Keď sa oživené exponáty v Americkom prírodovednom múzeu v New Yorku začnú správať čudne, Larry, čerstvo povýšený riaditeľ nočnej prevádzky múzea, musí zistiť, čo sa stalo. Magická zlatá doska, vďaka ktorej exponáty každú noc ožívajú, začína pomaly korodovať a kúzlo sa pomaly ale neúprosne vytráca. Odpoveď na to, ako ho obnoviť, sa skrýva v Britskom múzeu v Londýne. Larry by pre záchranu svojej múzejnej rodiny urobil čokoľvek, a tak sa vydá spolu so svojím synom Nickom a všetkými živými exponátmi na cestu z New Yorku do Londýna, aby tu tajomstvo zlatej dosky rozlúštili. (TV JOJ)

Kothy

Nebylo to špatné. Vlastně to byla i docela sranda. Poslední díl této dobrodružné komedie se odehrává převážně v britském národním muzeuv Londýně. Kouzelná deska totiž přestává fungovat a tak se naši hrdinové vydávají pro radu za tamním faraonem. Tam se setkávají s novými exponáty. Lancelot se mi ze začátku líbil, ale pak se začal chovat jak magor. Některé scény byly celkem vtipné a originální. Třeba ta s obrazem. Hugh Jackman tam měl opravdu skvělý štěk. Pokračování už asi nebude. Ben Stiller jako hlídač Larry opět nezklamal. Taky je to jedna z posledních rolí Robina Williamse... "Máš nějaké zkušenosti s mečem? Jenom z Warcraftu." :D ()

Slartibarkfast

Doufám, že se do muzea už nikdy nevrátíme. Sestupná tendence této muzejní série s Larrym a jeho oživnuvšími přáteli je velmi znatelná a třetí díl už skutečně mele z posledního. Přesuneme se do londýnského muzea za účelem záchrany kouzelné desky, která všechny ty kejkle provádí. Bohužel jí nějak vyprchává minimální životnost a je třeba ji malinko vyspravit. Oprášené vtípky a vykrádání starších dílů je cítit prakticky na každém rohu a to dost nevábně. Scénáristé tlačí na pilu a při některých scénách, převážně v těch, kde hraje Stiller dvojroli, si raději kontrolujete zprávy na mobilu. Film, zřejmě určen pro výrazně mladší publikum, se mi příliš nelíbil a musím přiznat, že jsem ho viděl patrně naposled. 40% ()

silentname

Ako fanúšik série "Night In The Museum" a Robina Williamsa som si nenechal ujsť ani tretí diel. Osobne si myslím, že veľmi ťažili z úspechu prvého filmu, ktorý bol podľa mňa súčasne aj tým najlepším. A to sa nezmenilo. Tretí film je kreatívny v oblasti Akmenrahovej dosky, scénka kde hrdinovia skončia v obraze je vtipná aj zaujímavá a má pár vtipných momentov, no na iných miestach vie aj skutočne ukázať nie príliš inteligentú a zaujímavú komédiu. Na druhú stranu sa mi film asi ale páčil viac ako druhý film. Čo som od filmu čakal, to som aj dostal. Ben Stiller je sympatický herec a ani ostatní za ním moc nezaostávajú. Radšej si pozriem niečo takéto, ako keby som mal vidieť ďalší film s Martinom Lawrencom o tom istom. Takže asi toľko by som povedal. Vlastne... ešte jednu vec by som pridal. Je vo filme fajn vidieť ešte aj Robina Williamsa a Mickeyho Rooneyho. ()

nash.

Možná nejlepší kousek trilogie. Pohodovka, která ubrala na trapných fórech, netlačí na pilu, ale příjemně hraje na city. Nechybí ani pár vydařených forků, kterým kraluje… Wolverine. ()

hammer_head

Hned na začátek bych napsal, že Tajemství hrobky je naprosto zbytečným a natahovaným pokračováním mé oblíbené série (těch uměle natahovaných sérií je samozřejmě víc). K hereckému obsazení bych napsal, že zde hrála především naše stará známá parta, která nic nového nepředvedla, no a co se týče nových muzejních exponátů, tak jediný koho si pamatuju byl Lancelot, který také nebyl zrovna vtipným tahounem filmu. Na závěr bych film hodnotil jako: velice zbytečné pokračování a podprůměrnou komedii na kterou se možná ještě někdy podávám, ale jen v rámci filmové série. Jako samostatný film by u mě Tajemství hrobky nemělo sebemenší šanci na znovushlédnutí. ()

Arsenal83

Rovnako ako u predošlých dielov mi tu chýba niečo, čo by bolo dostatočne vtipné. Ide o komédiu, kde som sa ani raz nezasmial. Tryptych bol završený úplne najnudnejšou časťou, ktorá dala kvalitatívnu pomyselnú laťku ešte dolu. Wilsonovi už gagy došli a Stilerove ma aj tak nikdy nebavili. Veľmi slabé a zabudnuteľné. ()

rikitiki

Triky, triky, triky. - Příběh? - Cože to? - No, přeci příběh. - Aha, tak ten ne - Aspoň náznak? - Ne, ani to ne. A už nám s tím dejte pokoj, máme triky! ()

BMW12

Série Noc v Muzeu mě nikdy moc neoslovila, respektive jsou to vždy filmy tak na jedno zhlédnutí a dost. Přesto jsem si pustil i třetí pokračování a to se nese ve stejném duchu, i když je vidět tady malé zlepšení. Začnu pozitivama, určitě filmu (sérii) prospělo, že se to odehrává v Anglii, ta změna prostředí vážně pomohla. Příběh má několik nedokonalostí, přesto mě celkem zaujal. Lancelot byl celkem dobrá postava, taktéž se povedla scéna v divadle s Hugh Jackmanem, za to ten neandrtálec, co si myslel, že Ben Stiller je jeho táta, tak ten se vůbec nepovedl, scény s ním byly dosti trapné. To samé se dá říci o Rickym Žervé, ten byl taktéž hrozně trapnej. Jinak na příběhu mě zaujala spíše ta dobrodružná/akční část, naopak ta komediální se moc nepovedla, alespoň já jsem se nesmál. Byl to asi poslední díl této série a to je jenom dobře, trilogie byla završena a není potřeba už točit další pokračování. ()

honajz

A tak pro fanoušky Stillera asi jo. Začátek je ještě docela napínavý, pak je to nekonečná nuda, dokud se nedostanou do britského muzea, kde snad jedinou vtipnou postavou se snaží - ale jen snaží - být tlustá černošská vrátná, scény s tatou a nenadrtálcem mi moc vtipné nepřišly. Sem tam pronese syn hlavního hrdiny zajímavou hlášku, a potěší celá scéna s Hugh Jackmanem. Ale to je asi tak vše. ()

becki_tu

Třetí Noc v muzeu už nemá čím překvapit. Nových postav je tu po hříchu málo, vtipné a originální scénky abyste tu hledali baterkou a slavné herecké osazenstvo bohužel nemá co hrát. Za zmínku stojí jen scénky s neandrtálcem Cruisem a výborné cameo Hugha Jackmana. ()

ScarPoul

Pomerne nenáročná záležitosť. Nedosahuje čaro jednotky, ale je v mnohom omnoho lepšia ako hlúpa dvojka. Levy je dobrý režisér. Bohužiaľ niekedy scenár nepustí a v tomto prípade je príliš priamočiary a bez toho skutočne magického( čo robilo jednotku takou pútavou), na druhú stranu je tu parádny praveký Stillerov dvojník, ktorý si kradne všetky scény pre seba. Rovnako Ricky Gervais a v neposlednom rade štek Alice Eve a Hugh Jackmana. Silvestri bez výraznejších zakopnutí aj keď už len variuje samého seba. V podstate som spokojný a na jedno pozretie dostačujúce. Je to ale rozhodne film, ktorému bude ďalšie pozretie len ubližovať. Zatiaľ sa ale na chvíľu budem tváriť, že som stále to dieťa čo má rado dinosaurov a históriu. ()

GeusX

Recyklace starého. Nijak moc zvlášť jsem se nebavil, místy jsem i uvažoval, zda to má cenu dokoukat. Jako klad považuji novinku v podobě rytíře Lancelota se "středověkou" rétorikou a úsměvných pár třešniček jako např. "hjůdž ackman". Romance pravěkého muže balancovala na hranici vtipnosti a trapnosti.A to je asi tak všechno. Celkově nemastný, neslaný průměr. (1x TV- cz dabing) PS: Druhý díl jsem t.č. neviděl. ()

Terva

CITÁT - To je bejkárna, už jsem jde Bejk................ Nečekal jsem nic moc, spíš řadu otřepaných fórů prvních dvou příběhů. Osvědčené kecy a situace. Ale ne, je to sice skoro stejné, ale jinak úplně jiné - rozumíte bejci? Například první vzrušení přišlo hned v desáté minutě. Opice a tygr v akci - to byla nádhera. Opět velmi povedená triková část příběhu, spousty zajímavých nových momentů, sranda, inovace a zábava. Třeba nový dinosaurus je borec, jen škoda, že nemá víc prostoru. CITÁT - Snad už jsme v bezpečí.............Jo, pár vtipů z předcházejících filmů tu je, ale plní svůj účel a nejsou trapný, jak to u některých filmů bývá. CITÁT - Otevři dveře .... hlavou!!!.......... Scéna v autobuse mě dostala do kolen a málem jsem se počůral. Ironie ala Wolverine je taky povedená - co více chtít? CITÁT - VÍm, že vás tahle práce štve, ale od zítra to bude úplně jiné............ ()

corpsy

Prečo sa vracať k sérii, ktorá svojím druhým pokračovaním klesla ako u divákov, tak u účtovníkov štúdia. No preto, lebo pokračovanie bolo natoľko zábavné, že si zaslúžilo ešte jednu prehliadku. Pre stálych divákov tejto komerčne úspešnej ( po anglicky ) franchise, poviem len jedno - budete ( budeme ) mierne sklamaní. Tak ako pri ostatných pokračovaniach, kúzlo odišlo, a je to všetko šuma fuk. Ale dokáže táto hybridná fantasy komédia zaujať, aby neskĺzla do trápnosti ( čo aj v podstate urobila )? Áno! Zábavy je dostatok, záverečné disco je krásne nostalgické a jedno geniálne monumentálne cameo ( snáď najlepšia scéna filmu ) všetky ostatné neduhy maže. Poznám jeden recept, ako vytvoriť aj z otrepaného budúcu klasiku. Točiť to všetko s láskou. ()

liquido26

Stiller a jeho parta se vrací a znovu ožívají v muzeu, tentokrát v Britském muzeu v Londýně, kde jsem dvakrát byl, takže o to to pro mě bylo zajímavější. Je to klasický sequel plný honiček a řešení rodinných traumat, zde konkrétně otec-syn, ale nic jiného se asi ani čekat nedalo. ()

DEXTER099

Třetí pokračovaní v noci v muzeu nenadchne,ale ani neurazí.Originalita je pryč od prvního dílu a zde nic převratně nového nečekejte.Trikové scény jsou udělány dobře,humor je tak akorát a nějaká trapnost se tu vyloženě taky neodehrála.Malé role mají i herci jako Ben Kingsley a sebe sama hraje Hugh Jackman.Jako dětský film to není špatné a pokud přemýšlíte na co vzít vaše ratolesti tak to v klidu doporučuji ,neuděláte špatně.Za mě celkově 60 % a tři hvězdy.Škoda Robina Williamse... ()

hous.enka

Jedna hvězda za scénu Hugha Jackmana, když chce bojovat proti Lancelotovi, a druhá hvězda za Robina Williamse, protože mu toho Tedyho věřím a také proto, že je to jeden z jeho posledních filmů. Jinak začínám mít z Bena Stilera pocit, že by měl hrát už jen a pouze neandrtálce, protože jeho herectví začíná být dost cítit po malinách... ()

Na třetího Hobita si počkáme

Na třetího Hobita si počkáme

03.03.2013

A nikoho to asi nepřekvapí. Když Peter Jackson a studio Warner loni v létě rozhodli o rozdělení původně dvoudílného Hobita na tři části, uklidňovali fanoušky, že na trojku nebudou čekat celý rok, ale… (viac)