Keep Watching

• USA Home Invasion (pracovný názov) (viac)

Po tom, čo ich komunitou otrasie prípad brutálnych vrážd, ktoré útočníci nahrávali a naživo vysielali pre tisíce fanúšikov, sa do spárov týchto vrahov dostáva aj rodina Carla Mitchella (Ioan Gruffudd). Stanú sa väzňami vo svojom vlastnom dome a majú len málo času na to, aby desivú noc prežili. (Marceloo)

lykan9

Spoiler: Keep Watching je vlastně zajímavý a slušný horor, u kterého mě však naštvala jedna zásadní nelogičnost, a to motiv jedné vražedkyně. Dle závěru byl navozen pocit nutnosti zabíjení, pro něčí záchranu, ale, jestli jsem se dobře na začátku díval, tak motiv zemřelé vražedkyně, nebyl, protože všichni z její rodiny zemřeli. A to je i důvod proč jsem dal "jen" tři hvězdy, protože horory jsou plné nelogičností, ale v tomto případě měla pásnout právě tato věc, protože se jednalo o pointu filmu. Jinak je však tento horor zábavný a napínavý a rozhodně stojí zato ho vidět. ()

Jaro.Krafcik

Slabší home invasion film. Čakal som málo no dostal ešte menej. Hrozné kamery. Celý film cítiť amatérizmus. Aspon tá herečka ušla. Ale ten záver to zaklincoval uplne. Toto nieje ani na priemer. 2* ()

zsn

Nesnáším filmy tohoto typu, kde se pořádají hony na lidi a kde se jen řve. Jsou důkazem, že už chybí nápady pro horor, ale to už je nejméně 10 let starý problém, kdy začal jít tento žánr pomalu, ale jistě do kopru. Od té doby to drží pouze seriály, viz třeba AHS, ale dobrý horor - film jsem už roky neviděla, a proto už svůj čas věnuju výhradně seriálům. V těch je budoucnost a veškerá energie tvůrců. Ovšem tento počin, to je jak Hostel nebo Očista, každopádně oba tyto filmy se mi líbily víc než tento. ()

El_Rabbit odpad!

Po pekelně dlouhé době musím napsat, že tak nudný, dementní a zbytečný hovno už jsem dlouho neviděl! Můj teprve čtvrtý filmový odpad... ()

dan4815 odpad!

Nějaký ten pátek se už neoddávám všem sračkám, které naleznu. Můj drahocenný čas investuji do vaření a prodeje drog. Nicméně v mezičasech a při náhodných kontrolách z berňáku si udělám čas na sledování filmů. Udělal jsem osudovou chybu, již dlouho se mi nestalo, že jsem se musel tak extrémně nutit do dívání se na film. Po půlce filmu má pozornost byla ta tam. Více bych se pobavil, kdybych si film nezapnul a 88 minut ležel v posteli. Takhle jsem ležel v posteli a připomínal si školní léta, kdy jsem se také nutil neusnout a dávat pozor. Nápad není nejhorší, ale provedení je velmi špatné. Už v první polovině je jasné, že to bude natahovačka, protože autor nedokázal zaujmout ani v první půlce nějakou rozličnější příběhovkou. Tento typ filmu buď musí výrazně šokovat - takže být hodně psycho, jako třeba Srbský film, nebo musí mít výrazný příběh. Ani jedno jsem nezaznamenal - spadne to do těžkého průměru, a jelikož takových vyvražďujících filmů je plno, tak jsem tomu dal odpad, protože se to nedokázalo ničím odlišit. Naprosto žádný soucit se žádnou stranou, naprosto o ničem příběh. ()

Smokey1468

Na tenhle horror mě hlavně nalákal pěkně vypadající plakát a herecké obsazení. Ale snímek je jinak velká nuda. Masky super, bloncka super, jenže ten styl, jakým to bylo točené... zkrátka mi to nesedlo. Spíš lehce podprůměrný home invasion. ()

Hernycztek

Vyloženě zlé to nebylo, ale ani to nepřichází s ničím novým. Jsem rozhodně rád za Found Footage formu, která poslední roky upadla v zapomnění. Záběry kamer jsou pěkné, v tomhle ohledu si nikdo nemůže ztěžovat na roztřepanost a podobné kraviny. Masky záporáků nejsou špatné, je na nich vidět inspirace v The Strangers. Co se mi nelíbilo je herecké obsazení, doufal jsem, že to potáhne Bella, ale ani ta mě tu ničím neuchvátila. Její bratr je nervy drásající děcko a macecha porušovala jedno hororové pravidlo za druhým, takže ne, ani logiky to moc nepobralo. Vraždy byly kompletně mimo záběr a jump scares nefungovaly. Závěrečné vysvětlení je zajímavé, leč nedostatečné. Celkový dojem - hodně slabý průměr. ()

Rathalos

Slusny home invasion v hlavnej ulohe s krasnou Bellou Thorne,nie je to sice ziaden krvak,ale ma to atmosferu,je to napinave a nechyba akcia,nechcel by som take nieco zazit...:-) ()

BOURQUE

Základ príbehu neprekvapí, výprava by mala byť lepšia. Úprimne povediac, práca s kamerou by mohla byť lepšia. Musím sa však priznať, že takéto tipy filmov mi moc nesedia. Osobné hodnotenie: 60% (**) ()

MickeyStuma

Rodina je uvězněna ve vlastním domě a nucena hrát hru na život a na smrt, jehož pravidla se stávají jasnějšími, čím blíže je ráno. Hororový snímek dějově smíchaný z různých, pro hororové fanoušky známých a nejednou použitých, motivů. A buď jak buď, funguje to. Divácké zklamání může přijít pouze v očekávání něčeho většího, mimořádnějšího a originálnějšího. Nic takového se však nekoná, ale že by kvůli tomu měl být snímek špatný, se tvrdit tedy rozhodně nedá. Ve své jednoduchosti je očekávané klišé na svém místě, což striktně dodává všemu dění sílu a tu správnou žánrovou děsivost. Pro diváka chtícího se hororově pouze bavit dobrá volba. Ostatní, bohužel. ()

CharlieSs

Ten konec, ten nebyl nutný. A oni to ví, že nebyl nutný. A stejně ho tam dali. No tak, přestaňte mě už dnes nasírat. Bella, na to, že je to (bohužel) disney hvězda, je dost dobrá herečka, a uvítala jsem ji vidět v hororu. Aspoň něco. P.S. Kill or be killed - to měl být jako Undertale easter egg, nebo co? ()

Katcat

Dala bych dvě hvězdičky za příšerně nudnej slasher, kde už tak ve třetině doufáte, že konečně všichni chcípnou, ale za ten dementní konec dám fakt jen jednu. ()

Likan7

Je s podivem, že u filmu, který trvá i s titulky 90 minut se stihnete nudit. A nudíte se celkem dlouho. Prvních dejme tomu 60 minut je to ještě fajn. Kamera je fajn, hry se světlem a skoroneviděným zlem taky funguje na výbornou, jenže v momentě, kdy se film rozjede a začnou přibývat mrtvý, jde film do kytek. Bella Thorne je slušná kočka, jenže ani zdaleka není herečka, která by utáhla byť tak jednoduchou úlohu, jako se bát, křičet a utíkat o život. Po hodině, kdy jsem furt nevěděl, jestli to ty padouši myslí naschvál, nebo jsou tak retardovaný, mě to začalo být jedno. A ten twist na konci měl ve mě vzbudit nějaký wow efekt nebo nevím. Není to přímo fail a jako home invasion horor na pomezí béčka a céčka je to vlastně docela povedený, zvlášť, když se jedná o režisérský debut Seana Cartera. ()

ANTYCHRYST

Pořád dokola.. nemám rád tuhle kameru.. samej třes..tma.. hovno vidět.. zabijáci nudný masky.. zachraňuje to matka a dcera v sortkach.. což je trošku málo 30% ()

kyblik2

Dlho som nevidel takúto lacnú, nudnú haraburdu, ktorú natočím aj zajtra za 4 hodiny s gopročkami. Jednu hviezdičku dávam za nápady umiestnení kamier vo filme, avšak to je tak asi všetko. Vypol som to po hodine. Ušetril som si 30 minút života. ()