Z malého městečka se za tajemných okolností ztrácejí lidé. Svědci tvrdí, že na vlastní oči viděli ducha žraloka, který se vždy objevuje tam, kde se nachází voda. (LIVINGDEAD)

Bercuss odpad!

Jak by řekl jeden jistý český komentátor: ,,Tohle bych nepřál ani nejlepšímu příteli své ženy!" To bylo vážně něco! Libovej odpad! A vážně by mě zajímalo, kde to vzalo těch 20%? :) ()

Hejmy odpad!

Nechápu jak mohli něco takového natočit, já si původně myslel, že je to nějaká amaterská parodie na youtube. ()

numan

A pak že zvířata nemají duši!!! Strhující akční film a jedna z mnoha variací na Špilberkovy Žuby (neboli Jaws) vskutku stojí za shlédnutí. Běsnící duch paryby útočí na nic netušící oběti nejen ze soukromého bazénu, ale dokonce i z vany, z hajzlu, z hydrantu nebo i z kýblu se saponátem!!! Senzační dílo dotváří k naprosté dokonalosti český dabing, v němž o5 čtyřicátníci mluví adolescenty a též v něm excelují samé neznámé neoposlouchané hlasy, které vůbec neslyšíte v každém druhém filmu a seriálu - Vojtěch Hájek (latinoameričan), Jan Maxián (černoch) nebo Michal Jagelka (dvoumetrákový chlapeček). Sice to není až tak boží komédie jako http://www.csfd.cz/film/343017-zralokonado/, ale i tak.... morda! Hvězdičkováním odmítám hodnotit, protože sice vím, že je to strašlivá sračka, ale moc jsem se u ní pobavil. B-)))) ()

Caesius S. odpad!

Kvůli takovým hloupým filmům mají lidé se slabšími povahami neopodstatněné fobie a mořští ochranáři brečí večer do polštáře. ()

michalle9

Po přepínání kanálů kdy jsem se ''zasekl'' na žraloku zabijákovi jsem jako první scénu viděl tu na policejní stanici kdy žralok ''vyleze'' z toho strážníka a potom se rozplyne... Prostě co to sakra? :D naprostá slátanina která si ale ani na nic víc nehraje... Od filmu který se jmenuje Duch žraloka se taky nedá nic víc čekat... ()

ohneta odpad!

Právě jsem se snažil podívat na tento film, ale prostě jsem to nedal. Už jen samotný nápad, že v moři plave fosforující žralok - coby duch :) Navíce po trikové stránce udělaný tak, že by se ho nebáli ani děti v Kouzelné školce, to je fakt úlet. Nedávám ani hvězdu, ztráta času... ()

TenKluk odpad!

K tomuto kousku jsem se dostal úplnou náhodou. Pár filmů se žraločí tématikou už mám za sebou, tak jsem si říkal proč to nezkusit..... Chyba, ten film je špatný od úvodních vteřin až do konce. Nenašel jsem na něm jediné pozitivum...... ()

PORTER44 odpad!

Hrozná slátanina,průsvitný žralok který najednou vyleze z člověka a roztrhne ho na půl.Větší slátaninu už snad vymyslet nemohli.Příšerný efekty. ()

romcaulrych odpad!

Filmy s podobnou tématikou mám rád ovšem toto je jeden velký průser! Žralok,který se objevuje takřka kdekoliv, no proč ne? Ale v hrníčku s pitím nebo v kaluži to už bylo i na mě moc. Pokud jste to neviděli koukněte protože horší film se žraloky už snad nebude. ()