Aké to je vymeniť si život s niekým, kto má úplne iné názory a odlišný pohľad na svet? A aké to je musieť sa starať o cudziu rodinu? Zámena manželiek: USA prináša šokujúci stret nezlučiteľných svetov. Situácie, v ktorých nie je o rozbúrené city núdza, zároveň však prinášajú dôležité životné lekcie... Dve manželky z úplne rozdielnych domácností, s presne opačnými názormi, spoločenskými zvykmi a štýlom výchovy detí, si na dva týždne vymenia svoje životy. Nenechajte si ujsť americkú verziu obľúbenej reality šou Zámena manželiek. (TV Doma)

elisabetha

Jednou jsem tak přišla domů dříve a nevěděla, co mám dělat. Udělala jsem si večeři, zapnula televizi a najednou mě vyděsil křik. Nějaké dvě ženy na sebe hrozně ječely. Co to je? Výměna manželek v USA. Z Náhodné podívané se stala oblíbená zábava. Je to tisíckrát lepší, než ta naše ubohá česká náhražka. Ve státech mají hold z čeho vybírat, takže se to v seriálu extrémy jen hemží. Opravte mě, jestli tam někdy byla nějaká normální rodina? :) ()

Wacoslav1 odpad!

Amíci jsou prostě vypatlaný hovada. Česká verze mě baví, protože vykresluje naše reálie a mentalitu. Slovenská je zase tak uhozená až je dobrá, Americká je jenom trapná. Hrozně vymytej národ.5% ()

-bad-mad-wolf-

Americké "vyměníme věřící s punkrockerama" nebo "vyměníme multimilionáře s nuzákama" je určitě atraktivnější než české "vyměníme jednu rodinu z paneláku za jinou rodinu z paneláku". Vše je navíc korunováno památnými WTF hláškami typu "Copak by tvá žena vydržela tři hodiny cvičit jako já, nebo čtyři hodiny nakupovat?!" Česká verze je na druhou stranu našincům blíž, ne tolik bizár a obvykle dokáže alespoň nějakou tu spodně-sociální reflexi přinést - možná i proto, že má delší epizody. Koukatelné a morbidně zábavné je obé zhruba stejně. ()

Marze

Všichni říkají, že je takovéto pořady nezajímají, ale tajně se dívají. V USA se sexuálně mísí každý s každým, kdyby to šlo tak i se zvířaty. Zdejší sociologická Teorie tavícího kotle platná desítky let již byla opuštěna, protože se zjistilo že lev a zebra vedle sebe v zoo prostě být nemohou. A to je na tomto seriálu to nejzábavnější . Ten kontrast různých kultur, když dáte dohromady ježka a nutíte ho žít s netopýrem. Nebo vztah motýla s chrobákem. ()

rikitiki

Oproti české odnoži na tom oceňuji, že tam po sobě tak stupidně neřvou kvůli tomu, že v některé domácnosti jsou hůře či lépe setřené poličky a umyté nádobí. Řeší to víc vztahy a má to zajímavější náhled právě na to podstatné - jak se k sobě lidi v rodině chovají. ()

FFilipCZ

Trošku "iné kafe" než česká verze. Kolikrát sem si říkal, jestli je to vůbec možné, že takové rodiny, potažmo spíše rodiče, existují. ()

ivishka

Takováhle show má reálný základ, který vám do obýváku prostě nepronikne. Mě bohatě stačí, když vidím jak moc odlišná je tahle původní Výměna manželek od té "naší" české. Češi jak je známo jsou prostě nějací a podobně tak vypadá i jejich chování před kamerami - klidně si odejdou a nebojují (naprostý opak USA). U tohoto pořadu je ještě lepší fakt, že tvůrci najdou naprostý kontrast mezi rodinami, které se přihlásili a tím je to poutavější. Akorát o co víc jsou Američani odvázanější tím zvláštnější se dozvíte jejich úchylky, názory, postoje apod. Nejvíce mě dostala rodina kde všichni jedli sirové maso(a ten otec od rodiny dokonce "uleželé")... ()

Falconica

celý je to kamuflovaný a zmanipulovaný štábem, všechny rodiny bez výjimky jsou na zabití a na konci si tak dojemně porozuměj a poděkujou za pomoc....blábláblá... ()

Lenula4

Wife swap USA je mnohem lepší show než ta naše Česká. Zatímco, naše české ženy, jedou na výměnu do rodin s tím, že snad něco vyřeší, na něco příjdou ve svém osobním životě, nebo jak vyřeší svůj vztah s manželem/přítelem apod., americké ženy, jedou do rodin s tím co oni v nové rodině můžou změní, jak jim ukáží jiný styl života apod. My jsme tak strašně obyčejný národ, že v rodinách není co moc vyměňovat. Proto ta větší zábava, jak se rodiny vypořádavají se situacemi ve kterých se nikdy neocitly. ()

rakovnik

Zajímavé a pestřejší kombinace, už jen proto, že v tak velkém státu lze ulovit mnohem zajímavější kousky, než v našich malých vodách. Mnozí američané a jejich děti jsou opravdu mírně řečeno podivíni... ()

Jonash87

Mnohem větší extrémy než v CZ verzi, tím, jak jsou USA mnohem více různorodé, čímž je pořad zajímavější. Ale namluvením, které je monotonní, to nemá pak takový šmrnc jako originální české znění. ()

dubinak

O dost brutálnější, než naše česká verze. Oceňuji, že v USA se více řeší vztahy rodiče-děti a ne kdo má větší bordel v baráku jako u nás v Česku. Tyhle americké rodiny jsou tak zvrácené, že už se snad ani ničemu nedivím. Ale jestli některé z dílů nebyly trochu nahrané, tak jsem čínský bůh plodnosti. ()

animaxis

Změna.Nejdříve jsem dal odpad,ale poté co jsem viděl díl,kde spojili rodinu metalistů s pasivními křestany,tak dávám dvě hvězdičky.Dost jsem se bavil :D ()

KajusaK

česká výměna tomu nesahá opravdu ani po paty :) ..tahle výměna je o něčem úplně jiném..zasmála jsem se, rozesmutnilo mě to..v české výměně je to o něčem uplně jiném..taky nápad je úžasný, polovinu "pobytu" se řídit pravidly původní manželky a po polovině nasadit pravidla svá..Perfect.. ()

JakeFox

Vynikající, u tohohle se neskutečně bavim. Zajímavé je, že český verzi jsem udělil jednu hvězdičku. Buď je to tím, že Američani to mají dotažený do extrémů a sázejí proti sobě ty nejprotikladnější famílie nebo tím, že ti lidé, kteří se v těchto soutěžích prezentují, nejsou moji spoluobčané a já se tak nerozčiluji. Výměna manželek ČR mě dokázala vždy nehorázně vytočit. ()