Herkules: Vzkříšení

• USA Hercules Reborn

Když byla Ariasovi unesena nevěsta Theodora, obrátil se na Herkula s žádostí o pomoc. Ten se však ještě nevzpamatoval z hrůzného činu, který spáchal před deseti lety a utápí svůj žal ve víně. A je on skutečně ta pravá osoba, která by mohla vrátit Ariasovi ženu snů? (TV Barrandov)

beso74

Je to tu, do filmu sa trepe po vzoru svojich najlepších kámošov Johna Cenu a Randyho Ortona ďalší wreslingový zápasník, John Hennigan. Aby toho roku nebolo tých Herkulov málo, aj Asylum sa rozhodol svojou troškou prispieť do mlyna. Na moje počudovanie to nebola zas až tak strašná katastrofa. aj keď je viac ako očividné, že sa nepodarilo získať nikoho, kto by ten meč už aspoň raz v ruke držal, ale producenti s povedali, veď sú to chlapi a na WC už každý z nich niečo držal, nejako už bude. A tak sa väčšina záberov zostrihala tak, aby bolo vidieť len paže a časti tela a samozrejme hektolitre počítačovej krvi. Uvedomujúc si svoje prednosti, John Hennigan často púšťa meč a skúša to, čo predvádza v ringu, čiže rôzne chvaty, kopy, premety a k tomu navyše chľasce, ciká a grcia. A to dokonca častejšie ako bojuje. Ale aspoň zdvíha film na niečo vyššiu úroveň, akú má väčšina produktov značky made in ASYLUM. ()

Ledkodlaq odpad!

Mnoho filmů bývá špatných z různých důvodů, tento zvládl být špatný ze všech. Kamera, "triky", kostýmy, herecké pseudovýkony, dialogy, výprava, děj, režie, vše opravdu velmi špatné. Doporučuji pouze masochistům. Dýchající či usmívající se mrtvoly bych samy o sobě ještě ustál, ale tolik a tak špatného naráz, to už si zaslouží nějakou anticenu. První místo. ()

verbal odpad!

Dost dobře teď nevím, jak nalézt ta správná slova, kterými bych popsal vskutku ultimativní hnus. Hnus tak odpudivý, že se z něj člověk otřepává odporem, natahuje ho a naskakuje mu z něj svědivá psychosomatická vyrážka. Tak snad alespoň velmi přibližně takto: Představte si, že řídce naserete a hustě nablijete do mikroténového sáčku, ten důkladně protřepete, do vzniklé směsi přidáte pár zkažených vajec, trochu shnilé zeleniny, několik žluklých kousků nadrobno nastrouhaných vepřových jater, rozkládající se chcíplou krysu, hrst uleželé chlévské mrvy, dvacet deka nivy a zalijete to vodou z hrošího výběhu. Sáček pak necháte minimálně čtrnáct dní uzrát na radiátoru ohuleném na pětku. A pak, až dostanete neodolatelnou chuť na nějaké ukrutné parazitické megasvinstvo studia Asylum, které dost nápadně připomíná telenovelizované mexické Babovřesky obsazené ilegálními amatérskými kaviárovými pornoneherci z Akapulka, co má dechberoucí výpravu za sto pesos a dialogy natolik sofistikované, že by je snad nevypustili z huby ani retardovaní cigoši frčící na Toluenu, neprodleně sáček otevřete, celý jeho obsah si vychrstněte do xichtu a pomalu slízávejte. Jsem si jist, že se přitom budete cítit daleko liběji než u sledování této nekompromisní porce žumpoidní filmařiny. A abych nezapomněl! Ač to zrůdné a přeceňované zvěrstvo Birdman před tímhle vede už snad jen o bradavky, pořád soudím, že musí být zničeno! Neprodleně. ()

corpsy

Hej, je to kentus, ale akoby asylumáci ( zachvíľu bude tento výraz vedený v slovníkoch ) občas vypili nejaký nápoj blaženosti ( fakt by som chcel vedieť značku toho destilátu ) a dali divákom niečo, čo je korenené z ladnosťou najlepšieho šéfkuchára ( teda aspoň niekde na pobreží Polynézie ). Barbar Hercules tu má traumu, chová sa ( a seká ) ako samotný Cimmeran a je len časťou ostatnej hrdinskej čeľade ( čo je v dnešnej dobe populárny prístup k všetkým superhrdinom ). The Asylum síce šľaplo vedľa, ale nie do hovn@. ()

rukay odpad!

Asi jako hodně lidí tady, jsem se i já překoukl a místo Hercules 2014 s Dwaynem "The Rock" Johnsonem si pustil tenhle naprosto strašný a nekoukatelný výplod. Samotného mne však překvapilo, že mi omyl došel až po 45 sekundách, což je u filmu tohoto ražení skoro věčnost. Dokoukal jsem to circa k 30 minutě - kdy se na scéně objeví blijící Herkules - avšak dál jsem neměl nervy. Tohle je fakt moc. Triky, herci, dialogy, souboje prostě všechno je tak neskutečně debilní!!! ()