Kolik to stojí?

Súťažný
Česko, 2013, 25 min

Účinkujú:

Zbyněk Merunka

Informace a soutěž pro všechny, kdo nakupují. (oficiálny text distribútora)

T600 odpad!

Nikdy nikdy nikdy se na tento pořed nedívejte! Je to prvotřídní trapárna, která dělá reklamu Penny. Bože lituji že jsem na to jen letmo a omylem koukla. Pan Merunka klesá od VIP zpráv čím dál níž ()

stLukaz odpad!

Hrůza a děs..... - "Ták co to musím dneska koupit? bochník chleba, sýrovou pomazánku a Becherovku...............No ta Becherovka je jenom za 71,90 Kč, no tak to musím koupit aspoň tři láhve...("bere je do ruky, div že mu nespadnou a pokládá je pomalu do košíku a line si to dál k pečivu").......NO néééé celej bochník jen za 13 korun? tak to vezmu alespoň čtyři bochníky a ušetřím krásných 25 Kč......a jde pro sýrovou pomazánku, zahlédne že je ve slevě tak popadne tři a míří si to přímo k pokladně když v tom zazvoní telefon a nerudná fiktivní manželka mu vzkáže že musí koupit toaleťák.......................................NO TO JE HRŮZA JAK SE NA TO NĚKDO MŮŽE KOUKAT? ()

Eisenmann odpad!

Tady už se nacházíme na velmi tenkém ledě rozdílů mezi smysluplným televizním pořadem a ohavnou tragicky předimenzovanou reklamou čišící už z dálky svou bezbřehou laciností. Tohle ne, prosím. ()

ReMusiCZ

Jedna hvězda za ty "poučení" o potravinách. Jeden by nevěřil v soutěžích "o zajímavé ceny", jaká lidská tupost se tam může i objevit... ()

Desires odpad!

Právě běžel díl kde pan Meruna nakupoval sám.Do košíku dával takové věci typu pizza za 45 kč,sýr za 60,ryby za 350 apod.vše po 2-4 kusech a vše mu bylo "velice příjemnou cenou". No,když si to někdo může dovolit,prosím.Mě tyto rady přijdou zbytečné a nemohu souhlasit s tím,že by jistý řetězec na P měl velmi příjemné jak ceny tak zboží o príma kvalitě.Toto mi přijde jako ztráta filmařského materiálu,mohlo se to použít na něco výživnějšího.Upomínat lidem,kolik co v těchto časech stojí a na co všechno nemají,mi nepřijde jako nejlepší nápad! ()