Všetky cesty vedú do hrobu

• Česko Všechny cesty vedou do hrobu (viac)

Albert (Seth MacFarlane) sa pretĺka ako nie príliš úspešný pastier oviec, býva u rodičov a práve dostal kopačky od okatej Louise (Amanda Seyfried), ktorej vadí jeho celoživotná zbabelosť. K svojej smole totiž žije v dobe, v ktorej sa každý druhý konflikt rieši súbojom a on pritom vôbec nevie strieľať. Aj na notorického outsidera sa ale niekedy môže usmiať šťastie. To Albertovo sa práve prisťahovalo do jeho mesta a volá sa Anna (Charlize Theron). Nielen že trafí desať terčov z desiatich, ale naviac má s Albertom svätú trpezlivosť a neoblomné odhodlanie naučiť ho strieľať. Pre Alberta je „výučba streľby“ životne dôležitá pretože sa pohádal s fúzatým objavom jeho bývalej Foyom (Neil Patrick Harris) a veľmi neuvážene ho vyzval na súboj. Vyhraté ale nemá ani keď vyhrá. Anna, ktorá má pre neho čím ďalej väčšiu slabosť je totiž stále ešte vydatá za najznámejšieho pištoľníka široko-ďaleko Clincha (Liam Neeson). A tomu sa rodiaci sa vzťah medzi vlastnou ženou a pastierom pochopiteľne nepáči. (TV Markíza)

cipokomon

Kdo dokáže napsat, že je to nevkusné, je prostě mimoň. Kdo hodnotí herecký výkon, je mimoň. Kdo tady rozebírá inteligentní a fekální humor, je mimoň. Prosím, nekoukejte na takovéto filmy a nehodnoťte. Tenhle film a jemu podobné je úplně o něčem jiném, ale to nepochopíte. ()

Kolárek

Nebudu hodnotit, protože jsem to neviděl celé. Fekálnosti pořád dokola mě už nebaví, dvojice ňouma a drsňačka je v poslední době skoro ve všem a v těch scénách co jsem viděl, jsem odhadnul vesměs dopředu, co se stane a to jsem se o to ani nesnažil. Když jsem na csfd uviděl 66%, tak jsem si málem nakadil do klobouku. Třeba byla chyba na mé straně, že jsem nevypnul mozek, pak bych si to třeba užil. ()

charles3

Mám velice rád westerny, černé komedie, thrillery s Liamem Neesonem, sarkastický humor Woodyho Allena, filmy od Tarantina, trilogii Návrat do budoucnosti a camea známých herců pro zasvěcené. V tomto filmu se mi dostalo všeho, správně namíchané, podpořené slušnou výpravou a vizuálem (titulky, hudba) klasických westernů z 50. a 60. let. McGregora jsem tam sice nezaregistroval, ale určitě si to dám minimálně ještě jednou :-) ()

Sa.sa

Neskutečný masakr na který jsou i 5 hvězd málo 😀😀😀😀 Super scény, prostředí, hlášky i situace... Jo ooooo prostě úžasná komedie... Njn tak nějak vypadal Divoký západ ve skutečnosti ()

MoziMedve

Podle ukázek na mě film působil jako "odpad" a proto jsem ho nijak nevyhledával. Nedávno jsem ho však zachytil v televizia i když to není zdaleka žádné veledílo, řekněma třetina vtipů docela rezonovala a nakonec jsem se u sledování pobavil. ()

Tomas.Abi

Million ways to die in the West by mohlo mít podtitul Million ways to kill humour. Počáteční barevné scenérie z divokého západu ve vás navnadí atmosféru dobrých westernů, aby Vás po chvíli začali trápit svou hloupostí typu Kameňáku, kdy děj a postavy jsou tak hloupé a ploché, že to snad nemůže být horší. Skeče jsou tak dětinské, že se tomu musí smát už jen pětileté dítě, jako například vtip s projímadlem, kde ne jednou, ale dvakrát během jedné minuty zopakují tu samou nevtipnou scénu se sraním do klobouku, a aby těch vtipů o hovnech nebylo málo, přihodí další bobek pod polštář a dvakrát se stane, že dokonce vtip okamžitě vysvětlí, protože scénáristé měli nejspíš ten pocit, že vtip bez pointy umocní tím, že ho okamžitě vysvětlí s tím, že ještě pomrkávají po komparzistech a ptají se, zda to pochopili. K těm lepším stránkám filmu mohu připočíst povedené vtipy, kterých je jako šafránu, sympatický casting, Charlize Theron a Liama Neesona, kteří i přes tak špatný scénář vykouzlili z hovna bič, jednu Border kolii a dvě camea postav z jiných westernů, která ve Vás okamžitě vyvolají otázku, proč sledujete toto, když existují dva mnohem lepší westerny, které nám zde byli připomenuty. ()

diesel5016

Chvíli je to nuda a chvíli super. Problém filmu je, že se houpe nahoru a dolu. To je tak, když se někdo snaží udělat komedii za každou cenu. Dal bych solidní 3 hvězdy, ale za Dr. Emmetta Browna dám 4, protože to jsem fakt nečekal. ()

Arnien

Ujetý. Fakt hodně. Celou dobu jsem přemýšlela, jestli se mi ten film vlastně líbí, nebo ne a zatím jsem nedošla k jednoznačnému závěru. Herecké obsazení a cameo přímo famózní. Humor občas zaváněl i trochou inteligence a já se fakt zasmála (všehovšudy třikrát). To ovšem podupaly naprosto primitivní uprděné rádoby vtipy plné exkrementů a ovčích penisů, které bohužel převažovaly. Škoda. ()

Y2ORSI

i když Sousedi se mi zdáli vtipnější a o dost, million ways...má mnohem lepší feeling, skvělá letní oddychovka, i když trochu méně fekálního humoru by bylo více. Seth působí jako chlápek z dnešních dnů, který se vrátil v čase, o to lepší je kontrast mezi realitou všedního dne na divokém západě a sceneriemi, jako z klasických westernů. Charlize Theron je naprosto skvělá ve své roli a jen díky ní jsou to hodně odřené 4 hvězdy ()

mad.dog

Tak fekální a přitom tak neskonale zábavná komedie, která si doslova s ničím servítky nebere a vedle které Méďa vypadá jak puritánská zábava. Smál jsem se ne chvílemi, ale po celou dobu. Seth každý vtip dotáhl do konce, sice občas až moc nechutného, ale při sledování jsem se necítil trapně, jako když jsem se díval (bohužel) na novější filmy s Eddie Murphym. No a co bych napsal o hercích? Jen to, že si každou minutu týhle šílenosti užívali na maximum a bylo to z celého filmu jasně cítit. Pro mě osobně nejlepší westernová komedie tohoto roku. ()

QeeBee

Pominuli vše, co tomu filmu je vytýkáno, vybaví se mi paralela s neurotickými anti-hrdiny Woodyho Allena. Stačilo ubrat na doslovnosti, fekálním humoru, přidat trochu inteligence a mohla z toho být suprová crazy-neurotická komedie. A Jako experiment bych prohodil role Charlize Theron a Sarah Silverman. ()

ChIiBo

Toho fekálu tam bylo přemíru, to je pravda! Jenže vzhledem k tomu, jak mám Setha rád, odpouštím mu. Kvalitativně je to jako jeden ze slabších dílů FG, ale pořád zábava a víc už bych nedodával! ()

Gagin

Má to své parádní stránky, má to své trapné stránky. Ale mě to rozesmálo a to se každé komedii nepovede. Navíc originální prostředí. Až na drogistickou pasáž se mi to líbilo. ()

Hvězdy ve dvojce Médi

Hvězdy ve dvojce Médi

25.09.2014

Když Seth MacFarlane (Griffinovi) chystal svůj celovečerní debut s názvem Méďa, těžko mohl tušit, že se z komedie za 50 milionů dolarů vyklube půlmiliardový hit. Oživlý plyšový medvídek Marka… (viac)

Divoký západ bez Fassbendera, ale s Neesonem

Divoký západ bez Fassbendera, ale s Neesonem

15.03.2013

Komerční úspěch Opravdové kuráže nebo Nespoutaného Djanga (ten už má na kontě 400 milionů dolarů a jako první Quentinův film v dubnu zamíří do čínských kin) naznačuje, že western není tak mrtvý žánr,… (viac)