Antické Grécko, 1 200 rokov pred Kristom: Kráľovná Alkména (Roxanne McKee) sa zúfalo pokúša nájsť spôsob, ako oslobodiť svoj ľud spod krutej a tyranskej nadvlády svojho pomstychtivého manžela, kráľa Amfitryóna (Scott Adkins). Najmocnejší zo všetkých bohov Zeus vypočuje jej prosby a daruje jej syna, ktorý dostane meno Herkules – poloboha, ktorého osudom je jedného dňa Amfitryóna zosadiť z trónu v krajine znovunastoliť mier. No obrovskou fyzickou silou požehnaný princ zatiaľ ani len netuší o svojom božskom pôvode či osude, ktorý mu bol daný do vienka... Prejde pár rokov a medzičasom už dospelý Herkules (Kellan Lutz) sa až po uši zaľúbi do krásnej krétskej princeznej Hébé (Gaia Weiss). Tá je však zasľúbená jeho bratovi Ifiklovi (Liam Garrigan), a tak mladým zaľúbencom neostáva nič iné, ako útek! Ten sa im, žiaľ, nepodarí – a Herkules za trest skončí v exile v brutálnom svete gladiátorov, kde sa má čo obracať, aby vôbec prežil... A práve na tomto Bohmi zabudnutom mieste konečne spozná svoju temer bezhraničnú silu i svoj osud. Odhodlaný pre svoje poslanie aj zomrieť sa vyberie späť do svojho rodiska, aby zvrhol Amfitryóna z trónu, zachránil milovanú Hébé z Ifiklovho područia a stal sa najväčším gréckym hrdinom všetkých čias! (TV Markíza)

Richi007

Dejte Herkulovi hezkou tvářičku, svalnatý tělo, fádní hollywoodskej příběh, přemrštěně zpomalovaček a máte starořeckou sračku, kde každý Řek mluví anglicky. Už mi chyběla nějaká ta rozvinutější šu*ačka a bylo by to dokonale pokakané. Jedna hvězda aspoň za tu Gaiu Weiss a jedna hvězda za zápasnické bitky. ()

Ace.A.T.L.

Au :( Tak tohle byla fakt kíčovitá kíčovina a klidně bych i na začátek toho slova dal P :) Určitě ne a ne a ne :) Za mě 1* za Spartaka Liama McIntyra. Ale ROZHODNĚ NEDOPORUČUJU ()

da.rk

Z úkolů bajného Hercula si neužijete nic, snad jen zabití Nemejského lva, jehož animace je ale tragická. Film by snad obstál jen jako jedna z epizod seriálového Spartaka. ()

brasek

Grécke báje a povesti mám rád... ale čo bolo toto?! Absolútna stupidita počnúc plyšovým digitálnym levom až po čiastočnú vykrádačku Gladiátora. Renny Harlin ako režisér a scenárista opäť zlyhal a tentoraz už to bolí. ()

PatrikP4

Nuda neskutečná začátek vypadal dobře ale dál nic... Přijde mi to jako když plácaly z ostatních filmů a uplácaly z toho tohle... nevím ()

DaNvYto

Už někdo někdy slyšel o gladiátorských zápasech antického Řecka? Bašty demokracie, bojovníka proti otroctví. Dobrá slátanina. Zahrál si tam Spartacus dokonce... ba co film je tak zpracovaný že se jedná o egoistickou sračičku slavného Herkula. Ha ja jsem Herkules a všichni dobře víme jak to celé dopadne. ()

Pavlosos

První film viděný ve 3D a šel jsem na něj se zadarmo obdrženým lístkem do kina, tudíž proto je hodnocení trochu vyšší, ale jinak film jako celek stojí krom pár slušnějších scén (Hercules v řetězech, bleskem nabitý meč a závěrečný MMA/šermířský duel) totálka, ale totálka za hovno. Výprava při jezdeckých scénách jako by byla vybraná u nás v lese za obcí(a má to být v Řecku!!!!!!) a herecké výkony raději nekomentuji.... fuck this crap... ()

pesbara odpad!

dostávám v práci kupóny do kina a našel jsem dva těsně před prapadnutím. Než to nechat propadnout našel jsem film, na který bych normáně nešel a BYLA TO CHYBA!!!tak hrůzoděsnou sračku už jsem zas dlouho neviděl. Vypadá to v krátkosti tak, že parta úplně, ale úplně vypatlanejch kulturistů našla v klubové pokladně značnou sumičku spojenou s dotací EU a bylo ji to líto nechat propadnout a tak si klucka splnili sen a natočili film:o) Scénář je v kvalitě použitého toaletného papíru, "herecké" výkony hluboce pod touto úrovní a s Herkulem to nemá ani trochu a ani vzdáleně nic společného. Jestli máte na někoho pifku a chcete ho hrozně nasrat a ponížit a víte že někdy třeba četl knihu, stačí jednu, dejte mu lístky na tenhle výtvor, protože to musí nasrat úplně každýho kdo nemá lobotomii. ()

Methew

Výnimočný film, plný lásky, sily, empatie, vôle, filozofie, porozumenia. Žiadny hlúpy sex. A čo že tam nie je krv ? Už ste všetci zostali závislí na filmoch s potokmi krvi ? Hlupáci, čo nevedia oceniť krásu, znehodnocujú tento film. Nechápu jeho zmysel, preto zmyslom ľudí čumiacich na filmy plných násilia, agresivity, kde jasne chýba láska a empatia, už otupeli zmysli a ochabol mozog. Je mi Vás ľúto. ()

Mukade

Production Budget: $70 million, Worldwide grossed: $44,448,538. LOL, nečudo že prepadák, vôbec tam nevidno tých 70 melónov, vyzerá to nekvalitne, CGI ako z 90. rokov. Keby aspoň obsadili nejakú krajšiu babu ako je Gaia. Aspoňže Kellan mi je sympatický. .......Ale najlepšia na tom filme je reklama Bontonfilmu: "Supermana by si podal k snídani, Iron Mana k obědu a večer by naučil Hulka se nerozčilovat. Thorovo kladivo je pro něj jen dětské kladívko. Antický hrdina Herkules strčí všechny své následovníky do kapsy." LOOOL (ledva vyhral nad otčimom, obyčajným smrteľníkom :)......No ale za 3* som sa pobavil no. ()

vantyto odpad!

proč dávám hodnocení "odpad"?.....protože horší nejde. Hlavní hrdina je nesympatický a necharakterní. Bratr hrdiny vypadá jako špatný klon cezara z Gladiátora a "otec" herkula je ve filmu asi nejsympatičtější osoba (a to má bejt ten špatnej). Film obsahuje takové časové skoky že za 10 minut je hrdina v řecku, v egyptě, zase v řecku, a pak zase jinde. Rozhovory bez smyslu (nenavazovali apod.). SPOILER!! Vše pak završí vikingové vybíhající z brány řeckého města. KONEC SPOILERU!! Prostě dle mého je i Megažralok versus obří chobotnice oproti tomuhle menší bečko. Ale nadruhou stranu, pokud se chcete pobavit, tak komedie to je dobrá. Kdyby film nesl označení komedie, má ode mne tak 4 hvězdičky. ()

flouny8

Poslední dobou je v módě srát všude romantiku. Asi je to v kurzu, takže se nedá nic dělat. Ale proč proboha Herkula hraje vysolárkovanej trotl s bloňďatym přelivem? Copak byl Herkules buzerant? O ošklivé princezně ani nemluvě...Jít na to do kina, tak chci vrátit vstupný. ()

Caesius S.

Největší průser je asi volba hlavního hrdiny, Kellan "Steroid" Lutz si svou hranatou čelistí moc sympatií nezískává, to už raději Kevina Sorba. Určitě se dá vyčíst i formát vykradený ze Spartaka, mě to společně s přítomností Liama jako fandu i trochu potěšilo, ale očekával jsem od Harlina osobitější podpis. Příběh je trochu laciný, souboje obstojné až na pár opravdu přehnaných scén. Adkinsovy pohyby vypadají dobře i ve starořeckém stylu, jen tak dál. ()

Epco

Dá sa napísať niečo pozitívne o filme ktorý stál 70 mil dol a najlepší výkon v ňom podáva Scott Adkins, a oproti ktorému aj najslabšia časť televízneho Sprataka vyzerá ako veľkofilm z Oscarovími trikmi, scenárom a réžiov? Nie nedá. Takže iba upozornenie " VYHNITE SA MU ŠIROKÝM OBLÚKOM " ()

Tvůrci Avengers chystají Hercula

Tvůrci Avengers chystají Hercula

02.05.2020

Disney oznámil další hraný remake jedné ze svých slavných pohádek. Nejnovějším přídavkem se stane Hercules, kterého do kin pomohou přivést tvůrci Avengers: Endgame Anthony a Joe Russoové. Scénář… (viac)