Brány Hotela Transylvánia sa otvorili ľudským návštevníkom a veľa sa toho zmenilo, odkedy tam po prvýkrát zavítal mladý Jonathan. S Drakulovou dcérou Mavis majú teraz utešeného synčeka Denisa, ktorý však nepreukazuje žiadne známky upírskeho správania. A to robí vrásky na čele jeho starému otcovi, grófovi Drakulovi. Keď Mavis a Jonathan odídu na niekoľko dní z domu a malého Denisa nechajú v dedkovych rukách netušia, že si zaumieni urobiť z vnúčika pravého upíra. A to za každú cenu. Medzitým do Hotela zavíta Drakulov otec, večne namrzený Vlad. Neverí vlastným očiam, že jeho pravnuk nie je ozajstný upír a z Hotela Transylvánia sa stala obľúbená atrakcia pre ľudí! (Itafilm)

Hanes88

No jednička neměla chybu...bohužel dvojka už je slabší. Nee že bych se nebavil, prostě už to nebylo ono. Jinak na podívání fajn...pro malé i velké :). 65%. ()

Patrik256

Rozpočet_ 80 miliónov dolárov // Tržby_ 474.8 milióna dolárov // Tržby v ČR_ 45 056 276 Kč // Diváci v ČR_ 344 981 // Tržby v USA_ 169.7 milióna dolárov ()

spiritus

Po delší době relativně kvalitní animák, který mě zaujal svojí vtipností, svižným dějem a přiměřenou stopáží. Oddechovka s dětmi na nedělní odpoledne jako dělaná... ()

Marys

Vtipné. Pomerne dosť, no príbehovo veľmi jednoduché, ploché. Zároveň humor, kde na začiatku upíry nie sú na fotke, no potom sa vo veľmi veľa scénach pracuje s videom, na ktorom sú bola veľmi do očí bijúca chyba. Ako som už napísal, zabavil som sa pomerne dosť, no napriek spŕške vtipov to bolo jednoduché a dejovo odfláknuté. ()

Mimomisu

Oproti uvolnenejsi jednicce, kde pusobil i urcity moment prekvapeni a ktera se po nalazeni na spravnou vlnu pekna oddechovka, pusobi dvojka uz trochu krecovitejsim dojmem, presto jde ale porad o koukatelny nadprumer. P.S.: prouct placement od Sony mobile vcetne jejich original vyzaneciho tonu me rozhodil, to se v animacich jen tak nevidi :) ()

H4ku11

Pokračovania úspešných jednotiek sú väčšinou o svadbách a deťoch a zvykne ma to zabaviť. Tentoraz nejak nie. Aj keď ten malý je zlatý. ()

HonzaSim

Jednička byla celkem dobrá, byl jsem přesvědčen, že dvojka bude slabší a může jen překvapit - to se povedlo! Nedivím se, že to běží v kinech už pomalu 4 měsíce. Tohle je super animák, který bych v klidu zařadil i mezi komedie. Nebýt originálního V hlavě, pro mne jeden z aspirantů na animovaný film roku. Hromada vtipných momentů, skvělá zábava po většinu snímku. Řekl bych, že je to i první animák, který jde s dobou. Chytré mobily, facebook, youtube a další prvky, které se tvůrci nebáli zakomponovat, což ocení především mladá generace. Pro mne mnohem lepší než jednička a bez diskuzí na plný počet. Nevidí se, aby se u filmu pro děti řezala většina sálu pomalu každou minutu. Zaslouženě oba díly v "červené" kategorii. Výborné! 85% ()

Blazin

O dost horší než jednička, zachránila to až závěrečná část, od doby kdy se objeví Vlad. Jinak nudné, nezáživné, prostředí, ale zase výborné :-). ()

majo_svk

Zbožňujem pocit, keď odchádzam z kina s jemným úsmevom na tvári a doznievajúcim chvením sa bránice od predchádzajúceho nespútaného smiechu. Cítim sa výborne, nabitý pozitívnou náladou a chuťou pozrieť si niečo prinajmenšom tak zábavné. Hotel Transylvánia 2 sa podaril skvelo a o stupienok prekonal prvý diel. Popri všetkých pozitívach a hodnotových vplyvoch nielen na detského diváka je predovšetkým nekonečne humorný a zábavný. Sledovať známu partiu strašidielok je príjemné. Pekne spracované, so štandardne dobrou animáciou, optimálnym tempom, množstvom vtipov a schopnosťou zaujať aj bez pečiatky originality. Príbeh je v pozadí za humorom a celé je to hlavne o zábave a oddychu. Roztrasie bránicu a zanechá dobrý dojem v 3D i 2D. ()

Hepy13

Druhá návštěva hotelu je příběhové vaření z už tak převařené vody. Alepsoň kvalitní animace, hlášky a především hodně trhlých crazy/scary postav zachrání druhý díl od pohřbu. P.S - Mavis je pro mě asi to nejhezčí animákové děvče. ()

adelina8

Pro mě velké překvapení - jeden z nejlepších animáků posledních let! Vtipné jak pro děti, tak i pro dospělé. Ráda se někdy kouknu znovu. ()

Matli

Jedničku už si moc nepamatuju, ale dvojku si určitě pamatovat budu. Spousta vtipných scén i hlášek i momentů co se odehrávají v pozadí a jsou určeny pro druhou projekci. Dějove sice slabší a některé vtípky děti nepochopí, ale co. Podle mě nejlepší animák letoška. 78% ()

Bozvav

Jednička dobrá, dvojka dokonalá. Ve dvojce přes zdánlivou povrchnost a střelenost můžeme jasně vidět i jistou hlubší myšlenku. Že ne vše je, jak kdysi bývalo a že ne vždy je to špatně. S příchodem pradědy se navíc rozjede i slušný akční kolotoč, který nemá chybu. Dceři se film velmi líbil, zvláště to, kolik má upíří rodinka přátel a příbuzných se kterými se opravdu rádi vidí a baví. A pak, že to není poučné, každý je jiný a stejně můžou pařit dohromady. (Nemyslím to jako poselství pro aktuální politickou situaci)za nás jasných 100%. ()

Chundys

Sranda to byla, ale oproti jedničce je to mírně pozadu. Chtělo by to větší kupu vtipů a tak. A i když se tvůrci snažili narvat toho co nejvíc do 3D, tak ne vždy to funguje! Nicméně další pokračovaní už asi ne :-) ()

zdeny99

Pokračování úspěšné animované komedie o monstrech a z klasických hororů je už o poznání slabší. Chybí tomu ten punc originality, tudíž seznámení se právě s oněmi monstry, které již proběhlo v minulém díle. Tohle pokračování je o tom, že Drakulovy se narodí napůl lidský a napůl upíří vnuk Dennis a má být představen Draculově otci, Vladovi. Jenže ten je až moc konzervativní a v žádném případě si nedokáže představit, že jeho pravnuk by mohl být napůl upír a napůl člověk. I proto nejen na Draculovi, ale i jeho dceři a zeťákovi je, aby zahráli komedii na Vlada. A tak si jeho zeťák nasadí paruku ala Copollův Drácula a na maškarním bále se to jen hemží lidskými obludami. První hodina je jen takový rozjezd, kdy se vše připravuje právě k onu bálu, a pak děj sviští jako rychlíkem. Ten konec to doslova celé zachránil. [12961. hodnocení, 348. komentář, 72%] ()

Druhé To má scenáristu

Druhé To má scenáristu

11.09.2017

Nejspíš jste si všimli, že horor To o víkendu vládnul kinům. Adaptace slavného románu vydělala za první víkend v USA 117 milionů dolarů, čímž pokořila rekordní zářijový otvírák Hotelu Transylvánie 2 … (viac)