Motel Bates

Dráma / Mysteriózny / Horor / Thriller
USA, (2013–2017), 36 h 1 min (Minutáž: 39–47 min)

Hudba:

Chris Bacon

Freddie Highmore, Vera Farmiga, Max Thieriot, Olivia Cooke, Nestor Carbonell, Nicola Peltz, Mike Vogel, Kenny Johnson, Keegan Connor Tracy, Ian Tracey (viac)

Tínedžer Norman Bates a jeho ovdovená matka Norma začnú odznova v pobrežnom meste otvorením svojho nového motela. (SkyShowtime)

Recenzie používateľa LachtanShows k tomuto seriálu (50)

Temný raj (2017) (S05E01)

Konečně přišel čas na dojezd poslední schizofrenní štace jednoho mladého šílence a hned úvodní díl servíruje pěkné důsledky 2letého časového skoku, ve kterém se toho stalo mnoho, aby se dál mohlo dít ještě víc. ()

Zbližovanie (2017) (S05E02)

Postava, co se trošku naoko tvářila při svém odchodu v průběh 4. série, že se už nevrátí, je přeci jen zpátky a dost zamíchá Normanovi kartami. A pro nás všechny se zaručí o řádnou dávku napětí. ()

Zlá krv (2017) (S05E03)

Caleb se stává snad mou nejoblíbenější postavou, ale všichni víme, že s dobráky to tenhle seriál nikdy nezamýšlel zrovna lehce. Snad alespoň Dylan s Emmou už nebudou strkat nos do Normanových unáhlených činů. ()

Útočisko (2017) (S05E04)

Nejhorší je, že v Seattlu se pořád neví, co se všecko během posledních 2 let odehrálo v Batesově motelu. Ta nevyhnutelná konfrontace bude velká síla. ()

Sny umierajú prvé (2017) (S05E05)

Kdekdo mohl avizované cameo Rihanny očekávat s velkou chutí, mě tahle celebritka po chuti ale vzhledově nikdy nebyla a herecké vlohy jsem tu rovněž neshledal. ()

Marion (2017) (S05E06)

Konečně pořádný odkaz na film, ze kterého seriál vychází. Sice nebude finální scéna pro každého, ale zajisté přináší další smršť nehezkých důsledků nejen pro samotného Normana. ()

Nerozlučne spojení (2017) (S05E07)

Přiostřuje se to nevídaným způsobem a já jsem jako na trní ohledně toho, kdo nakonec vyvázne živý a jestli spravedlnost dostihne všechny, co před ní zdařile utíkají už nejednu sezónu. ()

Telo (2017) (S05E08)

Je husté, že se v průběhu let dopracoval sám Freddie Highmore do pozice, kdy si mohl odrežírovat epizodu. A je to na ní dost cítit, tomuhle člověku už těžko budeme v jiném pořadu věřit odlišnou povahu. Navždy Norman Bates! ()

Návštevné hodiny (2017) (S05E09)

Jde do tuhého a každý, kdo se dostal až sem, je jak na jehlách, jaký osud potká všechny doposud přeživší postavy. ()

Puto (2017) (S05E10)

Velkolepá 50dílná Normanova cesta dobrouzdala do svého konce a já budu na tenhle napínavý seroš vzpomínat jedině v dobrém. Strávit po boku něčeho tak poutavého skoro 2 měsíce není jen tak. Hlavně nejedna postava, ať již hlavní či spíše vedlejší, mi bude fakt chybět. ()

Trojnásobná dávka Spielberga

Trojnásobná dávka Spielberga