Zatímco Hank vede pátrání po Clarkovi, Navarrová a Danversová dostanou tip na dalšího bývalého zaměstnance Tsalalu. (HBO Max)

Qitek

Začíná to být hroší a horší. Nejhorší na tom je, že jediná postava nedokáže být ani trochu zajímavá. Jediná postava nemá sympatie. Jak je tohle možný? :)) Celej případ začíná být zájmu zcela zbaven a nejvtipnější je, že je mi úplně už u prdele. Je mi úplně jedno jestli to byl zahradník, duch, nebo ufo. Je to stejně tak moc špatný, jako scéna z nemocnice, u které jsem se ale zase na druhou stranu od srdce zasmál. Což holky v úmyslu asi neměly. Strašná bída. Scénáristická debilita, která si hraje na něco víc. Slabší dvě. Ale jako parodie by to obstálo, jen těch fórků je tam bohužel zoufale málo. ()

molcan2

Áno, bohužiaľ ma to neoslovilo, čo je nepríjemné, pretože tento seriál bol mojím najočakávanejším seriálom roka !! Epizóda sa začína Liz a Navarrom, ktorí majú flashbacky na predchádzajúci prípad, ktorý sa spája s informáciami s naším aktuálnym problémom, dostávame hlbšie prepojenie s indiánskou dejovou líniou a štáb sa snaží dať dokopy túto záhadu. Prvých 30 minút, tak ako je flashback, je zbytočných, v príbehu nie je žiadny pokrok. Posledných 25 minút je opäť naťahovaných, jediné čo to pre mňa zachraňuje sú dobré herecké výkony a hudba a prostredie, dáva to taký pocit strašidelného hororu a budovanie prostredia je vynikajúce ALE prípad je pomalý a tempo je tiež slabé, dúfam, že sa to zlepší. Nie hate, lebo mám rád seriál, len to zatiaľ nie je ono, 6/10. ()

rime odpad!

Bohužel tohle nepůjde vyléčit jinak než ignorací. Pokud dostávají prostor neschopní, tak vzhledem k tomu, že i dřív to bylo s americkou produkcí velmi vachrlaté a ti skvělí jen horko těžko vyvažovali průměr, tak dnes to v praxi znamená drsnej odpad, který je vám předkládán na podnose jako něco přínosného, ale ve skutečnosti ty duše , který se za tím skrývají jsou celé nahé a není to pěkný pohled. ()

CAR0DEJ

Je škoda, že herecké výkony ženského osadenstva idú od epizódy k epizóde nižšie a nižšie, lebo tie mužské sa mi celkom páčia. Problém je, že prvé husle v tejto "girl-power" sérii hrajú práve ženy, ale ja to nechápem, veď Jodie Foster bývalá skvelá herečka. V každom prípade ma ten príbeh stále láka a som zvedavý, čo sa bude diať ďalej. Pokiaľ si odmyslím tie prehysterizované výlezy dvoch detektívok, tak to stále má slušnú atmošku. ()

klukluka

Kdepak čupakabra…jasně, že to bude mít naprosto logické vysvětlení. Včetně toho, že místní, kterých je tam 5 a půl, si mezi sebou ještě neřekli ani to, že vědci ze zdejší polární stanice zemřeli strašlivou smrtí. Média taky nula, do téhle pustiny asi tahle vymoženost ještě nedorazila. Ano, pojal jsem k tomu značnou nedůvěru i s tím rizikem, že si budu muset sypat popel na hlavu. ()