Kurňa, co to je?

Česko, 2013, 45 min

Scenár:

Jiří Bláha

Účinkujú:

Pavel Zedníček, Jakub Zedníček, Martin Trnavský, Tereza Bebarová, Bára Munzarová, Marcela Mikysková, Olga Blechová-Matušková, Jakub Smolík (viac)

Páni Zedníčci v akci. Strejda Pavel, synovec Kuba. Jaké tajemné předměty s nimi odhalíme v novém zábavném pořadu? (oficiálny text distribútora)

Alan_Shearer

Ty krávo, Čmaňa si musel vydělat na svatbu na Floridě, tak se necháva zaprodat týhlectý Barrandovský skvadře retardů. Zedníčka mam rád, je to dobrej kluk, ale trapnějši verze Kufru se nepovedla a jak to tak bývá, cokoliv co vyjde ze studií nejhorší televize ever, stojí za vyliž prdel. Tleskači diváci, drtivá většina hostů jsou profesionální béčkové celebrity, otravnej moderátor, a tak ti teda, drahý pane Čmaňo, uděluju 15% hihi. ()

Segrestor

Že prý se to takhle jmenuje proto, že Pavel Zedníček pořád říká "kurňa". Tak..., ještěže neříká: "No, ty kráááávo, to mi poser záda na štorc!" Asi by to jako název zrecyklované soutěže vypadalo divně. I když, je možný, že by to třeba zaujalo ještě víc. Dnes je to možná zábavnější, než tenkrát KUFR s Alešem Ulmem, ale pořád je to pro mě jaksi nekoukatelné. Ovšem věřím, že běžný divák pocítí trochu závan starých časů a dotek divácky obyčejnejší zábavu i vkusnější, což je výhoda. Tenhle formát zkrátka funguje napříč časem a komu se to nelíbí, ať si vzpomene na HUBO BUBO a podobný pokusy. ()

MM_Ramone odpad!

"Kurňa, co je to?" Čo je toto za sprostosť? Čo to tam starý Čmaňa vyvádza? Prečo robí zo seba takého otravného blbečka? A čo to má za parťáka? Toho pomotaného, mladého, vlasatého, škaredého chalaniska. Aha, to je jeho synovec Jakub. Pavlovi Zedníčkovi zrejme dochádzajú prachy, preto sa rozhodol, že skusí oživiť zašlú slávu televíznej zábavno-súťažnej relácie "Kufr", ktorú pred rokmi moderoval. Koncept zostal takmer rovnaký akurát sa posunula kvalita spracovania a úroveň hostí o pekných pár priečok smerom nadol. Takže ešte raz sa pýtam: "Kurňa, co je to?" a po zvážení si sám aj odpovedám: Je to odpad! ()

fremr odpad!

Název pořádu hovoří sám za sebe... Zrovna jsem tenhle pořad chytl, když jsem byl naprosto unavenej z práce a řekl jsem si, že mě to třeba překvapí. Má to být přece komediální, sranda, oddechový pořád..? Pavel Zedníček mě zklamal neskutečným způsobem, humor z paty, kterej je naprosto o ničem. Reinkarnace Kufru? Kufr byl koukatelnej a když mi bylo pár, docela mě to bavilo (vím, že kdybych to viděl teď, tak by to taky za moc nestálo). Tenhle směšnej výtažek nedosahuje ani průměrných hodnot televizní zábavy. Ne. Už nikdy. ()

SOLOM.

Tyhle podobně laděné „zábavné pořady“ byli zábavné tak před 10-15 roky, ale teď už moc šancí na úspěch nemají. Je to vesměs pořád dokola to samé, jen se změní moderátoři, nebo se prostě jen přesunou na jinou televizi, změní jméno a jede se vesele dál. Zedníčka mám rád a tento pořad jsem viděl hned několikrát. Žádná velká sláva, ale zabít čas se u toho alespoň na chvíli dá. Jednu hvězdu navíc přidám za „čerstvě“ tragické úmrtí mladého Kuby… ()