Šingeki no kjodžin

• Japonsko 進撃の巨人 (viac)
Japonsko, (2013–2023), 36 h 45 min (Minutáž: 23–85 min)

Predloha:

Hadžime Isajama (komiks)

Romi Paku, Akeno Watanabe, Susumu Čiba, Unšó Išizuka, Hiroši Kamija, Júki Kadži, Juiči Karasuma, Tomokazu Sugita, Kódži Jusa, Minami Takajama, Hideaki Tezuka (viac)

Recenzie používateľa JamesConnorG k tomuto seriálu (8)

Šingeki no kjodžin (2013)

9/10 - Upřímně, jsem s timhle anime měl problém. Né že by bylo špatné, ale měl jsem strašný problém se u něj vydržet a dokoukat ho. To se změnilo 3 sérii, která mě dost bavila a to jsem už jednoduše anime zhlédl. Attack On Titan je suprové anime. Nebojím se říci, že jedno z nejpropracovanějším příběhem anime, co tu máme. Příběh je promyšlený do A do Z, což oceňuji. Postavy jsou super, jsou dobře napsaný a baví mě je sledovat jak v Anime, tak i v Manze. Postavy jako Eren, Hange, Mikasa, Levi a ostatní mají rozhodně super průběh příběhu a jsou prostě sakra boží. Animace je krásná a přehledná, hlavně 4 série a Openingy, či Endingy. Hudba je super, nabuzuje akci nebo dojemné momenty, které jsou tu hodně. Ve zkratce Attack On Titan doporučuji. Je to super anime a osobně ho zařím k mým oblíbeným. Pokud jste fanoušci anime, podle mě by jste tohle neměli mihnout. ()

Nisen nengo no kimi e – Šiganšina kanraku (1) (2013) (S01E01)

Slušný začátek anime, co mi úplně všichni doporučovali. Příběh je jasný a originální, postavy jsou sympatické a hudba, společně s akci vážně válí. Navnadilo na další epizodu! 95%  ()

Džinrui no joake (2022) (S04E28)

Dechberoucí zakončení 2 části a okamžité navnadění na poslední 3 část. Je jen škoda, že si počkáme dost dlouho na cca 10 finálních epizod, ale sakryš, bude to stát za to!  (Mangu jsem dočetl a poslední část bude pecka!) ()

Džinaraši / Cumibitotači (2023) (S04E29)

10/10. - Dechberoucí a kurervoucí návrat AOT, jak má být! Příběh vůbec nezastavuje a postavy staví do nelehkého úkolu zastavit Erena a celkový Rumbling, aby zachránili nepřátelskou alianci, která pro ně v minulosti byla velkou hrozbou. Celé to v kabátku od MAPPY vypadá naprosto překrásně a brutálně. Nesmím zapomenout zmínit fenomenální hudbu a píseň "Under The Tree", která je sakrýš stejně skvělá a chytlavá, jako předchozí opening "Rumbling". Nemůžu se dočkat na uzavření celkového děje, na druhou stranu mě tohle anime bude dosti chybět. ()