Choď na to!

• Česko Jdi na to (viac)
všetky plagáty

Rosco Frazer (Terence Hill) a Doug O´Riordan (Bud Spencer) majú rôzne životné osudy, kým ich náhoda nezvedie dohromady. Zažijú spolu pár zvláštnych situácií, keď ich najprv považujú za zločincov, o chvíľu na to pre zmenu sa supertajných špiónov a do rúk sa im dostane milión dolárov v ohtovosti. Ako agenti Steinberg a Mason bojujú proti organizácii šialeného gangstra K1 (Buffy Dee), ktorý má plán na ovládnutie zeme tak, že z ľudského vedomia vymaže čísla. Ako to nakoniec dopadne? (TV JOJ)

Xmilden

Možná jsem od filmu čekal trošku více, ale ono již po tolika filmech co spolu natočili lze jen s těží nalézt jěště něco co by nebylo okoukané. Přesto si nedovedu představit pohodověji ztrávený čas u filmu než sledováním dua Terence a Bud. Dokonce se do filmu vloudila malá vsuvka jako vystřižená z Jamese Bonda. Telefon v botě? Žádný problém. A toaletní papír alias lano by taky nebyl k zahození. ()

Big Bear

Kladu si otázku jak bych film hodnotil tenkrát a jestli by to bylo hodnocené stejně jako dnes. A hned si odpovídám, ne v době svých bujarých let pastýřských bych šel výš. Je to s podivem, ale soudruzi tehdy tyto komedie se známou dvojicí pouštěli na ČST a tak český divák mohl čmuchnout také k jinému typu komedií než byly ty naše. Pro nás tehdy malé děti to ale bylo i něco jiného. Sotva jsem bez hlubšího poznání mohl ocenit natážky na Bondovky a jiné akční a špionážní filmy,  ale obdivoval jsem ten západní svět tak jak bypadal. Vše mi připadalo úžasné a  to tedy pochopitelně tehdy proti zašlému socialistickému neudržovanému Československu bylo. Amerika měla v osmdesátkách ten správnej šmak a cejtil jsem to z toho i dnes z těch aut, náklaďáků, Boeingů 727 na letištích, z leteckých společností TWA a PAN AM ... to vše je dnes už jen minulostí... Tehdá se mi samozřejmě také nevíce  líbily ty bitky. Stále stejné jako v jiných filmech s touto dvojící, ale přesto jsem se mohl potrhat smíchy kdy nejčastěji mafiáni létali od jedné pěsti ke druhé, to jak si je Bud s Terencem podávali z ruky do ruky. Dnes tomu nelze upřít pár vtipných míst i narážek na jiné filmy, ale přeci jen je to zábava pro dospělehého diváka značně infantilní a lehce vyčpělá. Takže dnes je to jen za 3 šplíchance od kosatky. * * * ()

salahadin

Klasický film s populární dvojicí mlátičů, film má spád, nenudí, je nabitý skvělými gagy a bitkami. Prostě to, co se nám na téhle dvojici líbí. Musím zmínit ještě dobrou hudbu od Franca Micalizziho. ()

Deimos

TV/// Obsazení 7/10 Děj 6/10 Hudba 7/10 Efekty 6/10/// +samozřejmě hlavní dvojice, jejich proměna v tajné agenty, a několik zdařilích fórků -ovšem vtipy je potřeba hledat hlouběji, není to tak, že bych se smíchy uřechtal/// O něco méně zabavné než jiné filmy, přesto pořád hodně dobré. A především hodně nápadité (jejich seznámení a jejich dobrodružství). A začínám mít dojem, že z této dvojice má navrch Bud Spencer. Uvidíme dál./// Celkem 64%/// ()

kingik

Synonymem pro dvojici Bud Spencer a Terence Hill se stal stereotyp neboli i tentokrát jsou to dva sympatičtí outsideři, kteří bezpráví spáchané na nich umí náležitě trestat přesně mířenými direkty. Pěstních soubojů bylo tentokrát znatelně méně než obvykle, ale humor byl zdařilý, ačkoliv víc než průměrné hodnocení si film rozhodně nezaslouží. Mé hodnocení: 50% ()

Frajer42

Znovu naprosto klasická šablona, kde se duo střetne na začátku v hospodě (kterou vymlátí) a přes původní nesympatie jsou okolnostmi donuceni, aby mezi nimi vzniklo přátelství a dávali do držky všemu, co se kolem zrovna pohne. Úroveň jednotlivých dílů je poté dána kvalitou příběhu a jednotlivých vedlejších postav. Tentokrát zafungovaly oba tyto faktory skvěle a dost jsem se bavil v rámci této šílené italské komedie. Dost mě bavily i vtipné odkazy na bondovky a spousta agentských vychytávek. Hrdinům to v roli nechtěných špiónů velmi slušelo. Velmi vtipný díl, který mohu jen doporučit, pokud hledáte naprosto nenáročnou oddechovou komedii. Slabší 4 kousky. ()

Campbell

Další z řady Spencer+Hill a další rána pod pás. Pro tyhle dva mám slabost a to jsem na nich vůbec nevyrůstal. Ale prostě miluju ten jejich styl humoru. I když se bčas opakujou tak je to rpostě sranda. A to nejdůležitější(facky) těch je tu požehnaně. Příběh jako vždy klišoidní ale je prostě kouzelný. Spence a Hill neustále hláškují a něco zkoumaj. Miluju tuhle dvojici. ()

silentname

Vo svete, ktorý je plný komédií dua Bud Spencer a Terence Hill je "Jdi Na To" jedna z mojich osobných TOP. Prečo? Mám pocit, že je neustále vtipná a okrem toho vždy čakám na scénky: "... až budete psát správu..." . Okrem toho skvelá scénka s manželkami fandiace svojim manželom, ktorí idú na záchod. Treba vidieť, aby ste pochopili. Alebo polícia je na obede. Rozmýšľam čo by som o filme povedal, čo sa ešte nestihlo povedať. Osobne musím ešte okrem Spencera a Hilla vyzdvihnúť vynikajúci výkon, ktorý podal David Huddleston, ktorý sa po druhýkrát dostal do role šéfa tejto dvojky. A tu mu to ide podľa mňa ešte lepšie. Tygr ma vie pobaviť svojimi hláškami. Funguje to skoro perfektne. Toaletný papier je tu absolútne geniálna vychytávka. "Same, kam vy na to chodíte?" Plán zloducha je podľa mňa dosť dobrý a neprial by som si žiť vo svete bez čísel. Nastal by skutočne poriadny zmätok. A v dnešnej dobe ešte o to viac. Takže K-Bomba je celkom desivá zbraň. Obľúbené scénky? Je ich niekoľko. Spencer je prepustený z basy skôr, lebo zaberá veľa miesta a kuchyňa ťahá kvôli nemu nadčasy, reportáž v rádiu, keď idú Spencer s Hillom v kamióne, záchod v Miami, mapa sveta u Tygra v kancelárii, recepčný si zabudol volant v kancelárii (to sa stáva), "To je Hot-dog" , zabijaci, ktorí stále hovoria iba "okey" a mohol by som pokračovať. Ak ste film nevideli, pozrite si ho. Ak ste ho videli, pozrite si ho znovu. Keby som mal povedať problémy, tak by som našiel pár drobností. Niektoré efekty sú fakt mizerné. Keď sledujeme ako sa má K-bomba zraziť s raketou, to sú hrozné efekty, ktoré som nežral ani keď som to videl ako decko. A potom je tu sprej, ktorý robí mužov neodolateľnými. Ale nikdy sa nepoužije. iba na demonštráciu. Škoda. Všetko ostatné je podľa mňa super. Hodnotenie: A ()

dopitak

Blbý a blbější. Každý "další méně známý" film s TH&BS je takový. Bývaly časy, kdy jsem si tyhle naivní bitky a přiblbý fórky uměl užívat, ale počet filmů a tolerance na ně už asi byla vyčerpána. Skvělý starý dabing, i když Moravec se na to oteklý přiblblo moc nehodil. ()

Ghoulman

Klasická "Spencerovka-Hillovka", nic víc jsem od toho ani nečekal, ale nic víc jsem ani nechtěl. Scénář je samozřejmě pokulhávající na dost místech, ale vynahradí to, jako vždy v jejich případě, nové a neotřelé způsoby mlácení... ()

korbitch22

roztomile naivní,jak to u filmů hill-spencer bývá.komedie jdi na to určitě patří ktěm lepším v jejich tvorbě.některé jiné bohužel to štěstí nemají.ale není jich mnoho. ()

sharky

Můj nejoblíbenější film TaB. Bud a Terence si tentokrát hrají na tajné agenty a mají k tomu skvělou technickou výbavu jako je nepřetrhnutelný toaletní papír. Agent Steinberg je navíc břichomluvec, takže spolehlivě ochrání svět před šíleným Jedničkou a jeho Kábombou. Skvělé vtipy, nepřekonatelné finální bitka na lodi a hlavně úžasné auto s kravími rohy. Má nejolíbenější scéna je hned ta na začátku, jak je zastaví policie a Bud zjistí, že kamion, ve kterém jedou ukradli, ovšem Trece je zachrání... ()

Nancy

Další velice povedená komedie Buda Spencera a Terence Hilla. Možná si to zaslouží i čtyři hvězdičky, jelikož je to jeden z mých oblíbených filmů z dětství, ale zas takový skvost to neni. I když už od malička mi nebylo jasné, jak se může někdo jezdicim záchodem (vlastně výtahem) dostat z motorestu na jachtu. To mi prostě nikdy nešlo do hlavy :). ()