Alex (David Carranza) je gangstrom pracujúcim pre drogový kartel, z ktorého hľadá cestu von. Jedného dňa, sledujúc televíziu vo svojom rozľahlom, avšak biednom apartmáne, zistí, že z nej naňho uprene hľadí tvár mladej ženy. Táto žena sa volá Samantha (Tiffany Mualem); je zdravotnou záchranárkou, ktorá chce spasiť svet, utekajúc pred svojou temnou minulosťou. Obaja sa zrazu stanú hrdinami televíznej šou, o ktorej nemali najmenšie tušenie. Alebo sú takí osamelí a úbohí, že si to všetko iba vysnívali? Čo sa to v skutočnosti s nimi deje? Bud' sú blázni, alebo udalosti presahujú medze ich chápania. Avšak aká je skutočná realita a kto vlastne riadi túto šou? (sochoking)

Shitonit

Pracně, opravdu hodně pracně jsem se tím bordelem prokousal, mohl by to být fajn akční béčkofilm, nebýt toho mrdníku co mi to vykouzlilo v kebuli. Díky tomu mám pocit, že se jedná o velmi nevyrovnaný hluboce kibicující kokotinu, balancující na hraně sebe sama. Brrr. už to nechci vidět. ()

ŠpetaMarek

Na stredni jsem mel podobny napad na zfilmovani a jsem rad, ze jsem to nezrealizoval, protoze i s prostredky a stabem je tezke takovou myslenku predat. ()

a0001

Mindfuck? Ale kdeže. Ten by musel mať aspoň dáky zmysel, vyvrcholenie, teóriu ktorá by mala dáky nápad a ten by šokoval úžasom. Toto je iba jeden veľký nezmysel, nezvladnuté kombinácie príbehu a o to demetnejší záver. Ako keby si tvorca jednoducho nevedel dať rady čo s filmom ďalej.. 40% za originalitu, zvyšné % jednoducho nezvládol. ()

MrDorry

Na začátku jsem nevěděl co od tohoto filmu čekat. Z počátku to vypadá jak nějaký akční film které moc nemusím ale jakmile se ti dva uviděli navzájem v televizi tak jsem poznal že to bude přesně můj typ filmu. Skvělá režie a scénář Jamiho Winanse a dobré herecké výkony ale i výkon za kamerou. Tenhle film se nezaslouží nic jiného než 5☆ ()

Saxos

S lehkou nadsázkou "je sledování seriálů bezpečné? ". U tohohle filmu prostě musíte vydržet až do konce. Stále čekáte a kladete si otázky. ()

Maraboy

Zajímavá zápletka a slušnej mindfuck. Kde se člověk může zamyslet že jeho život píše a řídí "osud,bůh,on sám,či nějaká jíná síla" prostě něco víc... Taky že život má nějaké mantinely,ale zároveň když člověk chce může je i překročit. ten film má hloubku a ať si to každej přebere po svém. ()

kolly13

Skvělé drama/thriller, leč pro mne těžce narušen mysteriózní prvkem. Fandím hlavně Carranzovi, ale stále mi to nelogické propojení strhává hvězdu nadprůměru. ()

Carne.Silver

Tenhle film, je jako kdyby jste si dali odvar z makovice, kladete si spoustu otázek a naprosto nevíte o co tu vlastně jde. Pro mě nejzajímavější a nejpodivnější film, který jsem kdy viděla. ()

zpek

Výnimočné dielo so svojsky prevedenou myšlienkou. Film o tom, ako sa snažíme vymaniť z vlastného filmu, scenára, osudu.. obrazne prevedené.. prekročiť dimenziu obrazu. Krásna a silná myšlienka, ktorá sa pomaly elegantne mysticky počas deja rozmotáva, a ktorej, troška na môj vkus, natiahnutá minutáž neurazí. Obdivuhodné takto vyprodukovať vlastné dielo. Byť scenáristom, režisérom a aj skladateľom? + strih a efekty? Autorovi fandím. ()

Snakefinger

Přiznám se bez mučení, že tenhle flick jsem vůbec nepobral. Spletité, zbytečně komplikované. Asi to bude chtít se podívat ještě jednou. ()

Ruslan

Film na hlavu , do kterého je snadné se zamotat. Nevím kde se vzalo , ale z toho snímku čiší jakési kouzlo , které je ukryto hluboko v něm. Film je sice dosti utahaný , kvůli tomu také jedna hvězda dole zatím , ale přesto jsem nadšen , protože po zhlédnutí mám takový divný nepopsatelný pocit. Zatím nevím jestli dobrý nebo špatný , až budu vědět nechám hodnocení stejné nebo přihodím jednu hvězdu navíc. Doporučuji všem co mají chut si takhle na večer zamotat hlavu. ()

nikhaj

Paralelne reality: komunikuju spolu cez telku kanal sa sam naladi ale stretnut sa nemozu. Clen kartelu si cez telku nabali chtiac nechtiac babenku zo sanitky. A ich zivot akoze pise niekto iny na co na konci pridu a idu si ho vziad spat do vlastnych ruk ()

goauld

Sakra, to byl ale nářez... To se jen tak nevidí... Pěkně podaný příběh. Sice (jak už to zde několikát zaznělo) začátek svým způsobem nic nenaznačue, že by mělo jít o něco "extra", ale po zruba pulhodince se to začne rozjíždět. Příběh dvou cizích lidí, kteří nemají vůbec nic společného, vašak jsou jaxi "něčím/někým" vybráni, aby -pohlédli- jak Alenka za zrcadlo.... Hudba k tomtu snímku také náležitě dobrá... Doporučuji tento film jako krásnou relaxaci od různých "blockbusterů", neb zde sice akce najde divák taky, ale - přecejen tu celkem prim hraje "mistérium".... ()