Ako prísť o muža za 10 dní

• Česko Jak ztratit kluka v 10 dnech (viac)

Andie (Kate Hudson) je redaktorkou populárneho časopisu. Má  napísať živú reportáž, založenú na osobnej skúsenosti, o tom,  ako odplašiť aj toho najzamilovanejšieho chlapa v priebehu desiatich dní. Nemohla si však vybrať horšiu „vzorku“ ako je Benjamin (Matthew McConaughey). Je síce fešák, ale možno o to viac dravší agent reklamnej agentúry, ktorý sa práve stavil so šéfom, že zlomí srdce každej, na ktorú ukáže, len aby získal lukratívnu zákazku. Tých dvoch nespojila náhoda, a tak bitka sledovaná starostlivo z oboch strán, môže začať. Andie vie, ako na to. Rýchle nasťahovanie k novému priateľovi, umocnené milostnou zdržanlivosťou, zásadné premeny jeho bytu, vrátane ružových koberčekov v kúpeľni, nákup štvornohého “miláčika“, plač, hysterické scény na verejnosti i pred jeho kamarátmi... lenže nič nezaberá. Benjamin všetko chápe, všetko ospravedlňuje, ku všetkému je tolerantný. Nie je to nakoniec naozajstná láska...? (TV Markíza)

Nocturno culto

Docela jsem se nasmál, Matthewovi to sedlo jak ulité, nevím jak dlouho bych vydržel takové pletichy rádoby zamilované přítelkyně, i když možná, kdyby byla v podobě Kate Hudson, tak bych si nechal říct ;-) .. ()

ZnalecH

Velice sympatická romantická komedie do té doby, než si všimnete "amerických prvků", které moc sympatické nejsou. Příběh dobře vymyšlený i zpracovaný. 70% ()

RajAthen

Solidní zářez, kdy prostě dostanete přesně to, co je na obalu slibováno a je rovněž očekáváno. Pošťuchování dvou sympatických, úspěšných a usměvavých lidí, nechtěné sblížení, nechtěné uvědomění, vzájemné uvědomění, zhrzení, porozumění, vzájemné porozumění po záchraně vzniklé situace. Spoiler? Ale kdeže! Každopádně Krull, král válečníků má potenciál hlášky, a to se cení.:) ()

Likan7

Fajn potenciál, ale došlo to tak do poloviny. Sakra hot Kate Hudson a Matthew, který snad už navždy opustil vody těhlech romantických komedií. Fajn nápady, ale jako vždy, to v poslední půl hodině, kdy se hraje na vážnější notu, ztrácí dech, až to umře před koncem. Škoda, tomuhle filmu bych to přál. ()

loveless

Andie se rozhodne napsat článek o tom, jak odradit během 10 dní chlapa, aby se s vámi rozešel. Ben uzavře sázku, že se do něj vybraná náhodná žena zamiluje. A bim bác, máme tu hlavní hrdiny, hrají je moc hezcí Matthew a Kate, které ale úplně nemám ráda, přesto jim to tady celkem jde. Andie přehání a přehání stále víc a je tam pár značně vtipných okamžiků, při kterých jsem se smála. Výsledkem je průměrná romantická komedie, nenáročná zábava. ()

Nix

Hňupina. Ale nejzábavnější část bylo pojmenování ohanbí Princezna Sofie nebo Krull Válečník. Ale i tak to za to nestojí. ()

LordMysti

Hodně nenáročné a když to tak člověk bere, zjistí že dostane lacinou, ale pohodovou podívanou v tomto romanticko-komediálním žánru. ()

Edit13

Průměrná, leč vtipná komedie. Docela mě pobavila dvojce Kate Hudson a M. McConaughey. Jejich zápas pohlaví a vzájemné jiskření mělo docela šmrnc. Typický romantický film na večer s přítelem/přítelkyní. ()

MRPitivier

Komedie o velice dobrém nápadu! Mladí lidé se potkají a Kate Hudson se má se svým partnerem rozejít do 10 ti dnů, a proto mu dělá z ráje na zemi doslova peklo, je natolik nesnesitelná, že normální člověk by to asi nevydržel! Ale Matthew McConaughey to musí vydržet, protože on musí právě z Kate Hudson vydržet těch 10 dní! Ani jeden z nich neví o pravých úmyslech toho druhého a na tom to je postavené! Vtipnost určitě nechybí, herecké výkony, především Kate Hudson, jsou víc než dobré a nakonec musíte čekat happy end, je to přece jenom komedie, která Vás má pobavit a uvolnit! Rád jsem to viděl! ()

coco.brice

všechny holky chtějí jenom Bena..za prostřední část filmu a koncert Celine Dione:-))) dávám tři hvězdičky..tenhle film je srágora..pak 35minut zábavy a zase srágora..ale těch 35minut stojí za podívání se a zasmání:-) no on ani ten závěrečnej song není špatnej...youre so vain:-) ()

RajCZitko

Pohodová romantická komedie, která je narozdíl od ostatních fakt vtipná. Ano, je sice trochu hloupější a občas je ta holka trochu nesnesitelná, ale opravdu se mi to líbilo. ()

myse

Proč? Proč všechny slibně vypadající komedie musí končit uslintaným, romantickým happyendem? První polovina filmu bezvadná - skvělé obsazení dvou hlavních hrdinů, velmi zábavný námět (to, co Andy prováděla Benjaminovi, bylo prostě k popukání). Bohužel slibný, zábavný námět sklouzl do všudypřítomné a nesmrtelné lovestory, oba hrdinové se do sebe i navzdory sázkám na obou stranách a navzdory tomu, jak se k sobě chovají, zamilují a bla bla bla....skončí spolu jako regulérní šťastnej pár. Kdyby se režie držela základního námětu, kdyby se hrdinové do konce drželi svých sázek, mohl by to být žhavý kandidát na komedii roku...ale takhle? Strašná škoda, protože takhle z toho nevznikla ani pořádná komedie, ani romantický film. 50%, první část filmu to zachraňuje. ()

baltik

Proooč? Proč z toho dělali cajdák na 2 hodiny? Bejt to kratší tak je to mnohem lepší. Co se stane je jasné během prvních 20 min ale proč to trvá 2 hod nevim.. Za to hvězda dolu, slečnám to asi tak vadit nebude protože potenciál to má ale prostě dlouhé... ()

alldo.raine

Povedená romantická komedie. Není divu, že tito dva spolu nějakou dobu i chodili, protože to co spolu mají ve filmu je jak skutečnost. Na romantickou komedii, která je plná klišé a otřepaných frází jsem se velmi bavil a doopravdy jsem jim vše věřil, s jakou odhodlaností si jdou každý za svým poslaním, čas strávený u Benovy rodiny u moře. Tato romantická komedie vždy zvedne náladu.. ()

maruli

Čistě holčičí záležitost, naprosto perfektní pro dámskojízdový večer s lahví vína a spoustou drbů. Áááááách. :-) Mužům v jejich zájmu vstup zakázán.. ()

Mr.Baboon

Fajn oddechová komedie na nedělní odpoledne, nic víc, nic míň. McConaugheyho mám rád a Kate Hudson lahodí oku mému, takže o estetičnost nouze není. Pro mě klasická průměrná komedie, která neurazí, ale vidět to několikrát také nemusíte... Za mě tedy 3*. ()

Ex_Machina

„Kde je tá sexi, skvelá, vtipná, múdra, krásna Andie, ktorú poznám?“ Povie Ben a nestačí sa pritom čudovať, ako sa mohla črtajúca sa láska jeho života tak rýchlo zmeniť. To že muži sú z Marsu a ženy z Venuše je jasné, tu však išlo o stávku na oboch stranách, pričom ani jeden to o tom druhom nevie. Pretože Andie by sa inak v rámci svojej stávky Bena nesnažila doviesť k šialenstvu svojim chovaním, pokým on na jej chovanie reaguje láskyplnými gestami. Kde je tá hranica, ktorá keď sa prekročí, tak už nie je cesty spať? To ma privádza k otázke čo je to láska. Láska musí byť vášeň, posadnutosť, niečo bez čoho sa nedá žiť. Stratiť hlavu, zamilovať sa do niekoho, zošalieť a to isté spraviť tomu druhému. A ako ho nájsť? Len počúvni, čo ti hovorí srdce. Myslím že Andie a Ben to aj napriek prekážkam dokázali. ()

Další hledači pokladů

Další hledači pokladů

09.08.2006

Matthew McConaughey a Kate Hudson budou hlavními hvězdami dobrodružné komedie FOOLS GOLD z dílny režiséra Andyho Tennanta (Hitch: Lék pro moderního muže). Nebude se však jednat o první spolupráci… (viac)