Neobjasniteľný prípad vraždy v električke. Niekedy aj polícia potrebuje trochu šťastia. (RTVS)

jerisno

Zpočátku slušně rozjeté taxikářské pokračování i s novým tramvajovým případem, ale potom jste mi zvedli mandle. Jak dlouho se ještě bude hrát na Sršňovu (Vladyka) naivitu a hloupost? Navíc značně přehrávanou. Po tolika letech na oddělení a stále by se choval jako policejní elév? Fungovalo to v prvních dílech, jako určité odlehčení, ale čeho je moc, toho je příliš. Já jenom doufám, že kartářky, svaté obrázky, peníze u kostelů a spoléhání na náhodu, či pohnutí mysli skutečných pachatelů, nejsou ty hlavní vyšetřovací metody. Ale jinak dobrá práce. Těším se na další díly, ale s reálnými postavami, prosím. ()

quokam

Prozatim nejlepsi Vetchy ve 3. serii, pochvalit musim i Igora Chmela za Vranu. V tomto dile i v celem serialu vybornej a jsem rad, ze jeho postava, na rozdil treba od Srsne, nespadla do karikatury. Tento dil pusobil jako jeho rozlucka, jsem zvedavy, jestli vsak i presto do deje v budoucnu zasahne i jako namestek polic prezidenta. Hvezdicka dolu za linku s taxivrahem, cekal jsem nejake velkolepejsi vyusteni, nejakou pointu, ktera by ospravedlnovala natahnuti pripadu do druheho dilu, jako v minule serii pripad bez tela. Nic z toho se neobjevilo. Vono to pusobilo tak, ze se jim to proste do jednoho dilu neveslo, tak to jeste prifarili k Tramvaji. Za mne slaby duvod  Vyusteni pripadu tramvaje vsak bylo puvabne a ospravedlnuje 4 hvezdicky, byt mne take nadzvedava, co scenariste delaj se Srsnem, ktery mel v minulosti rozhodne vice poloh nez poloha naprosteho kretena.  80 proc. Ps: hodnotime serial, ne realnou praci policie ve skutecnosti. ()

Sa.sa

Neuvěřitelný příběh vraždy pro peníze a z toho vyprávění mrazí...! Njn tak málo stačí k vraždě a všemu okolo, prostě když je člověk na blbém místě v blbou dobu tak má smůlu... Jinak i objasnění vraždy taxikářu bylo fajn... Njn někdy stačí mít štěstí a ten konec byl fakt dobrý..! "vždyť jste měli mojí DNA z otisku na tlačítku..." 😀😀😎😎 ()

KarlN

Nejen celé vystavění příběhu, ale především pointa a poselství o náhodě, jakožto součásti vyšetřování na samotném konci, mě opravdu dostalo. Co víc, než souhlasit. Je to těžká a špatně placená práce a potlesk i uznání všem, kdo ji dělají dobře. Dramaturgie, scénář, kamera a především děj...smekám. A závěr u policejní dodávky je naprosto odzbrojující. Pokud jde o tip na nového ředitele...obávám se, aby to nakonec nebyla "krizová manažerka", čili dosavadní šéfka třetího oddělení. ()