David Beckham: Bodywear

Veľká Británia, 2013, 2 min

Réžia:

Guy Ritchie

David Beckham

Reklamní video obchodního řetězce H&M k jarní kolekci pánského spodního prádla, jehož tváří se stal David Beckham. V akční reklamě sledujeme slavného fotbalistu, který spoře oděn pronásleduje svou ujíždějící rodinu, neboť si při loučení s dětmi zabouchl dveře od domu. Reklamu doprovází skladba Don´t Stop (Color On The Walls) od skupiny Foster The People. (J.Connor)

Arkanoid

Reklama = film? Kdeže! Nechcem, aby sa to tu zamorilo reklamami s Beckhamom alebo Beckhama a ja by som s tým musel strácať čas. Snáď vás preberie dávka Logoramy. ()

vander19

Určite jedna z tých lepších reklám a pre ženy a gayov určite vrchol čo sa týka marketingu...A hudba je tiež fajn, ale boli aj lepšie kúsky.... ()

fredisek

Háemko jde dopředu. Po gumové Laně přišlo se šampónem Beckhamem. Slečinky jdou do kolen a pánové budou mít pocit, že Ritchie s reklamou na spoďáry dostává tu správnou kultovnost. Spolupráce HaM s celebritami vychází a může být nápaditá. Po přešlapující Laně je tu utíkající Beckham, k tomu Don't Stop od Foster the People a známý režisér. No proč ne. Pobavilo mě to. ()

jasse

Tahle reklama má nic moc děj, nemá ani pořádnou pointu, ale pokoukání je to, aspoň pro nás baby, moc hezké, takže proč ne....největší prča je, že si výrobce myslí, že díky spolupráci s Davidem my ženy půjdeme ihned do obchodu a koupíme tyhle spoďáry svým drahým polovičkám...:) ()

Bukk

Fanoušek Davida nejsem a nikdy nebudu, i když uznávám, že na svůj věk (když se podívám na lidi jeho věkové kategorie kolem sebe) se zatraceně drží. Bohužel reklamu jeho zadek nezachrání. Podprůměr, nic inovativního. Pár sexy záběrů. ()

x_silver

Hodnotíte reklamy na spodní prádlo jako klasický film? 7up: "Normální reklama, klasický průměr" Tak proč to sakra všichni hodnotíte??? Co to má bejt??? To jste klesli tak nízko, že musíte hodnotit reklamy???? ()