Neobjasniteľný prípad vraždy v električke. Niekedy aj polícia potrebuje trochu šťastia. (RTVS)

jerisno

Zpočátku slušně rozjeté taxikářské pokračování i s novým tramvajovým případem, ale potom jste mi zvedli mandle. Jak dlouho se ještě bude hrát na Sršňovu (Vladyka) naivitu a hloupost? Navíc značně přehrávanou. Po tolika letech na oddělení a stále by se choval jako policejní elév? Fungovalo to v prvních dílech, jako určité odlehčení, ale čeho je moc, toho je příliš. Já jenom doufám, že kartářky, svaté obrázky, peníze u kostelů a spoléhání na náhodu, či pohnutí mysli skutečných pachatelů, nejsou ty hlavní vyšetřovací metody. Ale jinak dobrá práce. Těším se na další díly, ale s reálnými postavami, prosím. ()

quokam

Prozatim nejlepsi Vetchy ve 3. serii, pochvalit musim i Igora Chmela za Vranu. V tomto dile i v celem serialu vybornej a jsem rad, ze jeho postava, na rozdil treba od Srsne, nespadla do karikatury. Tento dil pusobil jako jeho rozlucka, jsem zvedavy, jestli vsak i presto do deje v budoucnu zasahne i jako namestek polic prezidenta. Hvezdicka dolu za linku s taxivrahem, cekal jsem nejake velkolepejsi vyusteni, nejakou pointu, ktera by ospravedlnovala natahnuti pripadu do druheho dilu, jako v minule serii pripad bez tela. Nic z toho se neobjevilo. Vono to pusobilo tak, ze se jim to proste do jednoho dilu neveslo, tak to jeste prifarili k Tramvaji. Za mne slaby duvod  Vyusteni pripadu tramvaje vsak bylo puvabne a ospravedlnuje 4 hvezdicky, byt mne take nadzvedava, co scenariste delaj se Srsnem, ktery mel v minulosti rozhodne vice poloh nez poloha naprosteho kretena.  80 proc. Ps: hodnotime serial, ne realnou praci policie ve skutecnosti. ()

Sa.sa

Neuvěřitelný příběh vraždy pro peníze a z toho vyprávění mrazí...! Njn tak málo stačí k vraždě a všemu okolo, prostě když je člověk na blbém místě v blbou dobu tak má smůlu... Jinak i objasnění vraždy taxikářu bylo fajn... Njn někdy stačí mít štěstí a ten konec byl fakt dobrý..! "vždyť jste měli mojí DNA z otisku na tlačítku..." 😀😀😎😎 ()

KarlN

Nejen celé vystavění příběhu, ale především pointa a poselství o náhodě, jakožto součásti vyšetřování na samotném konci, mě opravdu dostalo. Co víc, než souhlasit. Je to těžká a špatně placená práce a potlesk i uznání všem, kdo ji dělají dobře. Dramaturgie, scénář, kamera a především děj...smekám. A závěr u policejní dodávky je naprosto odzbrojující. Pokud jde o tip na nového ředitele...obávám se, aby to nakonec nebyla "krizová manažerka", čili dosavadní šéfka třetího oddělení. ()

Xakor20

Už po první epizodě série jsem si říkal, že to nemůže být lepší. Epizoda 7 a každý nový díl zatím posouvá laťku výš a výš. Neskutečná práce! ()