Keď sa do jeho malej rybárskej loďky pri naozaj bizarnej nehode zavŕtal periskop ponorky, musel statný taliansky chlapík, ktorému nik nepovie inak ako Buldozér (Bud Spencer), zavesiť svoju prácu neveľmi úspešného rybára definitívne na klinec. Odsúdený na večné ničnerobenie trávil odvtedy celé dni v rôznych krčmách a jediným akým-takým obveselením bolo preňho sledovanie občasných potýčok medzi miestnymi a tlupou amerických dôstojníkov z neďalekej vojenskej základne. No keď už všetkých zúčastnených čoraz častejšie bitky začali dosť nudiť, navrhli domáci vojakom „priateľský“ futbalový zápas – a oni túto výzvu (neprozreteľne) prijali. Trénerom miestnych sa stal práve Buldozér, ktorý bol sám kedysi profesionálnym športovcom a ktorý sa teraz - spočiatku s neskrývanou nevôľou, no napokon s obrovským nasadením – vrhol do statočného boja s neférovými grifmi Američanov. Rozhodujúci zápas sa ukáže byť skutočnou vojnou, v ktorej, nanešťastie, Buldozérov tím ťahá za kratší koniec – no len dovtedy, kým sa do boja nerozhodne vstúpiť i on sám! (TV Markíza)

Wishkah

Filmy s Budem Spencerem a Terencem Hillem, ať už hráli spolu nebo zvlášť, patřili k evergreenům mého mládí. Ale narozdíl od spousty jiných filmů, které sem měl v dětství rád, a které bych teď nejraději spálil, filmy s těmito dvěma výtečníky u mě fungují dodnes a dodnes se u nich skvěle bavím. Sice je jejich kvalita trochu kolísavá, ale to nic nemění na tom, že je to zábava. A buldozer patří mezi ty, u kterých se chtě nechtě musíte bavit. Bud Spencer umí i bez Terence a narozdíl od jiných Spencerových filmů mi tu ani nechyběl. Terencem je tu Budovi celý fotbalový mančaft. A je to drsná bžunda ()

J*A*M*A*L

Klasická zábavná komedie s Budym který tentokrát jel sólo.Prostě nádhera ani už nevím co k tomu dodat.Asi jen to že ať už Terry a Budy jedou sólo nebo duo tak či tak to je skvělé no a Buildozer a i mnoho jiných jejich filmů to dává jasně najevo.Taky aby ne.100% ()

hemul

Aj keď v Buldozerovi ide o schematicky film na motivy vitaziaceho outsidera, ktory bol pouzity vela krat, je to velmi vtipny film a na mnohych miestach aj originalny film. Na rozdiel od Bombera, kde to uz funguje naozaj len vdaka charizme Buda Spencera a pesničke bratov de Angelisovcov. ()

Liduskaa

Jo tak s tímhle chlapíkem si není radno zahrávat a když už kvůli někomu musí porušit svůj slib,tak to se panečku začnou dít věci:) Role pro Buda jako stvořená:) ()

Ceberus

Klasická spencer-hillovina - jedna hudba pořád dokola, do Spencera všichni buší marně, ten rád dává pěstí shora na hlavu apod. Tentokrát však ze slavné dvojice chybí Terence Hill, tak aspoň jedním z amerických soupeřů je Riccardo Pizzuti, věčný záporák spencer-hillovin. Bohužel, to jediné, co tu má šanci zaujmout - a sice bitky - jsou tady na hraně trapnosti, takže tento film je u mě na hraně odpadu a zachraňuje to jen fakt, že jsem nechtěl film vypnout po prvních pěti minutách. I infantilní příběh o sportovních outsiderech se dá natočit lépe, jak ukazují třeba Šampióni. ()

topi80

Klasická budspencerovka, předvídatelná oddychovka se vším, co od takového filmu očekáváte, zde s bonusem v podobě náhledu do party temperamentní italské mládeže a do party všude vítaných a oblíbených amerických vojáků. ()

MrMir

I když zápletka je hodně obehraná, zpracování je velmi dobré. Připravte se na odlehčenou komedii, které vévodí nepřemožitelný Bud Spence jako jeden z nejlepších hráčů amerického fotbalu, přezdívaný Buldozer. Na vrcholu slávy se prostě sebral a uprostřed zápasu zmizel do Itálie, kde brázdí moře na předpotopní várce a nebýt toho, že mu periskop ponorky (:o) poškodí motor, brázdil by jej v klidu dál. Díky protáhlému pobytu na souši se ale dostane doprostřed sporu mezi americké vojáky a itálskou omladinu, který končí nejen každovečerní bitkou v nějakém baru, ale také dohodou o zápase v americkém fotbale. A jelikož velitel vojáků pozná v námořníkovi Buldozera (kvůli jehož odchodu od fotbalu prohrál nemalé peníze), snaží se stůj co stůj ho vtáhnout do zápasu. Buldozer se nakonec ukecat nechá a nejen že mladé taliány trénuje, ale nakonec do zápasu také zásahne, aby pomohl získat alespoň 1 bod :o) Nechybí samozřejmě bitky ala Spencer, spousta komediálních výstupů atd. Protivníci/společníci jsou většinou velmi dobře známé tváře z pozdějších (či předešlých filmů). Určitě lepší než velmi podobná komedie Bomber (řekl bych, že film je naprosto stejný, akorát v Bomberovi hraje Bud bývalého boxera). ()

walkingdead

Příjemná oddychovka, v které Bud Spencer coby bývalý profesionál vede partu italských povalečů a zlodějů do nerovného zápasu s trénovanými vojáky z americké základny. Carlo a Mario jsou lepší, když jsou pohromadě, ale na některé jejich sólové kousky se dá taky dívat. Tenhle k nim patří. Edit 11.1.12: napodruhé mě to bavilo ještě víc, takže zvyšuju ze 3 na 4. ()

Peči

Italsko německá akční komedie , u níž je škoda, že je momentálně těsně pod hranicí červené kategorie. Jedná se zároveň o jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Velkou zásluhou na vysoké kvalitě mají velmi slušný děj, který je sice trochu šablonovitý, a přece originální a svěží, dále zajímavé zápletky, takže film není stereotypní a stále se tam něco děje, super akční scénky a hlavně charisma hlavního hrdiny Buda Spencera, hrajícího legendárního "Bulldozera". Jako celek to dává pětihvězdičkovou podívanou, opravdu mi tam nic nechybělo. A poučení pro Američany do života: Pýcha předchází pád :-)) ()

PTuranyi

Ďalší zo sólových filmov Buda Spencera, v ktorom mu parťáka, namiesto Terence Hilla, robí partia miestnych výrastkov v štýle Les Charlots. Žiaľ produkcia je úboho priemerná a herecké výkony sú skôr amatérske. Scenár ponúka príbeh bývalého hráča amerického futbalu, ktorý sa postaví "vyčíňaniu" americkej vojenskej posádky a postaví tím zostavený s bandy lúzrov, aby v závere zobral zápas do vlastných rúk. Hlavnú úlohu tu opäť zohrávajú bitky. Najprv v krčme a potom na ihrisku. Nájde sa tu zopár originálnych gagov ale väčšinou je to mlátenie všetkého druhu, ktoré by ma možno rozosmialo pred 40-timi rokmi. ()

soukyd33

Kromě hlavního hrdiny, tu vlastně nic není k vidění. Opět rozdává facky a rány na všechny strany, ale jinak nic víc. Parta mladých kluků, kteří dělají akorát bordel, to rozhodně nezachrání. Hvězdiček 2 ()