Šingeki no kjodžin

• Japonsko 進撃の巨人 (viac)
Japonsko, (2013–2023), 36 h 45 min (Minutáž: 23–85 min)

Predloha:

Hadžime Isajama (komiks)

Romi Paku, Akeno Watanabe, Susumu Čiba, Unšó Išizuka, Hiroši Kamija, Júki Kadži, Juiči Karasuma, Tomokazu Sugita, Kódži Jusa, Minami Takajama, Hideaki Tezuka (viac)

Recenzie používateľa Zek k tomuto seriálu (3)

Season 1 (2013) (S01)

Tak tohle anime mě dost překvapilo. Hlavní zápletka je zajímavá a dokázal bych si i říct, že je hodně ojedinělá a určitě jsem tohle ještě v žádném seriálu neviděl. Je sice pravda, že v půlce první série mě to trochu začalo nudit, ale to se hned u posledních dílů změnilo, kdy jsem byl překvapen zvratem, který se ke konci série stal. ()

Season 2 (2017) (S02)

Čekal jsem, že bude na začátku druhé série vysvětlený to co se stalo na konci první série. To se sice nestalo, ale zato bylo vysvětlena záhada ohledně gigantického titána atd. Ovšem hned konec druhé série, mě brutálně navnadil na třetí sérku. ()

Season 3 (2018) (S03)

Začátek třetí série mě teda vůbec nebavil a dost jsem se u toho začínal nudit. Naštěstí to, ale zachránila druhá polovina série, kdy začal souboj s titány. Nejlepší zvrat a celkově nejlepší epizoda byla ta, kdy konečně bylo odhaleno, zrod obrů a jejich účel. ()