Joe Trinity (Terence Hill) a jeho brat Bambino (Bud Spencer) dlho bojovali na strane zákona, ale jedného dňa pohár ich trpezlivosti pretiekol, a tak sa rozhodli, že život desperátov bude jednoduchší a výnosnejší. A tak sa snažia zapadnúť vo svete zlodejov koní a kriminálnikov. Navzdory zlým úmyslom a ich neuveriteľnej nešikovnosti však pomáhajú každému, koho stretnú a ocitol sa v ťažkostiach. Podarenej bratskej dvojici sa darí s pomocou rôznych chvatov, hmatov, úderov a kopov ničiť všetkých nepriateľov... (TV JOJ)

Paxxx.cz

Hill+ Spencer= mé oblíbené duo herců z mládí. V dalším filmu z divokého západu je bohužel méně srandy takže celkem jde o průměr. ()

Orlau32

Nyní už s malými obměnami furt dokolečka dokola. Dvojice se zřejmě už vyčerpala nápady, takže nám zřejmě již nic nového nepřinese. ()

blackrain

Klasický film dvojice Buda Spencera a Terence Hilla. Oba dva zde rozdávají svoje rány jak jsem u nich zvyklí. Hill opět nezapomněl na svůj okouzlující úsměv, který tentokrát patřil krásné farmářce. Oběma chlapíkům to moc slušelo, když vyšli od krejčího a měli na sobě obleky a buřinky. Škoda, že za pár chvil zase vypadali jako honáci dobytka. Vždycky se ke všemu připletli jako slepý k houslím a museli z toho vybruslit. ()

kaylin

Dvojice pokračuje ve westernových radovánkách, nesnášejí se, ale vlastně jen na oko, převlékají se, musí neustále potkávat jeden povoz, sem tam trochu někoho zamlátí, ale jinak vlastně nejsou zlí. Další parádní komedie téhle dvojice, která má dobré postavy, westernovou zápletku a navíc zase pár absurdit ()

OG_Swifty

Spoustu vtipku a stuntu behem bitek zopakovali i v pozdejsich filmech, kazdopadne ve srovnani s Pravou a levou rukou dabla sel tenhle film kvalitativne dolu. Hudba taky nebyla tak chytlava a nejvic 'bil do usi' ten zvuk, kterej byl behem rvacek strasne mimo deni filmu. ()

dyfur

....určite film patrí medzi TOP 5 dua B.S. a T.H. ......kto nevidel ich nepozná ..........i kedysi i teraz SUPER :) ............ ()

janek85

Tak tohle je jeden z mých oblíbenějších westernů, i když jsem jich viděl málo, protože mě vůbec nebaví, ale dobrým westernem byl Mé jméno je Nikdo a taky ušlo Podivné dědictví. Mně tohle jako pravý western nepřišlo, spíše jako špagety western. Malý unavený Joe se velice podobá svým dějěm a scénami filmu Mé jméno je Nikdo, ale Mé jméno je lepší, má lepší, legračnější scény a celkově je lepší. U Joa se mi líbily role, Bud Spence a Terence Hill, to jsou špičkoví herci, opět nezklamali. Ve filmu se taky objevují bitky, jež jsou skoro v každém filmu se Spencerem a Hillem.. Taky byla nádherá hudba. Ve většině westernů je vždy vynikající hudba, obzvlášť ve Vinetouovi. Jak to celé schrnu, tak Joe mě nezklamal. 72% ()

lekr

Jedna z nejlepších komedií dua Hill-Spencer, která mě vždycky spolehlivě rozesměje!! Výtečná akce, skvělé rvačky a opravdu boží vtipy!!! Tu rvačku na misii prostě miluju!! A jejih návštěvu restaurace taky!! ()

cariada

Pokračování filmu pravá a levá ruka ďábla. Tentokrát se Bambíno či chcete Drobeček a Joe vydají navštívit rodný domek a rodiče. Ač se nemají rádi stejně jsou nuceni slíbit ,že spolu budou kráct koně a jedou teda loupit ,jenže místo loupení jsou nuceni konat dobro a vyprášit bandu grázlů. Musí se vydávat za agenty vlády. Ps-nejvíc mě rozesmálo ,když rodiče vyčítají Joe " Proč jsi nenapsal matce?" ptá se otec a Joe odpoví " Jednak neumím psát a pak vy stejně neumíte číst" otec na to " to je dobrá výmluva" poněkud paradoxní bylo ,že když se pak dostanou do města ,tak si čtou odjezdy dostavníků.(poněkud divné ,když neuměli psát a číst). Přesto skvělá westernová komedie s oblíbenou dvojicí. ()

tomtomtoma

Další příjemně zábavný spaghetti western, kde dva bratři Trinity (většinou vyčuraný Terence Hill) a Bambino (povětšinu nabručený Bud Spencer) pomáhají slabým a chudým proti mocným, kteří ty chudé jen vysávají a ubližují jim. Tentokráte vše začíná, když se oba bratři vydávají cestou zločinu, aby si vydělali a mohli si užívat. Trinitimu se daří v kartách, po nepovedeném přepadení se vydávají za tajné agenty a nakonec se jim podaří odhalit a zneškodnit nekalé obchody bohatého Parkera (Emilio Delle Piane) a tím osvobodit místní misionářskou stanici a její chudé věřící před bestialitou zloduchů. Sami samozřejmě nezískají zamýšlený lup, ale opět je tu plno vtipu, pořádných ran a rychlých koltů. Další zábavné postavy: otec (Harry Carey Jr.) a matka (Jessica Dublin, která byla mladší než oba bratři) obou hrdinů, představený misie (Pupo De Luca), obávaný Stingary Smith (Benito Stefanelli), falešný pokrový hráč Divoký Hendricks (Antonio Monselesan) a půvabná dívka (Yanti Somer), na kterou dělal Trinity stále dojem. Zkrátka další příjemná oddechová zábava, kde nespoutané a nadšené dobro vítězí nad zlem a chamtivostí. ()

Fallen_One

Jedna z nejlepších Spencer - Hillovek, lepší a vtipnější než první díl Pravá a levá ruka ďábla. Vtipných dialogů a scén mraky, navíc i děj se trochu více rozvinul. Tohle se těm klukům italskejm povedlo :-) ()

pakobylka

----- "Proč jsi mamince nenapsal ?" ... "Protože neumím psát - a vy neumíte číst." ----- Leč starý dobrý Západ ještě nedošel tak daleko, aby slovo mělo větší váhu nežli zbraně - tudíž čtení a psaní zůstávají i nadále dovednostmi nedůležitými, víceméně nadbytečnými - vysokého věku se můžete v pohodě dožít i bez nich. Oproti "Pravé a levé ruce ďábla" je příběh možná maličko rozvolněný, ale když dojde na lámání chleba, oba jeho hrdinové opět nezklamou - solidní 4* jsou proto zasloužené ... bez nejmenších pochybností. ()

Juto

Zábava pokračuje ďalej, vôbec nestráca voľné pokračovanie filmu Práva a ľavá ruka diabla. Humor je tu vynikajúci. 7/10 ()

Zemřel Bud Spencer

Zemřel Bud Spencer

28.06.2016

V 86 letech nás v pondělí opustil legendární italský herec Bud Spencer. Parťák Terence Hilla se zamlada věnoval plavání a vodnímu pólu (dotáhl to až na dvě olympiády), v roce 1951 se ale dostal před… (viac)