Kolik to stojí?

Súťažný
Česko, 2013, 25 min

Účinkujú:

Zbyněk Merunka

Informace a soutěž pro všechny, kdo nakupují. (oficiálny text distribútora)

Segrestor odpad!

Zapomeňte na tento pořad. Dám vám jednoduchý a stručný návod, jak nakupovat. Vycházím totiž z toho, že to nevíte, neboť jste divákem tohoto (asi) soutěžního pořadu. 1. Seženete si falešný knír. Pokud už vousy máte, tím lépe. Jen dbejte na to, aby byl falešný knír na tom pravém dobře přilepený. 2. U pokladny nikoho nezdravte, zbytečně na sebe upoutáváte pozornost. 3. Nepodceňujte ochranku. Přesto, že to jsou chlapci, kteří nikdy neměli sex, mají v sobě hodně nevybité agrese. Jsou schopní na vás žalovat vedoucímu prodejny. 4. Do kapes dávejte jen to zboží, které vysloveně potřebujete. 5. Sbírejte pouze to zboží, které se vejde do kapsy, případně za košili. 6. Vyhýbejte se těm uličkám v prodejně, kde se zrovna prochází sexuálně nevybouřený hlídač. Pamatujte, že někde mají i skrytá zrcadla. 7. U pokladny si dávejte pozor na jazyk, ať se třeba neprokecnete. - To by pro začátek mělo být všechno. Příště si řekneme, jak utéct z hospody bez placení, jak si užít v nočním podniku za tzv. naturálie, jak kulantně podplatit politika nebo jak sestavit snadno a rychle kufříkovou bombu. ()

kulyk odpad!

Ale ano, ale ano, přátelé, toto je UMĚNÍ! Je skutečně umění točit sračku tak vydatnou, že by z toho sebezarputilešjí řádové sestře, zvyklé na každodenní blábolení i popěvky přiožralého kněžoura, slezly chlupy z podkolení. Další počin z ranku zvrácených druhů reklamy. Penáč vyměnil masivní letákovou kampaň za Meruňkovo exhibici (přiznejme si, že děd přistupuje k natáčení poměrně poctivě, byť se mu musí po nocích hrůzou rolovat i uvadající podbřišek). Řetězec zainvestoval pár beden rohlíků, dvě - tři pixly fazolí a nějakou tu rajskou omajdu na výhry, a senioři, notně oslabení jak konzumací exkrementů z podobných kaufdomků, tak úbytkem mentálních sil, sami obstarávají humornější část pořadu. Neboť mám jeden z těchto márketů za barákem, občas jsem tam v nouzi zabloudil pokoupit nějakou tu nezbytnost, jako pivo nebo štětku na mísu. Svatosvatě však tímto slibuji, že budu raději šmatlat o kilometr dále podpořit svým těžce vydřeným obnosem lákosky, byť to mají tliklát dlaďtí. ()

troufalka

Už jsme na tom tak špatně, že nás musí v soukromé televizi učit, co si dát do košíku? Namám pocit, že byhc se v pořadu dověděla něco nového nebo aspoň lehce zábavného. Jedna hvězda za sličnou moderátorku. Vtipný komentář Segrestor. Kam mám nakouknout, aby si mohla přečíst o bezpečném ústupu z hospody bez placení?! :o) ()

Phobia odpad!

Kolik to stojí natočit a komu to stojí za to, natáčet takovou připitomělou, nezáživnou sračku o nakupování v hytlermarketech? Stojí alespoň někomu? Protože tohle mi přijde jako výtvor hodně povadlého ptáka (o mozku se vůbec nelze bavit) a další z nezvratných důkazů odpudivě páchnoucí žumpovitosti TV Veškrnov. Jste-li však imbecil prostého sčítání a odčítání neschopný, případně vás vychovali divočáci v odlehlém křoví a chystáte se do obchodu poprvé, třeba v tomto podřadu najdete nějaký pochybný přínos. Mně se to nepovedlo a po absolvování několika nevěřícím úžasem proložených minut se téhle pakárně důsledně vyhýbám. Dám 5% z jediného důvodu: už jsem na TV obrazovkách viděla i horší zlo - tohle je prostě jen stupidní a nudné, přinejmenším mě z toho nenatahovalo. ()

NinonL odpad!

Smysl tohoto pořadu jsem moc nepochopila. Co jsem ale pochopila je, že pan Merunka už asi od moderátora Televizních novin přes moderátora Autosalonu nemá kam spadnout hlouběji. ()

Attta

Z mé strany totálně nepochopené. Nevidím v tom nic co by mě mohlo zaujmnout a co hůř, nevidím v tom nic co by bylo k užitku. ()

pytlik... odpad!

Jediná chyba tohoto pořadu je, že ho dávají v osm večer, takže po něm zaručeně neusnete. Lítání po obchodě, na poslední chvíli odvrácené kolize vozíků, hádání, jestli těžší meruňka nebo Merunka člověku nalije tolik adrenalinu do krve, že pak má až do půlnoci oči jako talíře. ()

Ceberus

Po jednom díle... proč ne, neviděl jsem na tom nic odpadního, ale že by mě lákalo to sledovat pravidelně, to ne, no. Ano, soutěž je celkem směšná, na druhou stranu na Olgu Šípkovou se samozřejmě dobře kouká. :-) ()

Godhaj odpad!

,,Schválně, kde myslíte, že se jezdí vlevo? Myslím tedy doprava." Viděl jsem jen několik dílů tohoto ,,soutěžního" pořadu, ale taková ubohost se jen tak nevidí. Soutěžní tento pořad rozhodně není, i když v něm ,,soutěžící" ,,vyhrávají" určité ,,ceny". Je to prachsprostá reklama na Peny market a Student Agency! Nejhorší na tom ale je, že si to tenhle pořad nechce přiznat a tváří se, že ve skutečnosti lidem pomáhá. Nechutné jsou například ankety s kolemjdoucími, které podkresluje znevažující country tóny, které jasně ukazují, z koho si tento pořad dělá voly! ()

Neklan006 odpad!

Nemám slov... Po shlédnutí tohoto jsem musel udělit jednu hvězdičku pořadu Volejte věštce, protože ten je o několik tříd lepší ()

Víteček odpad!

Ech, co to je? Já čekal něco ve stylu The Price is Right a ono přitom jde o jednu velkou reklamu na jeden z nejhorších marketů co se u nás nacházejí. 0% ()

mentos.

Nechápu, kdo tohle vymýšlí a už vůbec nechápu, kdo tohle může vpustit na televizní obrazovky. Soutěž v odhadu je možná zábavná na dětském táboře nebo na prvním stupni základní školy, ale v televizi? ()