Enrique Iglesias: Hero

(hudobný videoklip)
Krátkometrážny / Hudobný
USA, 2001, 5 min

kingik

Lamač srdcí zase jednou nesáhl vedle a naservíroval hudební klip takřka s filmovými parametry. Veterán a bouřlivák Mickey Rourke hraje parchanta a milému Enriqueovi uštědří pořádný políček a sličná Jennifer Love Hewitt (ano v roce 2001 jí to ještě slušelo) ho pak zahřeje v pelíšku a pofouká mu bolístky. Enrique i přes její péči pak na frekventované silnici v deštivém, nevlídném počasí natáhne brka. Tklivá, melodická balada pochopitelně naprosto plní to co se od buldozera dívčích srdcí očekává. A sice měnit při pohledu na něho kalhotky asi tak třikrát, no čtyřikrát denně, to je lepší, a donekonečna, tedy do zblbnutí poslouchat, jak se Enrique stává hrdinou. Těžko říct, co v klipu nezabralo na plný počet. Skvěle zahrané, zazpívané i obrazově ztvárněné, ale přesto si ještě nechám rezervu, protože je to od Enriquea trochu sobecké nepodělit se o ty zástupy dívek, které přehrabuje vidlemi a pořád tvrdí, že on nic, on muzikant. Mé hodnocení: 80% ()

Yardak

Lovesong, který mě vždycky dostane. A ten klip je tak krásně romanticky-smutný..:(( I can be your hero, baby. I can kiss away the pain. I will stand by you forever. You can take my breath away... ()

Marek1991

Nie je to dokonalý klip, nie je najsprávnejší, pieseň je veľmi romantická, je to dosť komerčné, celkovo Iglesias je taký cukrový až sexistický svojím prejavom a tvorbou, no túto pieseň milujem, patrí medzi moje obľúbené, neviem ani čím ma tak veľmi dostala, no vzbudzuje vo mne niečo silné a keď už by som mal na nejaký „slaďák“ tancovať, tak by to neboli tie naše od Elánu, radšej nech je to toto, aj keď som si zatiaľ nikdy extra nevybral, keď už na to prišlo. Jennifer Love Hewitt z minulosti ozaj môžem, podľa mňa celkom dobré, aj keď je to asi jedna z málo vecí, ktoré od neho môžem, lebo fakt niekedy je až taký homosexuálny prejavom, aj keď ulovil moju obľúbenú tenistku. ()

corpsy

Pôvodne som hodil nižšie hodnotenie, ale ono je to tak klišovité, srdcervúce, hudobne okázalé ( hlavne ak máte pri sebe dámu ) a ikonické ( hlavne na začiatku milénia ), že nejde ináč. ()

Marsik

YouTube - Koukám, že se na čsfd hodnotí i hudební klipy,..tak to je fakt už moc :) No ale co, náhodou jsem se k tomuto songu po x letech znovu dostal a připomenul jsem si super záporáka Rourka. Písnička je celkem můj šálek čaje a samotný klip dodává všemu velkou sílu. 80% ()

applause

Nejlepší jeho klip a jeden z nejlepších klipů vůbec, podle mě. Ale když poslouchám tu písničku, tak se na něho radši nedivám, protože se mi chce vždycky brečet... :D ()

mira007

Lovesong s desperádským motivem v klipu a hlavní záporák Rourke ( to byla snad jeho nejslavnější role po tom pseudoeroťáku) . Enrique tenhle song zpíval v době, kdy jeho repertoár byl hlavně takovej sladkej cuc a dneska se posunul směrem k taneční muzice, že ho i poslouchám, ale song Hero furt zpívá na koncertech dodnes. Vždycky mne baví koukat na záznamy z jeho koncertů, kdy si při této písničce vybere z publika nějakou holčinu a té to zazpívá, objímá se s nima, dává pusu a všechny ty ženský okolo jsou z toho hystericky paf. Je to profík. ()