Život dospievajúceho človeka tvaruje celý rad významných udalostí, od prvej návštevy reštauračného zariadenia až po prvé nesmelé a neohrabané dotyky. Vysoko na rebríčku životných zážitkov a míľnikov je, pochopiteľne, prvá dovolenka v zahraničí bez dohľadu rodičov. Tínedžeri Will McKenzie, Neil Sutherland, Jay Cartwright a Simon Cooper, známi v školskej komunite ako „S*áči“, sa rozhodnú, že sa na takú prelomovú cestu spoločne vyberú. Ich cieľom je populárne krétske mesto Malia, povestné svojimi nočnými klubmi. Ak platí, že kamkoľvek do sveta vycestujete, beriete si so sebou predovšetkým samého seba, potom v prípade týchto štyroch chlapcov to platí dvojnásobne. Túžia sa stať levmi salónov, diskoték a baliť baby, ale to sa im nikdy nepodarí, pretože sú to stále len Will, Neil, Jay a Simon. Ak doma sa chlapci museli mať na pozore iba pred školským grázlom Markom Donovanom a jemu podobnými, v slnečnom turistickom letovisku plnom opitých Britov sa ocitnú v neznámom svete plnom nečakaných a nebezpečných nástrah. Spoznajú, že pánska jazda v podobe dovolenky môže byť aj desivým a traumatizujúcim zážitkom! (TV JOJ)

Hunt odpad!

Nemám nic proti filmům, kde se parta nadržených kluků snaží dostat pod sukni opačnému pohlaví. Snesu i nějaký ten vyměšovací vtip, neurazí mě sprosté slovo, ale co mě dokáže urazit je distributor, který dá do kin takovou stupidní ptákovinu - bez jakékoliv invence, vtipu, nápadu či alespoň zábavné figury! V tomhle filmu je akorát spousta trapnosti, neschopnosti cokoliv vymyslet a kopírování stokrát viděných situací, které VŮBEC nefungují. Po půl hodině jsem chtěl odejít, neboť trapnost a prázdnost byla neskutečná- říkal jsem si: „dám tomu alespoň jednu hvězdu, ale musím to vydržet až do konce, aby to bylo objektivní, třeba to půjde“. Nešlo! Tato s*áčka si odpad zaslouží plným právem! ()

Ampi

Tak tento film byl mým hatrickem projekci čsfd: Lovci hlav-Věc:Počatek- Přizdis*áči. Bohužel to mělo tak trochu sestupnou tendenci. Seriál, ze kterého vycházel tento film jsem neviděl. A po pravdě, možná díky filmu mne to přiliš nelaká. Ale jak se říka darovanému koni na zuby nehleď. Část humoru šla, hlavně mluveného, britského a část humoru hlavně fekalního byla hrozná. Pokud řecké úřady sponzorovaly tento film za účelem zvedntí navštěvnosti Kréty, tak nevím jestli to byl dobrý tah. ()

Spooner

Sice jsem neviděl seriálovou předlohu, ale i tak mě tato britská teen komedie hodně pobavila. Ze začátku mi sice trvalo než jsem si na hlavní kvarteto a jejich styl humoru zvyknul, ale potom už jsem jenom příjemně bavil. Postavy jsou sympatický a vtipnejch scén a hlášek je tu opravdu požehnaně, takže člověk může tvůrcům v klidu odpustit i takový fekální úlety jako hovno v nose. Překvapivě to funguje i po tý "romantický" lince. Zkrátka výborná komediální jednohubka, která se v pohodě hodí na každou chlastací party :) 70% ()

kOCOUR

Už druhá polovina poslední série vystrkovala růžky scenáristické beznaděje, která rafinovanost zápletek předchozích dvou sérií přebíjela nezvykle velkým počtem penisů a poklesem inteligence hlavních hrdinů na hranici demence. Film bohužel tenhle trend dál rozvíjí (zejména Simon, který má jít na vysokou, má asi o deset přebytečných koleček víc - wtf?) a nejméně třetinou filmu se táhne pocit, že z toho mohl být hodinový a mnohem chytřejší film. I tak tenhle výlet k moři se starými známými potěší, i když seriálem nedotčeni budou asi nechápavě v pravidelných intervalech obracet oči v sloup. ()

mcb

Stupidní a otravý pokus o teenage taškařici, který měl nejspíš nad vodou držet neokoukaný vulgární britský humor a přísun "ospravedlnitelných" fekálních scén. Ve výsledku je ale naprosto srovnatelný s leckterou americkou produkcí, s navíc naprosto nesnesitelnou ústřední čtvericí nevysvětlitelně se chovajících retardů. Inteligence stranou, scénář Přizdis*áčů (jakkoli absurdně český distribuční název zní) je nevtipný, jen vulgárně buší do svých minizápletek s nevysvětlitelnou demencí a bohužel se nevyhýbá všem klišé podobných "prázdninových" filmů. Prcičky alespoň měly úroveň, tahle televizní blbina ma důstojnost maximálně jako překvapení, které nechal jeden z hrdinů v bidetu. Ne nadarmo mi to místami připomínalo Klub sráčů. P.S. Kdybych za to zaplatil v kině, byla by to jedna hvězdička. ()

• Anthony Head, ktorý hrá Willovho otca, je v skutočnom živote otec herečky Emily Head, ktorá hrá postavu Carli D'Amato. (dwdb)
  • Názov filmu sa objaví v 6. minúte. (Johnny.ARN)
  • Ačkoliv chlapci tráví dovolenou v řeckém letovisku Malia, většina externích scén se natáčela v Magalufu na Mallorce. (Dr Lizal)

VOD tipy na konec srpna

VOD tipy na konec srpna