Vánoční poselství prezidenta republiky Miloše Zemana

Publicistický
Česko, 2013, 20 min

Účinkujú:

Miloš Zeman

Prezident Miloš Zeman mění 65 let starou tradici novoročních projevů a své poselství národu činí dle prvorepublikové zvyklosti o Vánocích. (PetrPan)

packa odpad!

Jeho excelence Lihoš první si báječně pochválil dvě tři věci, které se mu dle jeho vlastních slov povedly, a taktně přešel kolem desítek a desítek průserů, které první rok ve funkci spáchal. Překvapuje to vůbec někoho? Jasný odpad. Milošku, žaluj... ()

Thomick

Tendenční ČSFD se zase projevila. Pokud tu je tenhle "TV pořad", chci tu i novoroční projevy Havla s Klausem; minimálně. Považoval bych to za povinnost, ne-li slušnost. A postupně bych to rozhodně dopracoval i k reklamám, to bude taková ideální třešnička. --- K samotnýmu projevu: já na tomhle "vánočnim poselství" opravdu nevidim nic tak příšernýho. Ale to je holt o tom, že to lidi zapnuli s rudýma očima, který během prvních pěti vteřin pro jistotu zčernaly a vybuchly, protože se to od nich v dnešní době tak nějak očekává, viď. A tak tu posléze perte jeden odpad za druhym, hlavně ať se vám před tim Silvestrem pořádně uleví ... ()

MáŠa

Nechápu moc, proč se to tady hodnotí. Někdo, kdo nemá rád Zemana, tady tomu udělal profil, a řada lidí s podobným názorem se tady může "uodpadovat". Když bych se pokusil nad vším zamyslet objektivněji, tak projev nebyl nic, co byste museli mít doma ve své sbírce DVD. Ale to samé platí i o Otázkách Václava Moravce a podobných pořadech. Jeden chlápek, který byl shodou náhod prezident, měl potřebu zhodnotit svůj poslední rok. Nikdo mu neoponoval, takže kde kdo může mrmlat, že to nebylo objektivní. O nějakých svých názorech na budoucnost Zeman pomlčel, takže opět se nelze divit některým remcalům, že to bylo zpátečnické a bez vize. No a do třetice všeho špatného prezident mluvil spíš o sobě a svém okolí, takže když bude někdo kritizovat, že to bylo sebestředné, i jeho řev bude mít nějakou logiku. ()

GeusX

Projev prezidenta republiky. Viděl jsem, slyšel jsem, ale hodnotit nebudu. To ať si rozebírají politologové a novináři ve svých plátcích, ale tady na ČSFD? To už by tu rovnou mohly být k hodnocení předvolební spoty... Bohatě stačí když se tu dá nalézt plevel v podobě reklam, domácích videí, videoklipů a jiných třeba jen minutových videí... ()

Borrtex odpad!

Oproti tomu, jak si vedli jeho předchůdci to dost zbabral, kromě toho jak je on sám skvělý a jak umí držet slovo, a jaký je to výtečný prezident jsem se (já jakožto občan) nic nedozvěděl. :-) ()

Terva

Jedna hvězda za odvahu, že pan "Miloš" vůbec dokázal střízliv pokecat na téma Vánoce. Asi dostal málo párků a uzenin ala Babiš. Nechci hanit, ale toto je jeden z nejhorších ČESKÝCH prezidentů a nejhorší projev, co kdy byl vyřčen. ()

NinonL

Netuším, proč se na čsfd objevil pořad - novoroční projev prezidenta Zemana. Když tak sleduji hodnocení a komentáře, tak možná proto, aby si tady mohl každý hlupák a primitiv plivnout podle libosti. Můj názor na letošní prezidentský projev je tento: Pronesl, co pronést chtěl. Považoval za důležité složit svým občanům účet za uplynulý (necelý) rok své vlády a udělal to. Mě tento projev nijak neurazil ani neznechutil. Naopak jsem uvítala, že nebyl konfliktní, jako bývaly projevy Zemanova předchůdce. A nebyl ani depresivní jako bývaly projevy V. Havla. Zemanův projev mohl být samozřejmě obsáhlejší, sama bych trochu více optimismu a povzbuzení do dalšího roku uvítala. Ale respektuji prezidentovo rozhodnutí a oceňuji, že se k občanům postavil jako jejich služebník, jehož povinností je skládat jim účty. Nikoli jako všeználek a mentor, který ví všechno nejlíp a má právo věčně poučovat ostatní. Tak tomu bývalo v minulosti. ()

MikO_NR_1909 odpad!

Samoľúbosť, jednostrannosť nepozná hraníc, ale vyslovene najkomickejšie pôsobil prechod na vzdialenejšiu bočnú kameru, kedy sme tohoto "apoštola pravdy" mohli vidieť. ()

stration odpad!

Nemám rád bolševiky a vůbec socialisty všech stran. Zeman krásný případ takového člověka. Navíc teď už je snad už opravdu každému jasné, že mu lze pouze o vlastní chválení a zviditelnění se. Velmi smutná podívaná. Dobře nám tak. ()

Wiikii odpad!

Upřímně, nic jsem sem nechtěl psát, protože tohle komentovat, bych si přivodil infarkt a to mě není ještě ani 25 let.. No po přečtení příspěvku od Disko_Stu a 3DD!3, musím říci, máte pravdu, souhlasím s Vámi. ....HODNOCENÍ: Odpad! ()

Splasher

Nakonec mi to nedá a po včerejší Jasné řeči Chuchmy sem několik svých postřehů nahodím. Odkaz na tradici Beneše. Nehoráznost. Kdo zná první poselství z roku 1936, nemůže jinak než kroutit hlavou. Výčet slibů a jejich fajfkování, to je tedy nádherné shrnutí uplynulého roku. Můžeme se divit, že se nám v zahraničí smějí pro naši politickou krátkozrakost a absenci jakékoliv vize? ()

filmmovier odpad!

Bylo to samolibé, vychloubačné, nudné, prostě Zemanovské. Proč musíme mít takovýho prezidenta, to fakt nechápu. Nevím, co mě napadlo, že jsem se na to naprosto dobrovolně podíval. Každopádně už nikdy víc, i přesto, že mě zajímá, co vlastně bude říkat letos. Prostě hrůza, Zeman je děsnej a dobrej leda tak pro Jablonského, který je jako pan "prezident" dokonalý. 0%. ()

noriaki

Takže po idnes neodolala pokušení kopnout si do Zemana ani csfd, a otevřela arénu ve které se jeho odpůrci můžou plácat po zádech, navzájem si lichotit, prachsprostě zanadávat, a hlavně žít v iluzi že 99% lidí v tomhle státě prezidenta z duše nesnáší, protože 99% procent lidí v "diskuzi" s nimi souhlasí. Doufám, že až zase zjistí že ta nepřijatelná pravda je jiná, tak znovu neodsoudí většinu republiky do role hlupáků a hulvátů*, jako to udělali posledně. Takováhle racionalizace by byla i úsměvná, kdyby nebyla tak sebestředná a pitomá. *redakčně upraveno ()