Vše o vaření

(relácia)
Publicistický
Česko, 2013, 15 min

Vše o vaření bude každý všední den zábavnou a srozumitelnou formou přinášet divákům informace, rady, triky a samozřejmě recepty, které jim pomohou orientovat se mnohem lépe ve světě gastronomie.
Pořadem provází Bára Vyskočilová, která se sama chce naučit lépe vařit a dozvědět se o jídle, pití a stolování co nejvíc. „Pojďte vařit se mnou," vzkazuje divákům herečka a dodává: „Jsem normální ženská, něco uvařit umím a jsem asi tak stejně šikovná jako většina z vás, takže co zvládnu já, určitě zvládnete i vy! Krok za krokem, den po dni, se z nás budou stávat mnohem lepší kuchaři a odborníci na gastronomii, než jsme teď." (oficiálny text distribútora)

anitae

Pár vychytávek na vaření zde bylo, asi?! dobří kuchaři a jejich moudra - někdy celkem poučná. Celkem dobré mi přišlo i porovnání přípravy stejného pokrmu profíkem a amatérem. Komicky působí při nejmenším díl o krevetách a hlášky Báry. S porovnáním s komerčním Vařte jako šéf je tohle alespoň zábava.... ()

CANNIBAL odpad!

Tak si říkám, jest-li vůbec ještě existuje kanál ČT a nebo nově 'Vaření TV'. Hlavně, že se furt zvedají poplatky a na dvojce se brání ukončení vysílání reklam a přitom se furt vysílají nekonečné sr**ky o vaření. ()

MM_Ramone odpad!

Relácie o varení dnes na nás útočia z televíznych obrazoviek od rána do večera. V súčastnosti je to mimoriadne populárny formát. Lenže už je toho naozaj moc. Ja som sa toho načisto presýtil. Lezie mi to už pomaly hore krkom. Furt dokola to isté. Uvedomujem si, že v oblasti televíznej gastronómie ťažko prísť s niečím novým, neopozeraným, zaujímavým. Lenže česká verejno právna televízia (ČT) sa o to ani len nepokusila. Jednoducho predhodila svojim divákom ohromne nudnú kuchársku shitshow. Moderuje ju akási, vraj herečka, Bára Vyskočilová, ktorú by som charakterizoval rovnakými slovami, ako celý tento odfláknutý, nepodarený projekt - nevýrazná, neotesaná a nezáživná. Odpad! ()

kingik

Vaříme s Bárou Vyskočilovou. Vařit ve studiu s touhle druhořadou herečkou a s mistrem kuchařem neznamená, že se mně nebudou sbíhat sliny. Užitečné rady jsou řazeny poměrně přehledně, začátečníci a méně zkušení by mohli být spokojení, akorát mám problém si recepty zapamatovat, a tak to podle všeho vidím tak, že si zase podle televizního receptu neuvařím, i kdybych chtěl. Rozhodně lepší a kultivovanější kuchtírna než dva zprofanovanci, jeden neupravený přisluhovač teleshoppingu a druhý "ty vole", a recepty tady vypadají i o něco chutnější a lahodnější pro oko, což se mně u žádných pořadů o vaření nestává a moc u žádného nevydržím. Pochopitelně tady taky nebudu sjíždět díl od dílu, ale občas hodím oko, co nám Bára s kuchaři připraví za chutný pokrm. Stran moderátorky Báry: je trochu nesoustředěná, moderátorsky neotesaná a plusem je její neokoukanost. Mé hodnocení: 60% ()

janytips odpad!

Moderátorka Barunka Vyskočilová se asi do tohoto pořadu propíglovala, poněvadž opravdu se minula povoláním ... |Je blbá jak necky! ()

Tommassi3

Dvě hvězdičky opravdu pouze za snahu.. Nikoliv však za snahu Báry Vyskočilové, která často klade stupidní otázky, za něž by se nemusely stydět pouze dvouleté děti.. Pořad o vaření, jemuž Česká televize dala rádoby cool kabátek, dokonale přes veškerou snahu komerční, blížící se nechutnostem typu Tescoma s chutí, který mu ovšem v konečném dojmu nesluší, působí sterilně a upadá do podprůměru desítek podobně nezáživných pořadů, které se pouze snaží těžit z toho boomu kuchařských show, jemuž u většiny televizního diváctva stejně hrana dávno odzvonila.. Profesionálové v podobě Václava Šulce či Radka Jakubce ví, o čem mluví, ale nedokáží ani na chvilku zaujmout.. ()

rt12 odpad!

Těšte se na skvělý program ČT 1 tadá : VŠE O VAŘENÍ bude každý všední den nezábavnou a nesrozumitelnou formou přinášet divákům hovna o vaření. Pořadem provází Bára Vyskočilová, která sama otráví každého koncesionáře ČT1 ať udělá či vysloví cokoliv. ()

PanZahadnyCZ odpad!

Vše o vaření? No, ta trhlá moderátorka toho o vaření zrovna moc neví... Bral bych, kdyby alespoň uměla moderovat a občas nakrájela okurku nebo nastrouhala sýr. Jenže ona sotva nakrájí okurku a když už se dostane k moderování, tak je na tom stejně jako se svým krájením okurky. ()

HiddenDragon

Jako chlap na tyhle porady natrefim jen nahodou, a co se tyce receptu a pozvanych kucharu, rek bych, ze to kvalitni je. Na cem vsak porad ztraci, je absloutne totalne nonplusultra bezpohlavni a neprijemna moderatorka, ktera ma hlas jak vezenska bacharka privydelavajici si sexem po telefonu a mimiku nulovou jak Steven Seagal po nocnim flamu...proc ta CT najima takovy asexualni stetky, to mi hlava nebere....radsi dratem do oka nez byt s ni v jednom studiu :-D ()

Rejže

Ach jo :( nechci být krutá, ale tenhle pořad neměl vzniknout. Já vim, že to je dané dramaturgií a námětem, ale já sama bych si připadala blbě, kdybych měla něčím takovým provázet. Jde mi uplně proti srsti, když z Báry V. dělají naprostého blbce. Je statečná, že si to nechá líbit a neuteče z placu po první klapce. Vždycky mám pocit jako by vůbec nebyla obeznámena s tím, co se vůbec bude vařit a všechno, co se na placu řekne, bude překvapení. Špatná režie! Nemůžu si pomoci. ()

spiritus

Nekonečno krát nekonečno pořadů o vaření, všude kolem nás. Kdy už to skončí? Ta mantra vaření je v ČR skutečně neskutečná. V tomto případě to navíc smrdí silným amatérismem a neumětelstvím. Kdo se chce o vaření něco dovědět, doporučuju nastudovat práci J. Olivera. Jako inspirace ideální. Tohle to je šeď a nuda.... ()

alambert odpad!

Už když jsem slyšel oslovení "Vážení diváci", radši jsem se šel podívat do kalendáře. Jo, fakt tam je 2013, takže nemůžu jinak... ()

loki5

Pořad o vaření jakých jsou tuny. Ničím nepřekvapí ničím nenaštve. V podstatě je to pořad jako podkres když děláte něco jiného. Navíc nechápu proč kritizovat pořad o vaření proto, že jich je hodně a tenhle je další. 50% ()

Ydrosten odpad!

Tohle je asi 376 pořad o vaření, které v současné době nabízí snad všechny TV stanice, které mám na svém satelitu. Začíná mi to připomínat nějakou kuchařskou epidemii. Kamkoliv přepnu TV, tak tam někdo vaří. ()

Havala odpad!

Z toho tak neskutečně čiší pépéčko až je to k blití. Miderátirka je fajn ale je vidět jak otřesně je nucena do ťěch debilních dialogů. ()

subic

Nemastná neslaná Bára Vyskočilová vaří. Trumfem pořadů o vaření jsou Kluci v akci, tak moc nechápu účel tohoto experimentu. Na druhou stranu dělal jsem podle toho kachničku a dopadlo to velmi slušně. ()