„Zaži deň a preži noc" je motto nového denného seriálu o skupine ľudí žijúcich vo veľkometrážnom apartmáne v Bratislave. (oficiálny text distribútora)

helrohir odpad!

Ako pri každom novom seriály som si pozrel prvú časť. Dlho som potom nemohol zaspať. Apelujem na každého, aby sa nepokúšal pozrieť si čo i len minútu z tohto seriálu, pre ktorého je aj hodnotenie odpad vynášanie do nebies. ()

RigorMortis odpad!

Stačil mi jeden diel. Režiséra predhodiť vlkom (alebo poslať späť na výšku, nech sa naučí režírovať) a "hercov" postaviť k múru. To, že slovenský divák dostáva namiesto kvality pomyje je dlhodobý trend, no toto JOJ úplne posrala. Herecké výkony na zaplakanie,je rozdiel niečo solídne zahrať a afektovane po sebe vrieskať. Tým, ktorí tomuto skvostu dali štyri hviezdy (nebodaj päť) odporúčam vyhľadať odbornú pomoc. ()

Crybaby odpad!

Ani nechcem vedieť koľko mozgových buniek zničila tá polhodina sledovania tohto pokusu o seriál. Totálne amatérske, od seriálu to malo ďaleko. 0/10 /1. diel/ ()

muti

vedel som ze pri tolkych odpadovych hodnoteniach to bude zvrhle zabavne a na stupidite serialu sa budem dobre bavit (s odstupom) ... serialu by som vytkol dve blondynky (Sasa a Sofia) ktore sa na seba relativne dost podobaju, pomohlo by ak by sa jedna prefarbila na svoju povodnu farbu vlasov. a do roznorodosti skupinky im chyba etse cudzinec :) inac ani po 18.(?) casti sa serial nezlepsuje, postavy sa vobec nevyvijaju ale robia rovnake chyby a hluposti. zaklad postav je: nepripusti si ziadnu kritiku a kazdeho kto spochyni tvoj nazor a nesuhlasi s tebou oznac za hlupaka ktory nevie co sa deje. Hovor o svojej rodine ze su to uplni chudaci od ktorych si konecn po 18. rokoch zivota odisiel, ak mas mindraky tak sa chod s kazdemu vyplakat alebo s niekym vyspat. davaj prednost hovoreniu pred pocuvanim. namiesto prace chodievaj do fitka. nulova sebareflexia a maximalne sebavedomie. vynechal som nieco? v minulosti odpad, v dnesnych dnoch je to u zial priemerny slovensky serial... :( stoji za precitanie: http://www.dailymale.sk/entertainment/Dailytrash-Tag-und-Nast ()

Purity1711 odpad!

Otrasná sprostosť o samých dementoch amatéroch, ktorí len pi*ujú a revú kvôli vzťahom... TV HNOOOJ to zase raz dokázala so svojou inteligenciou, aj keď myslím že Nemci vysielali niečo podobné (vlastne Hnojka po Nemčúroch preberá všetky odpady). ()

Insspektor odpad!

v sobotu večer spim pri telke, ked zrazu počujem neskutočne tupe rozhovory ( prepla sem frajerka)... tak mi to normalne nedalo otvoril som oči pozeral som na to a nechápal som ... nezvyknem tu moralizovať, ale keby som kurva súčasťou tohto hovna tak sa hanbím chodiť po ulici. vlastne nie po ulici, hanbil by som sa asi aj sam pred sebou zavrety v izbe... toto tu je naozaj najhoršie čo som kedy videl ()

ZeeZee odpad!

Toto nechápem. Ďaľšia sračka čo sa vysiela namiesto toho, aby kúpili nejaký kvalitný seriál zo zahraničia. Panelák, Horúca krv, Búrlivé víno a teraz ešte táto totálna hovadina bez pointy a s otrasnými "hercami"... Je mi z toho normálne zle. ()

unclejack odpad!

Totálny amatérizmus totálne nesympatických očividne nehercov, natáčaných kvázištábom so scenárom od absolventa miestnej škôlky - prinajlepšom. O ničom, o ničom, o ničom... ()

belinko odpad!

Nechápem, prečo slovenská kinematografia točí nudné plátky ako panelák, druhý dych, búrlivé víno a... teraz ešte i toto?! prečo nenatočia nejaký film?! I tie filmy - Bratislava film, Lóve... samé sračky, kde ukazujú "spodinu" bratislavy... prečo sa nepokúsia natočiť niečo, čo ľudom niečo dá? strašne ma to bolí... strašne.... ()

tatka odpad!

Nie je to ani hraný seriál, ani skutočná reality, je to len hnus, humus, grc, sračka, otrasná kamera, príšerné výkony, idiotské reči. Pičovina za pár euro, vyrobená na kolene. Najhoršie je, že to bude mať určite dobrú sledovanosť, počet blbcov na Slovensku rastie geometrickou radou. A tak môžme čakať, že aj druhá blbovízia príde s týmto formátom. ()

Steeler91 odpad!

Ty pi... , ty kur... , ako si dovolujes vkrocit mi do izby??!! Nech žije TV Hnoj a jej program pre mentalne zaostalé obyvatelstvo SR. ()