Skutočný príbeh športového agenta americkej bejzbalovej ligy, ktorý rozbehol netradičnú náborovú súťaž, aby získal talentovaných hráčov kriketu z Indie. Úspešný športový agent J. B. Bernstein a jeho partner Aash ustupujú z pozícií v branži, z ktorej ich pomaly vytláčajú silnejší a mazanejší konkurenti. Ak rýchlo neprídu so zaručeným receptom na úspech, budú musieť definitívne ukončiť svoju činnosť. Raz neskoro v noci, pri sledovaní televízneho prenosu indického kriketového zápasu, dostane J. B. nápad, ktorý je taký radikálny, že by mohol dokonca fungovať. Čo tak priviezť talentovaných kriketových hráčov z Indie a naučiť ich hrať bejzbal? J. B. so svojím spoločníkom, nadaným ale nevrlým hľadačom talentov Rayom, spoločne odcestujú do Bombaja, kde usporiadajú celoštátnu indickú súťaž s názvom Million Dollar Arm. Zo štyridsiatich tisícov súťažiacich vzídu dvaja osemnásťroční víťazi, Rinku a Dinesh. J. B. ich privezie do Spojených štátov, kde majú začať trénovať u legendárneho kouča nadhadzovačov, Toma Housea. Cieľom je, aby s chlapcami podpísal zmluvu hlavný ligový tím... (TV JOJ)

lukas.frydry

Taová klasická polo sportovní story, která mi připomněla celkem propíranej film s Morganem Freemanem v hlavní roli Invictus a jistě každý chápe proč, jenže tomuhle filmu chyběl charizmatickej herec ( MF ), kterej by tomu dodal punc opravdovosti 60% a klidně tyhle sportovní dramata točte dál :) ()

hujerita

Klasický športový film, dobre natočený a ozvláštnený Indiou. A keďže mám rád športové filmy tak film si zaslúži štyri hviezdy. ()

Martyrium

Film neponúka nič objavné, neočakávané ani prevratné. Presne zapadá do šablóny "takýchto" športových filmov. Je tu prítomných mnoho klišé, od začiatku viete ako to celé dopadne. No i napriek tomu, neviem či to bolo citovým rozpoložením alebo náladou, ale určité emócie vo mne snímka prebudila a to najmä vďaka nesmierne sympatickému obsadeniu - vrátane všetkých postáv bez výnimky. Netreba teda hodnotiť originalitu, spracovanie alebo "technické" parametre snímku. Ide o to, či vás dané dielo dokáže niečím osloviť. O to predsa vo filme a všeobecne v umení ide. ()

JerryPilsen

Klasický sportovní film o cestě za slávou,tentokrát s indickou stopou.Přes počáteční tápání se to dobře rozjede.Dobře jsou vidět kulturní rozdíly a vůbec chápání světa na různých koncích světa.I kritika konzumu sem tam probleskne. ()

jeklik12

Toto je přesně ten typ filmu, u kterého s jistotou víte, jak nakonec skončí. Nicméně když se blíží konec filmu, na rtech se Vám vyloudí úsměv a prostě máte dobrý pocit. Obsazení bylo sympatické a celkově ten film rychle odsýpal. ()