 rocny cita Hviezdoslava.....je to film bez ktoreho sa da existovat ()

flouny8

V Hollywoodu došly hezký herečky, tak dostala příležitost i Amy Schumer. No a dopadlo to strašně. Těžko říct, co to vzniko za paskvil. Na komedii to neni vtipný a vlastně to neni vůbec nijaký. A Schumer je fakt hnusná! ()

zeromen

Docela zajímavá komedie ze života ale mě moc nepřesvědčila a nenaplnila očekáváním. Ženské jsou prostě mrchy :-)) pochopíte až to uvidíte :-)// viděl na DVD: 59% ()

heni

Dajme tomu, že pozerateľná komédia.. Aj by sa človek bavil... Jediné čo ma úplne rozčuľovalo bola vrcholne nesympatická a fakt škaredá Amy Schumer.. Nie, nie... ()

bublinka4

Amy Schumer sleduju nějakou dobu a i když je tenhle film totální sranec, u kterého se pomalu nedá ani žehlit, jedno musím přiznat - její sebevědomí bych opravdu chtěla mít. ()

Zemřel herec Norman Lloyd

Zemřel herec Norman Lloyd

12.05.2021

Z kalifornského Los Angeles přišla smutná zpráva. V úterý zemřel americký herec, režisér a producent Norman Lloyd. Bylo mu neuvěřitelných 106 let. Zprávu o úmrtí médiím potvrdil Lloydův dlouholetý… (viac)

Amy Schumer se bude cítit krásně

Amy Schumer se bude cítit krásně

04.06.2017

Americká komička Amy Schumer se úspěšně přesunula k filmu ve Vykolejené, s letošní Dámskou jízdou už ale tolik nezabodovala. Co chystá dál? Dlouho to vypadalo, že bude podrývat stereotypy v… (viac)

Film o Barbie už má hlavní hvězdu

Film o Barbie už má hlavní hvězdu

03.12.2016

Letošní Krotitelé duchů se proměnili v menší katastrofu, studio Sony to ale naštěstí neodradilo od filmů s ženskými hrdinkami. Před pár dny jsme zjistili, že se chystá dámský spin-off 21 Jump Street,… (viac)

Goldie Hawn se vrací na velké plátno

Goldie Hawn se vrací na velké plátno

19.07.2016

Málokdo si to uvědomuje, ale Goldie Hawn se už 14 let vyhýbá filmovému byznysu. Na svoje místo tak trochu vyslala dceru Kate Hudson, teď se nicméně vrátí do kin v novém filmu s Amy Schumer. Velká… (viac)