Ondak

Naprosto šílený seriál. Obsahuje moře hnusu, obludností, nekorektnosti a násilí. Překvapivě mě ale první série bavila hodně. Nebýt asi 3 dílů, u kterých jsem se nudil dostal by plný počet. Děj se popsat nedá. Vědec Rick se vydává na různé mezidimenzionální dobrodružství se svým vnukem Morthym. Vždy se stane naprostá nepředvídatelná událost a absurdnost střídá ještě větší absurdnost. Tím je děj natolik zmatený, že postrádá veškerou ucelenost příběhu a jde pouze o nejabsurdnější a nejhumornější vyřešení problému. Tím vlastně nedochází k jakémukoliv posunu v ději hlavních postav skrze první sérii. Uvidíme v dalších sériích, jestli bude více kladen důraz na nějaký příběh. ()

Pes

Ďakujem Adult-Swim, že ste vytiahli kokotský a nekorektný humor v dnešnej dobe fake moralistov. Český dabing je podľa mňa lepší ako originál a za to klobúk dole dablérom, ktorý sa neboja nadabovať slovo prick ako kokot. V SK znení by to bol nanajvýš somár. (aj keď som zachytil nejaký SK dabing so sprostou pičou) ()

Tobias18

Nemám rád sitcomy ani seriály typu Simpsonovi, Futurama či Family Guy. A po pilotu Ricka a Mortyho jsem si myslel, že to dopadně stejně. Od druhé epizody mě to však překvapivě chytlo, a i když ne všechny epizody byly úplně stoprocentní, jsem nakonec spokojen a druhou řadu mám v plánu. Co se mi velmi líbí je fakt, že si postavy pamatují události předešlých epizod, což dává celému seriálu úplně jiný rozměr. A závěr jinak velmi průměrné (a jedné z nejslabších, až na to geniální finále) šesté epizody a celá desátá epizoda jsou vrcholy žánru. 65%. ()

Lukas222 odpad!

Keď sa musím premáhať, aby som dopozeral nejaký diel, tak je jasné, že mi to nesadlo. V niektorých prípadoch úchylný a často fekálny humor sa mi hnusí. Fuj. ()

Maysha

Vůbec nechápu, co na tom ostatní vidí. Až na výjimky je to nuda sbírající slávu snad jen kvůli těm vulgarismům a sexuálním narážkám. Bohužel nenadchlo. ()