3 dni na zabitie

• Česko 3 dny na zabití (viac)

Ethan Renner (Kevin Costner) celý život pracoval ako agent tajnej služby. Bol jeden z najlepších. Teraz, keď vážne ochorel, rozhodol sa skončiť a venovať tomu, čo pre prácu odsúval na vedľajšiu koľaj - svojej rodine. Vždy sa totiž dokázal efektívnejšie postarať o nebezpečného zločinca než o vlastnú dcéru. Jeho manželka Christine (Connie Nielsenová) pracovne odchádza z Paríža do Londýna a Ethan bude mať prvýkrát celkom sám na starosť svoju dospievajúcu dcéru Zooey (Hailee Steinfeldová). Netuší, že bývalý zamestnávateľ má s ním iné plány. Ponúkne mu liek na záchranu života, ale zároveň ho poverí poslednou zákazkou. A keďže v stávke je nielen jeho život, ale aj osud celého sveta, túto úlohu Ethan nemôže odmietnuť. Má tri dni na to, aby zneškodnil svetovo najhľadanejšiu teroristickú organizáciu a zároveň sa osvedčil ako dokonalý a starostlivý otec. (TV JOJ)

BullittSF

Po slibném rozjezdu to byl nekonečný film. Hlavně těžko pochopit, proč na všechny úkoly musel být Costner sám,to už si to mohla Vivi udělat sama;-) Filmová verze využívající Bessonova námětu seriálu No Limit(Profesionál). ()

Naby

Průměrný film, ze kterého Kevin Kostner svým hereckým výkonem vytáhl maximum. Nicméně to nemění nic na tom, ze film se moc za průměr nedostal. Zajímavé prvky: Kevin Kostner a jeho postava. Krasne francouzské prostředí. Nezajimave prvky: nerealnosti celého příběhu, trapná klišé z toho co čeká běžní divák a záběry jak střizene z Osobního strážce. Celkem 3,3* ()

fabregas1

Zkouknul jsem, zasmál se a za tři dny jsem na to úplně zapoměl. Jde o pohodovku, která určitě neurazí, ale Bessonova nej.díla už jsou ta tam. ()

gael83

Velmi, velmi slušné, ten zašpiněný styl, zoufalství, vyčerpání a atd. jako jo, Kevin už sice není tak pružný, jako v dobách The Bodyguard, ale i tak se snaží oč může. Jen ta jeho "dcera" no ta mě "srala". ()

Allein4

Umírající Kevin, snadno zaměnitelný s průměrným americkým rančerem, si po životě v CIA jde konečně užít alespoň pár týdnů s manželkou a dcerou v Paříži. Zpátky do služby ho přivedou dvě věci - čistě náhodou je v Paříži nejhledanější gangster (a Kevin je asi jediný, kdo zná jeho obličej), a zároveň jistá agentka CIA má k dispozici zázračný netestovaný lék, který z Kosti dělá tak trochu alkoholika. Kevin občas upadá do něčeho, co vypadá jako velmi slušný absťák, a čistě náhodou je to skoro vždy v momentě, kdy má na mušce Richarda (který mimochodem zahrál velmi dobře, a po roli ve The Strain má opravdu namířeno vysoko). A čistě náhodou je z toho Robert a spol tak překvapený, že Kevin stále přežívá. Až se nakonec sejdou s dětmi na mejdanu, který rozstřílí. A Kevin opět těsně před zakončením Robertova života upadá do svého absťáku. No, ok, takhle to zní jako hrozná kokotina, ale světe div se, ono to celé fungovalo a 3 Days To kill beru jako jeden z lepších filmů, které jsem za poslední měsíce viděl. 85 % ()

zeromen

Docela zklamání, čekal jsem víc, ani Costner to mu moc nepomohl. Spíš mě to připadá jako by si hráli nebo snažily napodobit film 96: hodin. Pokud se Costner nedá do kupy, může už jen fakt točit reklamu na blbé tuňáky. ()

Pythonator

A jaká to mohla být paráda, nemít to tak pozvolné tempo a nebýt tam tolik těch rodinných záležitostí. Další Liam Neeson se nekoná, i když Kevča je taky skvělá volba. Amber Heard mě brala, ale Kevčova pubertální dcera mě srala. Úvodní akční přestřelka neměla chybu, stejně jako akcička s kolem a dvěma auty. Kdyby si film udržel takové tempo po celou dobu, byla by to síla. Ten rodinný patos prostě nefungoval jak měl. ()

Bogrant

3 hviezdičky na prežitie. Uvažoval som dokonca o štyroch. Predsa len, Costner má dostatočnú charizmu a akcia v Bessonovom štýle je občas prepálená, ale v konečnom dôsledku ako uspokojucúca jednohubka bez väčších ambícií, vždy poteší. K tomu Paríž a Amber Heard. Fajn špionáž, ktorá neurazí a ničím neprekvapí. ()

liBOREC564

Kdyby tam nebyla ta iracionální a nesmyslná "rodinná příběhová linie", iracionální chování hlavní postavy gradující s plynoucím časem filmu a celková nesmyslnost zápletky tak by to byl slušný film ala Crank.. Slušná hudba, slušný střih i Costner není úplně špatný.. ale trapný odkaz na Ochránce (odnášení dcerky z mejdanu ...) atd. Prostě maximálně za 2 hvězdy a 20%.. A ten konec tomu nasadil opravdu korunu! ()

Gagin

Čekal jsem, že si více tvůrci více pohrají s emocemi otce a dcery, ale jinak vcelku parádní podívaná - 75 zasloužených %. ()

Danny71

Kevin Costner už si může role vybírat. A tuto roli si podle mě vybral opravdu dobře :thumbsup: Už se chce rozloučit se starou prací a konečně se začít věnovat rodině, kterou ty celé roky zanedbával, ale jeho šéf s ním má jiné plány. Člověk míní a život mění, znáte to ;-) A jak se s nastalou situací Kevin popasuje, na to se můžete podívat nyní ve Vašich kinech ;-) ()

The_Exile

Po tom, co věnoval kariéře v CIA celý svůj život, má Costner tři dny na to, aby zabil svůj cíl a zachránil si tak svůj život. Poměrné zajímavý mix akce a dramatu, ve kterém se snaží získat zpět svou manželku a dceru, které ho opustily. Slušné herecké výkony podle scénáře Luca Bessona. Čtyři hvězdičky ()

Další nezletilá zabijácká holka?

Další nezletilá zabijácká holka?

29.08.2013

Costner pašuje drogy pro del Tora

Costner pašuje drogy pro del Tora

17.07.2013

Kevin zažívá moc pěkný comeback. Sbíral ceny za western Hatfields & McCoys, obstarával emoce v Muži z oceli, vytrénuje Jacka Ryana a bude za akčního hrdinu v Bessonem produkovaném a McG-m… (viac)