Keď sa Jay (Jason Segel) a Annie (Cameron Diaz) spoznali, boli ich vzájomné city naozaj veľmi silné. Ale o desať rokov neskôr a s dvoma deťmi na krku by ich láska potrebovala trochu nakopnúť. Aby obnovili vášeň v ich vzťahu, rozhodnú sa nakrútiť video, v ktorom počas neprerušovaného trojhodinového nakrúcania vyskúšajú všetky polohy z knihy o sexe. Prečo nie, zdá sa to byť skvelý nápad. Až do momentu, keď zistia, že ich najsúkromnejšia nahrávka už akosi nie je súkromná. V stávke je ich povesť a veľmi dobre si uvedomujú, že stačí jedno kliknutie a budú obnažení pred celým svetom- a to doslova! (TV Markíza)

Sany33

Sex Tape je vydarenou americkou žánrovou top-grossing komédiou s vynikajúcimi hereckými výkonmi hlavných postáv stvárnených Jasonom Segelom a Cameron Diaz, ktorí sú taktiež presne typovo obsadení v charakterovom popise, a umne herecky vedení v roliach. Film neprestajne srší humorom na nepredpokladaných miestach, a nie sú v ňom žiadne chyby ani strihového, či dramaturgického rázu, pretože gagy sú dobre pointované a časované. Na americký konzervatívny vkus ide odvážne dielko, ktoré svojou bezprostrednou priamosťou môže zasiahnuť všetky cieľové skupiny. Jednodnoducho je v téme i vzťahoch IN. Navyše bez fekálneho humoru a veľmi realisticky spracovaná hyperbolizovaná téma. 60% ()

Mr.Dogman

A možná je lepší očekávat to nejhorší, já si totiž film náramně a užil a od srdce jsem se zasmál. A možná je u mnoho filmů lepší ztratit tu svou nabubřelou a přehnanou moudrost, přistoupit na pravidla hry a zasmát se vtipům o sexu. Protože, proč ne? ()

WincKruspe

Nebýt alkoholu, tak bych to ani nedokoukal. Možná dobré téma pro film, ale realizace příšerná. Ona je moc stará na takovou roli. Ale před 10-ti lety by se mi v tom filmu nejspíš líbila. A on neumí hrát. K tomu ten příšerný dabing. Film má svou popularitu jen kvůli obsazení. ()

Guzo

Režii, hereckým výkonům, ani obecnému námětu není moc co vyčítat, ale už dlouho jsem neviděl film, který by takhle zazdil scénář. Postavy reagují naprosto nesmyslně, dialogy nestojí za nic a celkově jsou některé scény až moc přehnané. 35 % ()

tommmy89

Cameron Diaz do tohto filmu proste patrí, no neviem s presnosťou určiť, či by vliezla do postele s pretiahnutým ksichtom Segelom dobrovoľne. Ale nechajme to tak, je to vecou honoráru a pokusom o "silno humornú" komédiu s veľkým nádychom sexu a tempa, ktoré vrazili injekciou do filmu už od začiatku. Čo sa im aj v skutku podarilo, len zabudli na to, že menej je niekedy viac a dobrých nápadov predsa len ubudne skôr, či neskôr. Vysypať všetko naraz a zhurta sa proste nevyplatilo a film mal už, povedzme si od 30 minúty brzdnú dráhu s veľmi škaredou zrážkou. No čo už ?! Proste ľudia starnú ... Jay (Segel) ju napustil a sex už nie je to, čo to bývalo kedysi - však tak to býva predsa, nie? Vražedné tempo úvodnej scenérie priviedlo do varu X násťročných divákov a preto tomu dali nekompromisne veľmi vysoké hodnotenie, čomu sa ani nečudujem ... Tí postarší ale nechali radšej na doznev, sex v knižnici akosi oželeli, ideu o sextape si odmysleli, naháňačku za potenciálnym trapasom si akosi nestihli povšimnúť a voaláááá ... Vznikol z toho celkom dobrý bullshit ! Alespoň sa dalo pozerať na zvodné telo madam Diaz .. 3* ()

Hollohlaway

Místy hodně prázdné a hluché, a navíc scénář naprosto imbecilní. V honbě za ztracenou kazetou hlavní dvojice dělá naprosto nelogické psí kusy. Vysloveně nesmysly, ne jen blbce pro pozadí vtipů. Takže jedna hvězda za ústřední herecký pár, a Cameron vypadá velmi mňam. A druhá za honičku se psem, která je nejvtipnější část celého filmu. ()

zolo23

Nepodarok s veľkým N. Z námetu sa dalo vyždímať oveľa viac, je až neuveriteľné, že je film postavený na troch zdľhavých základných scén, ktoré ani tak vtipné niesú. I to hľadanie iPadov bolo odfláknuté, krátke a ukončené pravým americkým patosom o dôležitosti rodiny. Réžia slabá, možno keby sa jej ujal Jay Roach.........možno. Tie hviezdy sú len za Cameroninu prdel. ()

Georgex

Nevtipné, nevkusné, hloupé a nudné, neboli tato čtyři slova se nejlépe hodí k tomuto novému počinu nepříliš zdatného režiséra Jaka Kasdana. Prvotní problém vidím v nevhodném castingu, přestože Cameron Diaz je nejspíše oblíbenkyní pana režiséra, tak na roli mladé matky, která má být neuvěřitelně sexy, už zkrátka nemá věk, což je patrné zejména v kontrastu s Jasonem Segalem, který vypadá jako její syn. Nicméně toto bych dokázal překousnout a věřím, že mnohým pánům tento výběr udělal radost. Co nedokážu překousnout, je fakt, že film postrádá absolutně nějakou logiku a ještě hůře alespoň špetku humoru. Místo slibované bláznivé komedie jsem dostal křečovitou reklamu na produkty od Applu, o kterých se sice dozvím, že jsou božské, ale to je tak asi všechno. Připočtu-li k tomu nevýrazné herecké výkony obou hlavních představitelů, tak se jedná o jednu z nejméně vtipných komedií letošního roku. Moje hodnocení 25%. ()

sedm.1

Co nejhoršího se může stát komedii? Odpověď na tuto jednoduchou otázku je velice prostinká, ovšem zároveň pro komentovaný film o to krutější. Takže správně, nejhorší, co se může stát čistokrevné komedii je, když není ani trochu, ale opravdu ani trochu vtipná, zábavná, humorná, prostě nedokáže za celou dobu ani jedinkrát vyloudit na divákově tváři byť jen jeden jediný úsměv. Že to snad ani nejde? Pcha, jde a jak lehko se to tvůrcům Sex Tape povedlo je až zarážející. A zarážející je to o to víc, že měli krom poměrně zábavně vyhlížejícího námětu k dispozici i skutečně luxusní obsazení, kdy Cameron Diaz sice není úplně královnou zábavy, ale rozhodně ani žádnou prdel nezkazí, ovšem pánové Segel a Corddry, to jsou prakticky jedny z největších jistot pro zajištění nehorázné švandy, zaměstnání bránic a prostě tutovkou pro parádní komedii, ale jejich přítomnost a výstupy jsou zde zcela mimo. Tvůrci se tu zkrátka předvedli skutečně v tom nejhorším možném světle a z očekávané jízdy, plné kulervoucí, neortodoxní a drsné zábavy dokázali naopak zplácat maximálně akorát tak jednu z nejsuchopárnějších taškařic, kde nezafungovalo ale fakt vůbec nic. Každá scéna, která má náběh na nějaký povedený fórek, je okamžitě zazděna nějakou hloupostí, či prostě jen nedotažením do finální zábavné pointy. To má pak ve výsledku samozřejmě dopad i na herecké možnosti zmiňovaných borců, kdy k mému obrovskému a nemilému překvapení na to doplatil především Jason Segel, který tu pouze kulí oči, se svou postavou a svými výstupy si nedokázal vůbec poradit a veškerá jeho přirozená komičnost a zábavnost tu jako mávnutím proutku vůbec nepůsobí a tím pádem i nebaví. Corddry je pak na tom sice o trochu líp, ale on přeci jen toho času zde nestráví až tolik. Já jsem zkrátka z této komedie, nekomedie upřímně zklamán, zápletka tedy sice až tak špatná není, ale jelikož v ní nefunguje to hlavní, tedy humor, tak je k ničemu a mé zklamání je podtrženo i nevyužitím hereckých protagonistů, kteří filmu ani trochu nepomohli, takže je to prostě nuda, těžko k tomu jinak co dodat. ()

Metal Lord

Mělo to své světlé chvilky...jenže většinu filmu byly zbytečně protáhlé dialogy, které film nikam neposouvaly. A já, jakožto Apple fanatik nechápu, jak někdo, kdo má doma snad i prkýnko od Applu neví, že má nastavenej Cloud a že jde mazat na dálku. ()

LexBarker

Pomalu ale jistě začínám mít plné zuby kokotních amerických mainstreamových komedií...Je v nich překecáno,přetrapněno a hemží se to v nich velmi nesympatickými postavami,které dělají takové zhovadilosti,že se tomu zkrátka nemohu smát,jen se cítit trapně.Jediná světlá postavička v té přehlídce trapnosti je kokainista Hank v podání roztomilého Roba...a to je kurňa málo! ()

herr_carter odpad!

Vydržel jsem do 28.minuty a pak jsem veškerou přehrávací techniku vyházel z okna,takže už to naštěstí nemůžu dokoukat................moje hodnocení = 0 z 10. ()

Tejkina

Taková blbost až se mi to líbilo, ale asi hlavně proto, že jsem v tom žádnou logiku nehledala. Mám slabost pro komedie s Cameron Diaz tak je to asi hlavně tím, nebo proto, že jsem čekala podle hodnocení, že to bude daleko horší.  Takže přihodím nějakou tu * navíc. ()

joora1

Nudaaaa. Nic víc a nic míň. Jason Segel se snažil a je to opravdu sympaťák, ale bylo vidět, že celý film sám neutáhne. Navíc komedie, kde vtipu je jako šafránu nemá naději na úspěch. A celý děj, "zápletka", herci...vše to stálo za starou belu. Dvě hvězdičky ze soucitu a ztráta času. ()

KoRner

Dobrý nápad, ale čakal som, že sa to rozbehne a ono nič... zostalo to iba pri zbieraní iPadov. Šéf a jeho relaxačný Slayer ma fakt pobavili, ale inak sa zo zápletky dalo vyťažiť oveľa viac. ()