Pokračovanie úspešnej britskej komédie The Inbetweeners (2011) sleduje príbehy štyroch najlepších priateľov: Willa (Simon Bird), Jaya (James Buckley), Neila (Blake Harrison), Simona (Joe Thomas). Už je to takmer rok, čo Jay býva so svojím strýkom v Austrálii, Neil si našiel prácu a Simon s Willom študujú na rôznych univerzitách. Ich životy sú opäť nudné v porovnaní s minuloročnými prázdninami. Všetko sa zmení, keď sa ostatným ozve Jay, ktorý tvrdí, že zahájil prevádzku nočného klubu v Austrálii a má toľko žien, koľko sa mu zažiada. Sľubuje, že sa nachádza v "hlavnom meste sexu", a chce, aby jeho priatelia prišli za ním na dovolenku. Ostatní takto dostávajú ponuku, ktorá sa neodmieta, a tak sa vydajú na svoje druhé prázdniny bez rodičov, počas ktorých by mali svoju pozornosť opäť upriamiť najmä na pitie a dievčatá. Postupom času však zisťujú, že nie všetko, čo im ich kamarát nahovoril, bola pravda. (Brano)

William_

Je to stejně trhlé jako předešlý film okořeněný o fekální scény na koupališti a na poušti. Tento druh humoru trochu připomínající seriál South Park je docela mi blízký (nic proti němu nemám), ale chápu že to rozhodně nesedne všem, někdy to je opravdu přes čáru. Naivita hlavních hrdinů/tragédů je skvělá a škoda trochu slabšího konce, který byl mi přišel hodně narychlo. Moc jsem se u závěru nebavil. Zbytek filmu jsem se královsky bavil a film mohu jako parádní letní osvěžení velice doporučit. 8/10. ()

wohna

Občas se člověk i zasmál, to jo. Třeba scény ve vodním parku docela pobavily. Ale oproti prvnímu filmu a seriálu to je opravdu horší. Snad to timhle dílem skončí. ()

sir-dave

V rámci úchylných komedií to je určitě nad průměr, jenž za dvojkou už trochu strádá. Je tady více hluchých míst než humoru ale stále vás to několikrát odrovná, že se od srdce zasmějete. Obzvlášť scénky s hovnem na akváči nebo prcaním blondýnky. Ty idioty nejde nemít rád :-) 3,5* ()

hattilless

Seriál skvělej, první film nuda a šeď. Po vydání druhého dílu jsem byl značně skeptický, ale čtvěřice outsiderů mě opět dostala jako v seriálu! :) Doufám, že to ale celé nepokazí dalším filmem. ()

Firebug

Tohle už dávno nejsou ti mladí a naivní přizdis*áči, tohle jsou prostě jen monstrózní s*áči! Všechno je vyhrocené do absolutního absurdna. Will už není trapný podivín postrádající "social-skill", on je to jen strašně nesympatický čů*ák. Jay (ač se to zdá téměř nemožné) postoupil na další úroveň vylízanosti a Neil je zkrátka mentál. Ne, že by se nějaký vtipný gag nenašel (vede "rape-alarm scénka"), ale příliš často je to už moc daleko za hranicí trapnosti a fekálisté si jistě také přijdou na své. "Britský feeling" v nedohlednu a dějová linka těžce nezvládnutá. Zklamané 2*. ()

Elethber

Někteří tvůrci prostě nevědí kdy přestat. Ať byl seriál Inbetweeners sebelepší, již slabší první film napovídal, že dalším krokem by měl být konec. Ale ne, parta podivínů se setkává ještě jednou, aby opět sbalili nějakou tu "číču" a ztrapnili se přitom na sto způsobů. Bohužel ale už to není ten způsob ztrapňování, který by měl bavil. Na jeden dobrý vtip je deset špatných a některé až moc hraničí s nechutností (například scéna na tobogánu). Já vím, bylo to tak vždycky, ale vždy mi to přišlo alespoň trochu "na úrovni". Ani nevím, jestli si přeji nějaké další, konečně konečné rozloučení. ()

IvoB

Tak tohle už je hodně velká zoufalost. The Inbetweeners nikdy neměl příliš sofistikovaný humor, ale dvojka už není vlastně směšná ani trochu – spíše trapná a nechutná (ještě více – a v negativním slova smyslu). Film bez špetky nápadu obestřený fekálními a přiteplenými „vtípky“ – ne, děkuji. ()

Milky.

Jako připomenutí perfektního seriálu je to skvělé. Ovšem číší z toho dojem brutální recyklace, přepálenosti a že je to prakticky pořád jedno a to samé dokola. Bohužel Inbetweeners už jsou nejspíše vyčerpaní. I tak jsem se ale bavil ikdyž film nesplnil očekávání. ()

Jaroslaf

Simon Bird obzvlášť ze začátku strašně přehrával. Přišlo také více nechutností. Ale pořád celkem zábava na jedno zfouknutí a prostředí austrálie bylo rozhodně atraktivnější než místo v prvním filmu, co mělo být řeckem, ale vůbec řecko nebylo. ()

Raziel_cz

The Inbetweeners ve formě celovečeráku nefungují na sto procent, nicméně to byl pořád námrd jako prase. Stará banda pohromadě, v Austrálii, s mnohem lepším, originálnějším a vtipnějším scénářem a nabitějším dějem než první díl. Škoda té nezvládnuté dvacetiminutovky v poušti, která tam vůbec být nemusela, alespoň ne v tak utahané a nudné podobě, stejně se ale těším na pokračování, protože tahle parta honibrků a jejich přemýšlení je prostě masakr. Třeba se Beesleymu a Morrisovi napotřetí konečně povede a vymámí ze mě plný počet. ()

Olík

"Přizdisráči" Will, Simon, Jay a Neil opět vyložili svoje genitálie na stůl a ačkoliv se to zdálo téměř nemožné,tak ještě řádně přiložili pod kotlem. Budu šetřit místem i myšlenkou a rovnou Vás odkáži na svůj komentář k prvnímu Inbetweeners celovečerního úletu. Snad jenom to, že Morris s Beesleym ještě přitlačili na exkrementech a tělních tekutinách, což v důsledku nepřidává na toaletnosti, ale dělá z Inbetweeners 2 jednu z komediálních událostí roku. Uznávám, tenhle styl humoru určitě není vhodný pro každého, ale mě je pětatřicet a královsky jsem se bavil :D ()

Rathalos

Co dodat k tymto styrom blaznom,ono komu sa pacila jednotka,tak si zamiluje aj toto pokracovanie a ja urcite do tejto skupiny ludi patrim...:⁠-⁠) ()

tereez

Oddychovka vhodná tak na večer s alkoholem – něco jako Klub sráčů i s brutálnější obměnou legendární scény u pobřeží. Takže jo, jestli se smějete zvracení, je to film přesně pro vás. Jestli čekáte vyšší level humoru, tak bohužel.. pár náznaků tam teda je (závěrečný titulky jsou super!), ale film se nese spíš v tom zvracecím trapnym tónu. Na druhou stranu potlesk tvůrcům, že mají koule a jdou opravdu do extrémů, kdy si divák řekne, že snad neni možný, aby nám ukázali i TOHLE (scéna v poušti.. eh.. i s obligátním oklepáním..). ()

Bernyz

Konečně! Pussay patrol je zpět. Miluju seriál i první film a bál jsem se dvojky. Nemusel jsem. Našláplejší a akčnější pokračování mi udělalo radost. Podařilo se zachovat všechny postavy a všechny jsou stále „úplně blbé". Je zde víc gagů a hlášek jak v jedničce, kterou jsem tedy viděl dabovanou, takže nevím, jestli se hlášky neztratily v překladu. Teď už jen doufat, že bude třetí film anebo další série seriálu. ()

GTS_PUNK

Po úspešnom seriálovom koncepte z roku 2008 trvalo ďalšie tri roky, kým sa táto šialená partia stredoškolákov dostala na filmové plátno. Na ňom predviedla o niečo slabšiu "show", než na akú je divák zvyknutý zo seriálovej predlohy, ale očividne to stačilo na to, aby sa po ďalších troch rokoch vrátili s druhým filmovým pokračovaním. Tentokrát sa partia vydáva na dobrodružstvo naprieč Austráliou, samozrejme s túžbou zbaliť a "užiť si" s čo možno najviac dievčatami. Pre diváka, ktorý videl či už seriál alebo predošlý filmový diel, to nie je žiadna nová skutočnosť, na ktorú by sa musel pripraviť. Práve naopak, od tejto štvorice to priam očakáva, čo v konečnom dôsledku naskytá otázku, či v tomto prípade napĺňajú divácke očakávania. Na začiatok treba spomenúť, podobne ako v prípade prvého filmu, že kvalitatívne sa na úroveň seriálu film nedoťahuje ani zďaleka. Tvorcovia sa skôr, a to je pochopiteľné, zameriavajú na príbeh a situačný humor tak mierne odsúvajú do pozadia. Rôznych sexuálnych narážok a podobných lacných, no zato fungujúcich vtipov je tu dostatok, ale diváka nedokážu pobaviť do takej miery, ako byť možno očakával. Postupný úpadok kvality je badateľný, čo je škoda. Podobné na seba nadväzujúce snímky vrámci jednej série je veľmi ťažké neporovnávať medzi sebou, ale ak sa o to pokúsime, veľa to na kvalite jedného či druhého diela nezmení. Film ako samostatný celok nie je ničím iným, než len veľmi priemernou komédiou vo všetkých viac či menej dôležitých filmových bodoch. Počínajúc spomínaným príbehom s austrálskym nádychom, zakladajúcom si na veľmi jednoduchom námete, končiac napríklad nevýraznou výpravou. A všetko medzi tým je takisto niečím, čo diváka síce vyslovene neurazí, ale takmer ani vôbec nepobaví. Nie po prvýkrát vo filmovej histórii sa jedná o komediálny snímok, v ktorom najlepšie funguje fekálny humor. Doslova. To, že diváka z filmu najviac pobaví scéna, ktorá naráža na najnižšie dno filmového humoru, o jeho kvalite všeličo vypovedá. Na jednu stranu tobogánová scéna diváka zaručene pobaví, ale na druhú stranu je celkom smutné, že práve niečo také je možno tým vôbec najlepším, čo film ponúka. Ani hlavní protagonisti tu zo seba zjavne nedávajú všetko, čo však môže byť spôsobené napísaným scenárom, ktorý im neponúka možnosť sa naplno realizovať. A to je škoda. The Inbetweeners 2 je bohužiaľ filmom, ktorý sa snaží čo najviac vydolovať známu seriálovú značku. Ak by sa tvorcom podarilo divákovi naservírovať niečo kvalitatívne aspoň trochu podobné, nikto by nemohol povedať ani "mäkké f". Ak však uprednostňujú kvantitu na úkor kvality, nemôžu čakať, že to diváci príjmu pozitívne. Druhé filmové pokračovanie je zakopnutím a krokom vedľa zároveň. Hodina a pol chabého príbehu s minimom skutočne zábavného humoru sa síce vydržať dá, ale divácky si ju užije len málokto. Horšie ako prvý film, výrazne horšie ako seriálová predloha. ()