Všetky cesty vedú do hrobu

• Česko Všechny cesty vedou do hrobu (viac)

Albert (Seth MacFarlane) sa pretĺka ako nie príliš úspešný pastier oviec, býva u rodičov a práve dostal kopačky od okatej Louise (Amanda Seyfried), ktorej vadí jeho celoživotná zbabelosť. K svojej smole totiž žije v dobe, v ktorej sa každý druhý konflikt rieši súbojom a on pritom vôbec nevie strieľať. Aj na notorického outsidera sa ale niekedy môže usmiať šťastie. To Albertovo sa práve prisťahovalo do jeho mesta a volá sa Anna (Charlize Theron). Nielen že trafí desať terčov z desiatich, ale naviac má s Albertom svätú trpezlivosť a neoblomné odhodlanie naučiť ho strieľať. Pre Alberta je „výučba streľby“ životne dôležitá pretože sa pohádal s fúzatým objavom jeho bývalej Foyom (Neil Patrick Harris) a veľmi neuvážene ho vyzval na súboj. Vyhraté ale nemá ani keď vyhrá. Anna, ktorá má pre neho čím ďalej väčšiu slabosť je totiž stále ešte vydatá za najznámejšieho pištoľníka široko-ďaleko Clincha (Liam Neeson). A tomu sa rodiaci sa vzťah medzi vlastnou ženou a pastierom pochopiteľne nepáči. (TV Markíza)

odvedle

Bozinku, to je komedia, niekto by mohol povedat, ze trapna, ale ja som sa uchechtaval; co veta, to hlaska, lacna, ale dobra 99% ("budeme na tebe spominat cely cervenec pri piti chlazenych drinku, za ktere si polozil zivot") ()

sWONDER

MacFarlane ( nepomôžem si, ale vyzerá ako po porážke) sa úplne odtrhol, no príiš tlačí na pílu. Občas trápne a dosť vulgárne vtipy mi tu až tak nesedeli. Nehovorím, že som sa nebavil, no častejšie som prevracal oči. Zasadenie príbehu na divoký západ, nadhlad a herci výborní, hlavne Charlize bola ozdobou. Zvažoval som tri, no miestami som fakt, ale fakt trpel. ()

TommyDiamond

Přisprostlá westernová komedie tu už dlouho nebyla... Scénáristé medvídka si pořádně vykasali nohavice a nejen, že předčili mé očekávání, ale zabodovali víc než s tím nehezkým pubertálním plyšákem Teddym... V tomto snímku s předlouhým názvem nešlo tak o samotný příběh, ten byl až moc jednoduchý, jako o vtipné hlášky a situace, které si ani v nejmenším neberou servítky. Dalším kladným bodem je hvězdné obsazení jako Neeson, Theron, Ribbisi, Seyfried, Harris a jejich osobitě zahrané postavy. Přičemž asi nejvíc mě pobavil Giovani Ribisi.. Myslím, že snímek svůj účel splnil (pobavil) a tak můžu s klidným srdcem udělit čtyři hvězdy. ()

DavidWebb

Tak už viem prečo som sa tak dlho bál tento flik pustiť. Prvá polovica filmu je totiž synonymom trápnosti a skoro som nato kukal cez prsty. Ale druhá polka našťastie zachraňuje čo sa dá. Réžia, scenár a hlavná úloha Seth MacFarlane? Ja ho nepodozrievam z toho, že celý film vlastne vznikol kvôli tomu, aby si mohol zahrať a bozkávať sa so sladučkou Charlize. Ja tomu verím! A keď sa mu naskytla príležitosť tak ju proste využil. Otázkou pre mňa zostáva, kto a ako ju nato nahovoril. Nakoniec to nebolo také zlé ako som sa bál, ale ako som už spomínal, iba vďaka druhej polovici a niektorým "vsuvkám". Tam niekde sa konečne prehodí ihla do správnej ryhy na platni a už nepreskakuje ale "hrá" príbeh. No aj tak musím smutne skonfiškovať, že aj keď to má byť žánrovo komédia, tak nie som istý, či vôbec sasmial. Lenže napriek svojím chybám sa nato kukať dá, dokonca to malo aj pár dobrých nápadov, len ako celok je to akési vlažné. Akurátne tri stars. ()

papadoce

Ja viem, ja viem. Celé je to kokotina. Lež pravda je taká, že vždy keď niekto inkasoval ranu tak som sa smial. Asi mi fakt veľa netreba. Charlize bola nádherná, hudba nostalgická a vtipy prvoplánové - skrátka super. Film má, ale jednu veľmi slabú stránku a tou je MekFarflejn čoby herec. Je to debil, čo mi potvrdili aj indiáni. ()

syphoon

Je to taková blbost, že jsem se musel několikrát od srdce zasmát ač jsem si říkal....... boha, kdo takovouhle sr... plnou vulgarismů vymyslel :D Nicméně 4 hvězda je za Dr. Emmeta Browna, který mě rozsekal neskutečně! :D 75% ()

Milda003

Musím pogratulovat uživateli "Zbranicus" za to že vyhrál soutěž a vymyslel super český název "Všechny cesty vedou do hrobu". Omlouvám se že gratulují až teď - poměrně pozdě, ale až po dnešním shlédnutí jsem pochopil jak ten název k tomu vlastně sedí, protože to je vykopávka nehorázná a kdo tohle vymyslel, si určitě musel jit potom vykopat hrob... ()

Shaqual

Chápu, že tohle není zrovna film pro každýho, ale pro mě to byla naprostá pecka. Jasně, zápletka nic moc ale o tom tenhle film není. Takhle jsem se už dost dlouho nezasmál. Fóry jsou většinou trochu jednodušší, ale fungujou naprosto dokonale. Stejně tak i narážky a parodie na další filmy. Vše dovršuje pětihvězdičkový obsazení v čele s úžasným Sethem MacFarlanem, bez kterého by to nebylo ono. Je to sice jen oddechový film pro pobavení, ale stojí za to. Vřele doporučuji. ()

liberita

Napriek tomu že viaceré scény filmu obsahujú skvelé gagy, je film viditeľne slabší než Méďa. Predovšetkým za to môže predstaviteľ hlavnej úlohy, Seth MarcFarlane. Ako režisér má nepochybne viaceré kvality a dokáže ľudí ako pobaviť, ako herec je však mizerný a absolútne mu chýba charizma. Jeho romanca s Charlize Theron, ktorá mimochodom tiež nepodáva zrovna najlepší výkon svojej kariéry, je neprirodzená a bez chémie. Film ako sme si už pri McFarlaneovi je niekedy tiež až zbytočne nechutný, čo mu uberá na kvalite. Naopak ma potešil Neil Patrick "Barney Stinson" Harris, zosobňujúci westernovú verziu svojej najslávnejšej postavy. A samozrejme Liam Nesson je pre každý film v ktorom sa objaví jeho prvoradým pozitívom, či už je v úlohe right alebo bad guya. Aby som to zhrnula, tento film má pár veľmi dobrých a zábavných scén a pár kvalitných hercov a keby sa v hlavnej úlohe objavil skutočný a sympatický herec a scenáru by sa ubrali zbytočné nechutnosti bol by ešte oveľa lepší. ()

vZeč

Zase to hodnocení nechápu. Nádherná kamera, nádherná hudba, skvělí herci (jen Neesonovi jsem padoucha nežral, protože ho hraje úplně stejně, jako když vyhrožoval, že svou dceru najde a všechny zabije), neskutečně sexy Theronka a současnej MacFarlane, hlásící cokoliv z divokého západu. Hlášek hromada, různorodého vtipu taky. Přehnaný to bylo opravdu jen občas ()

darthhokro

Pro mě po dlouhé době perfektně udělaná žánrová parodie ve stylu Ohnivých sedel. Řezal jsem se celou dobu a Charlize to tady náramně seklo. 5. bludišťáků jak vyšije. Kdo dal míň je zasranej pravítkář a je mi ho líto že se neumí bavit . Zajímavé komentáře: Verbal ()

El Patron

Příběhově zbytečná, humorně na hranici vtipu, ale přesto vtipná, herecky perfektní, vizuálně ucházející komedie. Ze všemi těmi ukrytýma narážkami, a trochu nechutným humorem, anti westernovými postavami to byla skvělá podívaná. Ale zhulený, sexuálně vadný Méďa byl stejně lepší. ()

misar3

Luxusní camea... Nedosahuje to kvalit Médi, ale i přesto se Seth MacFarlane vyřádil a vzniklo tak mnoho parádních vtípků. ()

Kukolar

Bolo tam zopár scén s inteligentným humorom, no zvyšok bol obyčajný sprostý fekálny akož humor. Len kvôli obsadeniu a pokusu o vtip dávam 2 hviezdy. ()

wOOzIe

Jako já nevím, Sethův absurdní humor hraničí na jedné straně s nechutností a nadruhé s absolutní genialitou a proto mám jeho humor rád, je něčím jiný, originální. Nicméně výplň většiny filmu je jen nehorázná nuda... Hvězdička za rodiče, hvězdička za Back to the Future a jedna za pár ulítlých vtipů a dobré herce. Jinak ale docela nuda bohužel. ()

DaveSmith

Luxusní. Humor Setha MacFalana mi vážně sedí (včetně obou Tedů) a já se chlámal od začátku do konce. Charlize mi nikdy nepřipadala přitažlivější. To jak se evidentně bavila (a nejen ona) i při natáčení se přeneslo na plátno a byla z toho úžasná atmosféra. Neil výbornej, plus další joky na Amandiny obrovský oči (viz. srovnání Glumem v Tedovi). A ze všeho nejlepší byly camea. Ewana McGregora jsem sice poznal jen podle přízvuku, Ryan Reynolds byl už zase bez jediný věty, Django pobavil....ale cenu za nejlepší cameo všech dob vyhrává jednoznačně Christopher Lloyd, kterej i po 25-ti letech vypadá pořád stejně. ()

Hvězdy ve dvojce Médi

Hvězdy ve dvojce Médi

25.09.2014

Když Seth MacFarlane (Griffinovi) chystal svůj celovečerní debut s názvem Méďa, těžko mohl tušit, že se z komedie za 50 milionů dolarů vyklube půlmiliardový hit. Oživlý plyšový medvídek Marka… (viac)

Divoký západ bez Fassbendera, ale s Neesonem

Divoký západ bez Fassbendera, ale s Neesonem

15.03.2013

Komerční úspěch Opravdové kuráže nebo Nespoutaného Djanga (ten už má na kontě 400 milionů dolarů a jako první Quentinův film v dubnu zamíří do čínských kin) naznačuje, že western není tak mrtvý žánr,… (viac)