Keep Watching

• USA Home Invasion (pracovný názov) (viac)

Po tom, čo ich komunitou otrasie prípad brutálnych vrážd, ktoré útočníci nahrávali a naživo vysielali pre tisíce fanúšikov, sa do spárov týchto vrahov dostáva aj rodina Carla Mitchella (Ioan Gruffudd). Stanú sa väzňami vo svojom vlastnom dome a majú len málo času na to, aby desivú noc prežili. (Marceloo)

jarmil8 odpad!

Film má vše, co k subžánru home invasion filmů bohužel patří - arogantní a nesmrtelný útočník, hloupé oběti, předvídatelný scénář bez nápadu (jakože násilí si vyžadují jeho diváci už tu bylo dávno a líp). Nemáte komu fandit - nesympatická Bella Thorne by měla skončit jako první, bohužel to padne na Ioana Gruffudda. Film je navíc k uzoufání nudný a pomalý a moc nepřidává ani nelogické snímání filmu a dementními efekty. ()

Pythonator

Nemám rád experimentální filmy natáčené jinak než normálním kameramanem normální kamerou. Found footage je trapárna, která už by se měla přestat používat. Bella Thorne je jediný důvod, proč jsem se na to snažil podívat (alespoň jedním očkem). Netuším, pro jaký druh lidí se takové filmy natáčejí, ale sledovat, jak hodinu a půl někdo někoho honí a zabijí po baráku, to je utrpení spíše pro diváka než pro ty oběti. Pointa je zajímavá, ale čekat na ni tak dlouho... Nuda. Kdyby to mělo tak kolem 30 minut, mohla to být dobrá epizoda nějakého mysteriózního seriálu. ()