Ako prísť o muža za 10 dní

• Česko Jak ztratit kluka v 10 dnech (viac)

Andie (Kate Hudson) je redaktorkou populárneho časopisu. Má  napísať živú reportáž, založenú na osobnej skúsenosti, o tom,  ako odplašiť aj toho najzamilovanejšieho chlapa v priebehu desiatich dní. Nemohla si však vybrať horšiu „vzorku“ ako je Benjamin (Matthew McConaughey). Je síce fešák, ale možno o to viac dravší agent reklamnej agentúry, ktorý sa práve stavil so šéfom, že zlomí srdce každej, na ktorú ukáže, len aby získal lukratívnu zákazku. Tých dvoch nespojila náhoda, a tak bitka sledovaná starostlivo z oboch strán, môže začať. Andie vie, ako na to. Rýchle nasťahovanie k novému priateľovi, umocnené milostnou zdržanlivosťou, zásadné premeny jeho bytu, vrátane ružových koberčekov v kúpeľni, nákup štvornohého “miláčika“, plač, hysterické scény na verejnosti i pred jeho kamarátmi... lenže nič nezaberá. Benjamin všetko chápe, všetko ospravedlňuje, ku všetkému je tolerantný. Nie je to nakoniec naozajstná láska...? (TV Markíza)

HanSolo

Sice v tom hrají příjemní herci (především McConaughey), ale to byl jediný důvod, proč se na tuto jinak hodně nudnou romantickou komedii dívat. ()

Bonniesgun

Dlouhodobě můj nejoblíbenější „potřebuju-vypnout-mozek“ film. Dva hezcí lidé kují jeden na druhého tak dlouho pikle, až se zamilují. To všechno obklopuje vděčné prostředí reklamní agentury a lifestylového vydavatelství a New York. Pokud čekáte nějakou bůhvíjakou originalitu nebo mimořádný příběh, máte smůlu. Najdete totiž jen Kate Hudson a ultra-sexy-chlapíka Matthewa McConaughey. A ten mi osobně tedy stačí ke štěstí… :o) ()

petisek

Sympatická hlavná dvojica robí túto priemernú romantickú komédiu pozerateľnou, nezaškodila by však kratšia stopáž. Ak nemáte od filmu žiadne očakávania, budete spokojní, dobrý film na zabíjanie nudy. ()

Verunka84

Prosmala jsem se od zacatku do konce, pes na karetnim stolku a navsteva vegetariansky restaurace misto basketu, super seky proste..a k tomu hezci hlavni predstavitele, krasna romanticka komedie co dodat ()

LukKon

Mne sa táto komédia o tom, ako ona chce donútiť jeho, aby ju NECHAL a on chce prinútiť ju, aby sa ZAMILOVALA páčila, pretože medzi hlavnými hrdinami to iskrí a veril by som im to aj v RL. Na príjemnú oddychovú komédiu to stačí a ja som sa na tom nesmierne bavil. Škoda, že v ich druhom spoločnom dielku im to už trošku škrípe. :-/ ()

CaMMe

Vcelku koukatelná romatická komedie, krásná Hudsonová, sympatický McConaughey. Takže pohodová oddychovka, u které mi vadilo jediné. V 15 minutě jsem přesně a podotýkám, přesně, věděl co a jak bude vypadat, jak se bude odvíjet a jak dopadne. To bylo jediné co mě trochu mrzelo. 55% ()

Elegnor

Sice jsem to neviděl celý, ale jsem za to jedině rád.. Viděl jsem tak přibližně hodinu z celýho filmu, většinu prostředku a konec a dvě hodiny bych to fakt nevydržel.. Z mýho pohledu neskutečně trapný, zbytečný a vynucený scény. Někomu se tyhle věci možná líbí, ale mě už samotnej námět přijde jako strašně špatná zápletka pro film.. ()

Katte

Už dlouho jsem se u něčeho tak nesmála, opravdu velmi komické situace. S klidným srdcem můžu doporučit milovníkům komedií :-) ()

MaxForValue

Príjemný romantický nadpriemer, ktorý ťahá hlavne nesmierne sympatická ústredná dvojica Hudson-McConaughey. Čo však tento film robí práve tým "nadpriemerným" je viacero skvelých fórov, ktoré na rozdiel od iných filmov nevyšumia do prázdna a zaručene pobavia. Petrie odviedol slušnú prácu, rovnako ako aj scenáristický tím. ()

DjsVorel

Když jsem četla v programu název, slyšela herecké obsazení a viděla žánr romantická komedie, tak se mně zas dělaly mžitky před očima, protože jsem přesně viděla před sebou celý film. No ale ono to docela i překvapilo. Konec klasickej romantickej happy end, herecký výkony průměrný (stejně jako film, a to myslím jako pochvalu), ale byla to docela prdel, to se musí nechat. Především, když se Kate Hudson opravdu urputně snažila, aby se s ní Matthew rozešel, tak jsem se fakt řehtala. Při nedělním dopoledni, když se chci válet v posteli, tak proč ne. Na to, že hlavní protagonisté nejsou zrovna moji herečtí favoriti, tak to i po stránce chemie celkem ladilo, takže za mě průměrně hodnocení a něco kolem 60%. ()

zuzzuli

Prvoplánová romantická komedie, která nepřinese nic nového a navíc značně irituje Andiiným chováním. S každou přibývající chvilkou bojujete s pokušením film vypnout. Jenže možná také ten boj prohrajete, jelikož potřebujete ukrátit čas či se chcete mermomocí dozvědět, jestli Andie a Benjamin spolu budou šťastně žít až do smrti. Mohlo jít o zábavnou podívanou, ale díky zpracování filmu nemůžete čekat nic jiného než podprůměrnou oddychovku. ()

Mire

Romantické komédie príliš nepozerám, skoro v každej megatony klišé a predvídateľný scenár, čo sa týka aj tohto filmu, ale tu je aspoň dobrý námet a vhodne vybraná herecká dvojica, bez čoho by tento film nefungoval. Ale ja som sa celkom bavil, najmä v momentoch, keď Kate Hudson robila zle Mattewovi McConaugheyovi :) ()

Další hledači pokladů

Další hledači pokladů

09.08.2006

Matthew McConaughey a Kate Hudson budou hlavními hvězdami dobrodružné komedie FOOLS GOLD z dílny režiséra Andyho Tennanta (Hitch: Lék pro moderního muže). Nebude se však jednat o první spolupráci… (viac)