Rocky Balboa, bývalý svetový šampión v ťažkej váhe, sa stane trénerom a mentorom Adonisa Creeda, syna svojho niekdajšieho súpera Apolla Creeda. (Forum Film SK)

Filitron

Tohle byl nářez. Z kluka, který žil život po věznicích a furt se pral a nevěděl kým je a pak ten stejnej kluk kterej se málem stal šampionem v polotěžké váze. Bomba. Musel si projít hodně v životě, aby pak našel azyl u své ztracené matky, která mu řekne že je syn slavného Apollo Creeda. Vyhledal pak pomoc Rockyho Balboy, protože to byl bývalý soupeř Apolla Creeda. Příběh byl boží a herecké výkony ještě lepší. 10/10 ()

Feacher

No, údajně to nemá být Rocky 7, ale mně to stejně prostě přijde jako zachycení závěru Rockyho působení v boxerské světě, které dokončuje Rockyho sérii. Příběh je stále v tom jednom způsobu, jen s jinými rolemi. Nicméně se mně film líbil, protože mám rád nostalgii a návraty postav a podobně... Zpočátku to tedy byla trochu nuda, ale řekněme že od první čtvrtiny už to bylo dobré a finále jsem si užil... Neměl bych porovnávat s šesti díly, které s tímto přece nesouvisí, ale je to z mého pohledu srovnatelné s prvním nebo druhým předdílů, takže zasloužené 4*! ()

KuceraJohny

Je úctyhodné, jak se povedlo tvůrcům natočit film, který konečně právoplatně přenechává pochodeň nové generaci. Já osobně bych byl nejradši za další a další filmy s Rockym jako boxerem, ale je jasné, že to nejde. Takto jsme mohli vidět Rockyho jako mentora a i když to má být primárně o Adonisovi, tak zkrátka Rocky je Rocky a vždy, když je přítomen, tak mám stejný pocit jako při sledování předchozích filmů. Michael B. Jordan se mi do role nástupce hodí a celkově se mi líbilo jak můj oblíbený příběh pokračuje. Sice jsem spíše pro starý hudební podkres a celkovou atmosféru, ale je mi jasné, že i tohle se musí posouvat aby to bylo pro mladší publikum více koukatelné. Celkově jsem rád za to, že ikonická série pokračuje a hlavně za to, že svému předchůdci nedělá hanbu. Zkrátka suma sumárum se jedná o velmi dobrý snímek, který má výborně natočené zápasy a dokáže s člověka vyždímat emoce. ()

lukas.frydry

Není to plnohodnotný porkačování Rockyho, ale dá se říct, že je to nový boxerský drama, pro novou generaci, jsem upřímně zvědavej, jestli kdy vyjde nějaký pokračování, protože konkurence je mnoho, ale kvality zatraceně málo :) ()

kecal

Toto je pouze pro normálního fandy filmové řady Rocky. Pokud jste fanatický fanoušek urazí vás to, pokud nejste fanoušek bude to pro vás průměrná kravina. Scénář je slaboučký, plný klišé a režie to taky nijak nevylepšuje. Ale já si tento film užil, Herecký výkon Stalloneho, překonává většinu novodobých kožených herců co mají jen hezký xicht. Je tu humor, který k Rockymu patří a i když by jinde vyzněl trapně, tak tady je prostě milý. Za mě čtyři. ()

eaglestar

Tuctová prasárna a zbytečná zhovadilost. Další film bude Rocky Blboa, protože Sly nám na starý klouby blbne. Jo, a náš hrobník vám vzkazuje, že když už se s mrtvolou jakž takž důstojně rozloučíte, tak ji pak už vykopávat na další párty nemáte. Prej to není ono! ()

kudryj

Není to zlé,ale byli tam pasáže kdy mě film nudil,občas film ztrácel tempo a kdyby to byl čistě film o Creed Juniorovi bez Rockyho,půjdu o hvězdu níž. Sly film dřží hodně nad vodou...... 65% ()

w0rm_cz

Na rozdíl od kolegy Verbala (jehož komentáře jsou snad jediné, které si nenechám ujít), si myslím naprostý opak. Jestli byl poslední Rocky (Rocky Balboa) důstojným zakončením série, pak toto sahá ještě daleko dál. Rockyho poslední souboj se sebou samým jakoby odstrčil Creedova syna na vedlejší kolej. Ačkoli se Michael B. Jordan snaží sebevíc a v ringu i mimo něj opravdu připomíná Apolla, stejně si zde prostě Sly vzal prostor pro sebe. A řekněme si na na rovinu, kdo na to nekoukal kvůli němu? Jasně, je to stále a dokola recyklovaná fraška o sportovci, který se postavil nepřízním osudu a těžkým překážkám života, nicméně právě Rocky s tím přišel a je taky jediný, který si zaslouží s tím také odejít. Pokud a jestli budou nějaká pokračování, pak doufám, že již bez Slye. Toto bych už opravdu nechal jako velké finále Myslím že Rocky už vyždímal maximum a i maličkým klopýtnutím v podobě Rockyho V. se stále pohyboval na vrcholu toho, co sportovní drama může nabídnout. Pro mě bez debat 5* ať si raději Sly zkazí expendables než toto :-) ()

happyk

V žádném případě se nejedná o podřadné pokračování , o kterém by šlo říci, že každým dílem upadá kvalita. Pro tento díl platí spíše opak. Film si umí udělat srandu sám ze sebe i z minulých dílů velmi příjemným způsobem, který mě donutil se několikrát upřímně zasmát. Zápasové scény, které jsou ve filmu v podstatě dvě jsou udělány velmi dobře a diváka napínají stejně dobře jako nejlepší díly série. Velmi pěkný film - 72 %. ()

KcarlosK

Ten samý případ jako nové Star Wars. Všichni to chválí pouze z nostalgie, ale ve skutečnosti je to naprosto sterilní nuda o ničem. Navíc soundtrack snad dělal mentál na cracku. V paměti uvíznou jenom dvě scény. Hřbitov a běh s motorkama. ()

xstanleyd

Mrtvá kráva se možná ještě trochu ždímat dá..Ale Rocky už ne!Nudné,utahané,kopírované.Herecké výkony na úrovni oblastního divadla,a obsazení filmu mi připadá,že potřebovali job pro polovinu pracáku z černošského ghetta.Veliké sklamání a dvě hvězdy dávám pouze z nostalgie .. ()

Kalor1

Tento film som bral ako nový štart s nostalgickou spomienkou na sériu Rocky. Oplatilo sa. Mínusom boli asi scénky s Tessou ktoré sa do filmu moc nehodili, zvyšok filmu bol nádherný. Snaha mladého Adonisa pretlačiť sa hore a dokázať že nie je len obyčajným synom boxera sprevádzaná celkom slušným správaním a postojmi s ktorými sa vie človek stotožniť posunuli film na 5 hviezd. Dobre spracovaný box a treńingy spolu s pár emotívnymi situáciami urobili z tohto filmu niečo jedinečné čo sme tu už dlho nemali. Ukážka toho že box nemusí byť len tupý šport kde do seba dvaja mlátia. ()

one2

Jednoznačne je to tam.Výborná kamera,dialogy a som rád že sa stále viac a viac stáva vo filmoch hitom záber na co najdlhší strih.A kdo dá menej než tri hviezdy,ten by zaslúžil ranu minimálne od Creeda. ()

swobik7

Nerežíroval to Stallone, Stallone nebyl ani scénárista, výjimečně jen hrál a přesto se pánům Cooglerovi a Convingtonovi podařilo z toho nestárnoucího tématu opět vytěžit maximum a stvořit něco velkolepého. Obsazení skvělé. Doporučuji. ()

mickcor

Lehce nostalgická, ale vlastně ve výsledku milá vzpomínka na nesmrtelného Rockyho. Scénáristicky je tento film sice průhledný a v mnoha ohledech i lehce naivní, ale vyvažuje to pro mne na americké poměry až nezvykle rozumný konec. Veliké plus patří střídmému, a musím konstatovat že až nezvykle slušnému, hereckému výkonu Sylvestera a také práci s kamerou a střihem - hlavně v závěrečném duelu. ()

Seriálové rebooty na cestě

Seriálové rebooty na cestě

16.04.2023

Bezstarostná jízda dostane moderní reboot

Bezstarostná jízda dostane moderní reboot

02.12.2022

Tak o tohle si asi žádný z diváků neříkal. Legendární americký snímek Bezstarostná jízda herce a debutujícího režiséra Dennise Hoppera z roku 1969 má dostat novodobý reboot. Konsorcium vlastníků práv… (viac)

Rocky se dočká dalšího spin-offu

Rocky se dočká dalšího spin-offu

29.07.2022

Boxerská franšíza kolem Rockyho se rozroste. Po Creedovi se totiž vlastního filmu oficiálně dočká také Rockyho nemesis Drago. Scénář ke snímku od studia MGM chystá Robert Lawton (Crave), který mimo… (viac)

Trojka Creeda našla záporáka

Trojka Creeda našla záporáka

03.06.2021

O třetím Creedovi jsme doteď věděli pouze to, že se před kameru vrátí Michael B. Jordan, který si zároveň poprvé v životě stoupne i za ni na pozici režiséra, ale že se naopak už do série nevrátí jeho… (viac)