Šestica priateľov z Baton Rouge v Louisiane sa rozhodla prežiť víkend u jedného z nich. Spočiatku  to vyzerá, že ich čaká úžasný víkend. Ale to len dovtedy, kým k nim nedorazí chýr o akútnej teroristickej hrozbe. Krátko nato preletí nad ich hlavami akýsi objekt a vybuchne za obzorom. Chvíľku sa nič nedeje, ale to je iba ticho pred búrkou. Pohroma na seba nenechá dlho čakať; obyvatelia neďalekého mestečka sa totiž nakazili smrteľným vírusom a ich kroky vedú smerom k nič netušiacim zábavychtivým dovolenkárom. (beso74)

mosnak

Nemůžu jinak než hodnotit tento pokus o zombie film jednou hvězdou. Chybělo napětí, strach a pocit,že by měl člověk právě těmto mladým lidem fandil. Ale bohužel zázrak se nekoná! Snaží se to tvářit strašně vážně. Asi jsem očekával víc než jsem si myslel,že dostanu. Takže 20% (ne)podívaná! ()

Silviaxx

No už tu naozaj boli aj lepšie kúsky. Prvá polhodinka ma veľmi nenadchla, ale po nej sa to celkom slušne začalo rozbiehať. Obraz nakazeného psa bol doslova smiešny, tak ma potešilo, že tvorcovia psov ponechali psami a už sa venovali len ľudským nakazeným. Po tejto stránke celkom fajn, niekoľkokrát film uvádza diváka do príjemného napätia a očakávania ako to dopadne. Pôsobí to celé pomerne akčne, stále je čo robiť, divák sa nenudí, pretože postavy vkuse prchajú. Som tak trochu na vážkach, keďže The demented v mnohých momentoch vyzerá celkom fajn a vzápätí mi tento dojem dokáže dosť narušiť, nehovoriac o závere filmu, ktorý bol fakt dementný. Nebudem sa v tom však zbytočne rýpať, tak teda 2*. ()

Vaiollet

Do půlky to vypadalo na 4 hvězdičky a i když to konec trochu ještě zachránil, tak je to nakonec průměrný snímek. Sice s docela originálními zombíky, kteří i když nejsou moc namaskovaní, tak z nich hrůza jde. Až na blondýnu všichni sympatičtí. Je tam pár nelogičností, jako třeba, že v jednom záběru jsou zombíci hned za nimi a v dalším půl kilometru za nimi, ale nejsem si jistá jestli bych si toho všimla, kdybych si to tu nepřečetla v komentářích. Našla by se toho víc, ale nemá cenu to tu vyjmenovávat. Jako jednohubka se mi to líbilo. ()

johnymdoe

1 hvězda za zombie...takže v reálu ODPAD jako prase! Co taky očekávám od filmu s názvem Demented? Režisér se scénáristou, lidmi přes vizuál, zvuk a hudbu jsou Dementi. Herci a hlavně ty postavy a jejich chování jasně vypovídá o tom že jsou taky Dementi. A v neposlední řadě jsem já Dement, protože jsem se na to díval. Už se na to..."stahuju to za každou cenu, protože můj oblíbenej zombie subžánr" ...musím vy..at! ()

Hapretor

Když to nesrovnáváte s Walking Dead a Úsvitem mrtvých obstojí to slušně na střední příčce. Zabaví, neurazí. Není to pitomé, ani laciné. Herci/čky kupodivu vesměs sympatičtí. To se v teen vyvražďovačkách jen tak nevidí. ()

drankeryth

Konecne som natrafil na nieco lepsie a na temu zombie hororu. V tomto pripade sa to toci okolo tej rychlejsej sorte zombikov, ktori utekaju, akoby im za ritou horelo. A tie kaskaderske kusky, ktore predvadzali vo filme by si zasluzili uznanie. Od zaciatku az do konca sa bolo naco pozerat a privaly zombikov pocas ich cesty za slobodou bolo neurekom. Troska je tento film originalny, co sa tyka zombikov, pretoze tito zombici stoja absolutne nehybne, ako sochy a ked zacuju nejaky hlasnejsi zvuk, tak zbystria pozornost a idu po cloveku hlava nehlava, aj keby ich to malo stat ich chatrny a hlavne nepotrebny zivot. Virus z nich narobil nekontrolovatelne bestie, len s jednym cielom: zabit a zozrat co len nakazene hrdlo raci. Velke prekvapenie ma cakalo na konci filmu, kde su dve moznosti, ako dopadli zvysny prezivsi, ci sa zachranili, alebo nedostali ziadnu sancu a zombici ich dostali do pazurov. Chcelo by to pokracovanie a viac sa zavrtat do toho mesta. ()

beso74

Priemerný zombie film, ktorý ma však na rozdiel od filmov videných v poslednej dobe k smrti nenudil a ani neohrozoval na psychike svojou demenciou (aj napriek tomu názvu). Vadili mi len tie rýchle strihy a nepodarený digitálny pes, či lepšie povedané slintacia scéna s nim. K logike správania postáv sa vzhľadom na žáner a kategóriu filmu vyjadrovať netreba. Pozrieť sa to dá, a ak niekto ešte nevidel film so zombíkmi, snáď bude aj unesený. :P ()

petrik11

Film mal dynamiku, stále sa čosi dialo, neboli tam predeli vatou, no bolo to všetko akési umelé. Výber hercov nesadol a ani efekty neboli bohvieaké. A zombíci sú kapitolou samou o sebe. Tu asi tvorcovia najviac šetrili. ()

Pitryx

Začátek je zajímavý, ale jakmile se ukáže oč jde, stává se z filmu klasická zombiovka se vším všudy. Maskéři si práci ušetřili, gore skoro vůbec, pár honiček, prostě klasické klišé, nudné a bez nápadu. Takže hodnotím ten začátek, kde jsem netušil co přijde, protože jsem o filmu nic nečetl, ani nevěděl. I když za ten dvojnásobný totálně zdrbaný konec bych neměl dávat ani to. A mimochodem, kdybych si přečetl o čem film bude, ještě bych hodnocení snížil na minimum. ()

Mamlas

Zkraje to ušlo, pak už jen utíkali a to byla jednak monotónní nuda a jednak furt třepali kamerou, konec pak podělali úplně. (25%) ()

musolini

Na každý film o zombíkách se dost těším a ani tady to nebyla výjimka,ale bohužel jsem byl zklamán.První polovina filmu byla doslova katastrofa a druhá to trošku vylepšila,celkově nic moc.V půlce jsem to chtěl do konce vypnout,to dělám jen opravdu málokdy,tak jsem vydržel a vyplatilo se.Film dostal spád a napětí a konečně se na to dalo koukat,sice jen za 2 hvězdy,ale na tu bídu to šlo.Jen jsem nepobral zraněného černocha,který s hodně bolavým kolenem sotva chodil,ale když viděl zombíka,jak k němu běží pekelnou rychlostí,tak nasadil tempo hodné Usaina Bolta a zmizel mu.Strach asi léčí nebo co... ()

v0jt1s3k

Nektere momenty nebyly vylozene zle, jinak takova spis klasika. Ale tu "hlavni hrdinku" jsem mel neutuchajici chut prastit necim velym po hlave. Silikonova pusa bez jakekoliv mimiky neustale vriskajici v jakekoliv situaci....ach jo ()

DaveMH odpad!

Votřes... Naprosto nelogický chování těch americkejch zmetků (třeba to chování v autě: třikrát ten čertův švagr Z přejede a po čtvrtý se lekne , uhne a vybourá se???), zombíci (nebo co to mělo bejt) nekousnou ani z pytel sušenejch čuráků, jenom vrčej a rvou si vlasy,,, Z po každým střihu kamery při honičkách asi zaklekávali znova do bloků, protože jsou pokaždý o 50 metrů dál než při střihu předchozím... Prostě totální slátanina... Až naserete Asada, Ochránci Míru na Zemi, tak třeba budete moct točit podle skutečnejch událostí... Tohle je prostě sračka... ()

Major776

Až na několik málo neomalených chybiček se jedná o celkem kvalitní tempo neztrácející film. Dějové zvraty jsou dobře promyšlené, předvídatelnost mizivá a občas chybí jen "dražší" zpracování. S přehledem se film v tomto žánru může měřit i se zaplacenějšími projekty a jako jednohubka k půlnočnímu měsíci za oknem nezklame. ()