Keď si ho Emily zaobstarala, bol Clifford malé, roztomilé a červené šteniatko, z ktorého cez noc vyrástol obrovský pes. A keď hovoríme obrovský, myslíme tým, že na výšku meria skoro tri metre. V malom mestskom byte je taký pes veľmi nepraktický. Lenže Emily ho zbožňuje a za žiadnu cenu sa ho nevzdá. (Cinemart SK)

iXtr3m3

Výborné rodinné dobrodružstvo, pri ktorom si to moja dcérka dokonale užila a ja som sa tiež nesťažoval. Jasné, je to primárne pre deti, čomu je podriadená celá schéma deja a postáv aj s ich chovaním, ale je to milé, v hlavnej úlohe pes, čo je dnes najviac IN a tak nemôžem inak ako štyri hviezdy. Dcérka by na to chcela ísť ešte aj do kina, tak premýšľam. PS Užívateľ Arsenal83 je sám zaseknutý vo vývoji, keďže jeho kecy sú totálne mimo. Dcérke sa film neskutočne páčil, tá by mu dala aj plný počet, má osem rokov. Ja som jej otec, mám 39 rokov a dokázal som sa s ňou na tom zabaviť a nie preto, že by som bol pozastavený vo vývoji, ale preto, že ju ľúbim najviac na svete a keď je šťastná ona, tak som šťastný aj ja. Toto dotyčnému evidentne nedochádza. ()

Marius_ss

Podpriemerný rodinný film, ktorý má asi tri krátke zábavné scény... a to je tak všetko. Brutálne inkluzívne, plné klišé a nudných dialógov. Vhodné tak akurát pre nenáročné deti do 10 rokov. ()

filipvrbik

Jasně, je to blbinka pro děti, prostě klasický rodinný film, který neurazí, občas pobaví, občas rozesměje a tak. No a čtyři hvězdy dám, protože Clifford je fakt boží a je s ním kopec srandy a myslím, že se dětskému publiku bude líbit...70% ()

cskomando

Říkejte si co chcete, nikde není psáno, že je to jen pro děti. Když se chce člověk odreagovat, má slabost pro zvířata a určitej cit k nim, pak se na to můžou dívat úplně všichni. Starej, mladej, to je úplně jedno. Vždyť už delší dobu tady nebylo nic tak roztomilého v podání psího animovaného obřího mazla a vtipného. Uznávám nebýt herce Jack Whitehall, tak rodinný příběh ztrácí na humoru. On byl ta správná volba co se týká vtipných hlášek a pasáží. Naposledy to byl Beethoven, který za něco stál a to je pěkných pár let. Jediné mínus je za ten opakovaný americký happy end u více filmů (12 holčina se snaží mluvit k národu ) možná trochu trapné a stupidní, ale což, je to přeci taková malá rodinná pohádka. ()

Martyr

Keby som mal 13 tak gulam ocami, keby som mal 19 tak to ani nepustim, ale kedze mam skoro 40, bol som na tom so 7 rocnou dcerou a ta si aj poplakala, aj zasmiala aj sa potesila. Je to taka priemerna sracka ale ked si otec alebo mama, urcite sa to bude tvojej ratolesti pacit, a teda sa to bude pacit aj tebe :) ()

BOURQUE

Veľký a červený pes v pohode, napriek nie vždy funkčnému CGI. Podobne ako Emily v podaní Darby Camp. Príbeh je však plné klišé momentov a obsahuje také prvky, ktoré veľmi dobre poznáme. Humor a zábavnejšie scény zostávajú spíš v pozadí. Jednohubka, ktorá Bohužiaľ sa celkom rýchlo vyparí z hlavy. Osobné hodnotenie: 66% (**) ()

helloween93

Pohodová rodinná zábava s velkým červeným cgi psem Cliffordem, který je cute. Předloha a původní seriál jsou známé je zejména v USA, takže je divák obohacen něčím novým. Pravdou je, že film obsahuje snad všechny klišé rodinných filmů, ale při sledování mi to nevadilo. 3* ()

anitae

Celkem klišoidní příběh, ale s příjemnou mladou slečnou ze Santy,  přechytřelým asiatem a velkým černý psem. Celkem fajn pro malé školačky, které mají rády pejsky, dospělí to přežijou, ale jednou to stačí. ()

John80

Pekný príbeh pre celú rodinu o psovi  cite a priatelstve malého dievčatka k nemu  Príjemná oddychová pre celú rodinu 3* ()

Likan7

Hnusný triky, nejdebilnější a nejvíc klišoidní příběh, co se dá "vymyslet" a postavy, že by jim hned na začátku jeden nejraději přál aby je Clifford sežral. Jestli měl být Clifford pocta originálu a možná nějaký start další "roztomilý" série, tak to Walt Becker poslal od kytek hned na začátku. ()

Jerris008

Já se nebojím tomu dát nadprůměrné hodnocení, jelikož dle mého názoru takto nějak by měl vypadat rodinný film. Oproti jiným totiž nebyl trapný, naopak měl vtipné a dojemné momenty, navíc s hezkým poselstvím. Ideální film pro mladší děti, který si mohou užít i dospělí... ()

Taron

V pohodě film, kde jsou samozřejmě cílovka především děti, ale objeví se i dost vtipných scén pro dospělé. Jack Whitehall podal super výkon a určitě představil nejpovedenější postavu z filmu. ()

blondboss

Videl som aj pôvodný seriál a musím povedať, že Becker sa tohto ujal a poňal to z úplne iného konca a ono to podľa mňa veľmi slušne fungovalo. Čakal som nejakú infantilnú ptákovinu pre úplne malé deti po vzore seriálu, ale dostal som výživnú rodinnú komédiu, pri ktorej sa človek aj nenásilne zasmeje a ktorá sa na nič nehrá. Že tam bolo pár klišé momentov, to je jasné, každopádne ale aj sympatickí herci a ňuňu pejsek, z ktorého som bol namäkko. Skvelo vizuálne zvládnuté. Takže ja osobne som sa bavil a ako oddychovku pri nedeľnej kávičke to vrelo odporúčam. 70 % ()

Gig

Ale jo, dětem se to bude líbit. Pro mě to je americká veze našeho Maxipsa Fíka podle šablony všech podobných filmů s hloupými zloduchy… ()

TheTimo

Ty jo. Nečekal jsem nic a byl velmi mile překvapen! Clifford je typický rodinný film se vším, co od něj čekáte. Vyzdvihl bych skvělý výkon Jacka Whitehalla a v dětské roli Izaaca Wanga. Prakticky celých cca. 90 minut jsem se bavil, syn byl také nadšený a celkově jsme z kina odcházeli spokojeni. 4* ()

JesterKruger

Mám z toho hodně rozporuplné pocity. Námět (i když tento film měl kdysi seriál), je podle mě mistrovský. Začátek i konec filmu je perfektní. Sem tam se mihne i dobrý humor. Jenže to mezi začátkem a koncem je naprosto klasický rodinný film, a ke všemu úplně klasický záporák, který chce po Emily psa Clifforda za peníze, a chce ho zkoumat v laboratoři. Ono je to ve finále sice pěkný rodinný film, ale mohl být daleko lepší. S tím námětem mohli tvůrci dělat větší zázraky. Ale jelikož je tento film určen hlavně pro děti, a námět je mistrovský, a navíc tento film obsahuje dobrý humor, tak dám ve finále slabší 4*. ()

Mangano

Toto bylo poprvé, co jsem viděl film s hlavním psím hrdinou, kdy mi jeho osud byl úplně a zhola u zadku. Těžko se totiž navazuje emocionální pouto ke zjevně stoprocentně digitálnímu agresivně červenému bolševickému noku. Každá sekvence filmu mě od samotného začátku nebavila. Příčinu bych hledal v koktejlu pro dospělého konzumenta obsahu až příliš naivní předlohy, která cílí výhradně na ty úplně nejmenší děti, laciné režie, nesympatické hlavní dětské herečky, nepochopitelně bezcharakterní postavy ztvárněné Johnem Cleesem, který se navíc prostě jen nechal natočit jak odříkává naučený text a to vše zakončeno zástřikem naprosto slaboduchého scénáře z per asi pěti cvičených opiček, které jen náhodně vytahovaly papírky s nápady z klobouku před penězi chrastícím producentem. Škoda času. ()

brasek

Ako celok je to naivné, detinské a nie príliš zaujímavé. Pár momentov však zábavných, emočne dostačujúcich. Možno pre detského diváka zábavné. ()