Pokračovanie úspešnej britskej komédie The Inbetweeners (2011) sleduje príbehy štyroch najlepších priateľov: Willa (Simon Bird), Jaya (James Buckley), Neila (Blake Harrison), Simona (Joe Thomas). Už je to takmer rok, čo Jay býva so svojím strýkom v Austrálii, Neil si našiel prácu a Simon s Willom študujú na rôznych univerzitách. Ich životy sú opäť nudné v porovnaní s minuloročnými prázdninami. Všetko sa zmení, keď sa ostatným ozve Jay, ktorý tvrdí, že zahájil prevádzku nočného klubu v Austrálii a má toľko žien, koľko sa mu zažiada. Sľubuje, že sa nachádza v "hlavnom meste sexu", a chce, aby jeho priatelia prišli za ním na dovolenku. Ostatní takto dostávajú ponuku, ktorá sa neodmieta, a tak sa vydajú na svoje druhé prázdniny bez rodičov, počas ktorých by mali svoju pozornosť opäť upriamiť najmä na pitie a dievčatá. Postupom času však zisťujú, že nie všetko, čo im ich kamarát nahovoril, bola pravda. (Brano)

kaylin

Ale jo, ti kluci jsou hovada, ale v prvním filmu mě docela zaujali a podobně je to i tady. Asi bych si někdy měl dát i seriál, protože ten by mohl stát - alespoň podle hodnocení - opravdu za to. Tohle je místy hnusné, místy opravdu vtipné, místy o ničem, no a do toho je tu ještě Austrálie. A samozřejmě ty holky, s kterými to nikdy není jednoduché. ()

M.i.k.e

jedničku jsem viděl poprvé v době,kdy jsem tuhle partičku neznal a musim říct,že se mi až tolik nelíbila...pak jsem ovšem zkouknul výborný seriál a první film zpětně přehodnotil.S dvojkou se to má nakonec tak,že jede po stejných kolejích jako první díl,tu a tam si půjčí něco s Kevin a Perry Go large,ale přesto pořád dokáže solidně zabavit a je lepší než většina letošní komediální úrody.:Některé vtipy jsou sice hodně přes hranu a obešel bych se bez nich,ale k Inbetweeners to patří...70% ()

ScarPoul

Alebo partička dementov v Austrálií. Seriál bol veľmi vítanou blbinou. Prvý film obstojnou zábavou a dvojka je úplne rovnaká. V prvom rade si treba uvedomiť, že to stojí na nekorektnosti, dementnosti a nesympatickosti. Počas celého sledovania filmu na vás dolieha ťažoba trápnosti, lebo sa už jednoducho nedokážete pozerať na to, ako sa ústrednej štvorici stávajú blbšie a blbšie situácie. Zároveň, to ale neprekračuje rámec fekálnosti. Vyhýba sa to moralizovaniu veľkým oblúkom. V konečnom dôsledku len zábavným spôsobom nastavuje zrkadlo súčasnému trendu cestovania( so všetkými postavičkami), aké si pod daným pojmom viete predstaviť. Veľmi dobre som sa zasmial. A pevne verím, že sa o pár rokov budeme rozprávať o trilógií. ()

Olík

"Přizdisráči" Will, Simon, Jay a Neil opět vyložili svoje genitálie na stůl a ačkoliv se to zdálo téměř nemožné,tak ještě řádně přiložili pod kotlem. Budu šetřit místem i myšlenkou a rovnou Vás odkáži na svůj komentář k prvnímu Inbetweeners celovečerního úletu. Snad jenom to, že Morris s Beesleym ještě přitlačili na exkrementech a tělních tekutinách, což v důsledku nepřidává na toaletnosti, ale dělá z Inbetweeners 2 jednu z komediálních událostí roku. Uznávám, tenhle styl humoru určitě není vhodný pro každého, ale mě je pětatřicet a královsky jsem se bavil :D ()

Yoshitsune

Jelikož mi Pařba v Pattayi, leží ještě do dnes v žaludku, tak sem musel urychleně dát komedii o hovnech, chcankách a dalších tělesných tekutinách. Dvojka neni tak o paření, jako o honbě za ztracenou láskou, jak poetické. První polovina je tedy našlapaná co se týče hlášek, a pak od jistého incidentu, se to klasicky zvrhne ve fekálnost. Takže v té druhé už sem tolik nesmál, snad je ke konci, kde to tak nějak vše vyřešilo. Ale je fajn, že nejen čtyři hlavní hrdinové, sou totálně vypatlaní pacienti, ale i okolí je dost šílené, takže díky tomu, nepůsobí tak moc retardovaně. A je fakt škoda, že i druhá polovina nesází na vtipné hlášky a situace, a musí se tam vyskytovat, takový přízemní humor, který ani neni vtipný, jen je prostě nechutný. Však parta, stále působí sympaticky a to morální rozhodnutí, je celkem kulantně vyřešeno. No a za netradičně vyústění situací, si tu čtyřku za slouží, ale bylo to na hraně. A rozhodně lepší jak Pattayi, na to vsadím svoji levou kouli. ()

• Natočení snímku bylo vyslyšením prosby fanoušků, kteří si přáli pokračování. (Zdroj: ČSFD)