Už jsou to dva roky, co ďábelští Critters poprvé terorizovali městečko Grovers Bend a vyhnali rodinu Brownových. Jenomže “kluk, který křičel Critter”, Brad Brown (Scott Grimes), je zpátky... a právě včas. Z critteřích vajíček se vyklubala smrtící smečka a krvežíznivé chlupaté koule jsou celé žhavé pustit se do své oblíbené kratochvíle – do jídla. Vajíčka se brzy klubou všude, kam se jen podíváte: pole plné dobytka se stává obrovským prostřeným stolem a místní obyvatelé mizí po celých soustech. Naštěstí se vracejí tři šerifové z vesmíru, Ug, Lee a Charlie a pokusí se problém odstranit. Dokáží ale zlikvidovat Critters dřív, než Grovers Bend zmizí z mapy? Critters – Hlavní chod, plný mimořádných zvláštních efektů, je větší a lepší a jistě uspokojí vaši chuť na akci, napětí a hrůzu! (Magic Box)

Pitryx

Zase ten pro mne nesympatický Scott Grimes. I když tady už trochu starší a netváří se jak debil, jako v předešlém filmu, přece jen jeho mizerné herectví tu je. Jinak jde o přímé pokračování prvního filmu, trochu navazující, ovšem už bez něčeho nového. Nějak moc mne to už nezaujalo. To co tu bylo, bylo také v prvním filmu. A tady neplatí opakování matka moudrosti. ()

vodkasesemte

Morgan Megan - Další kunda. Připomíná mi tu vojačku z Mockingjaye (Lieutenant Jackson/Michelle Forbes) - Jo, je podobná Famke - Our self must fit - Lets just say I m not Van Helen type (Nadine Van Der Velde) - Critters busters - Damn meat eaters - I m back - Them man-eating dust mops got us roped up tighter than a blue-ribbon bull and all you folks can do is stand here and play kick-the-can with some punk kid - If we set around here on our duffs, bitchin, we are gonna end up tomorrows leftovers - And whos gonna lead this suicide mission? - Come on you pussies. You have got nothing to lose but your lives (vážně) - Uměj řídit kosmickou lod a nepoznaj dynamit - Ram it - Liane Curtis (Megan) - Cynthia Garris (Zanti) ()

Nikolas__

Okay, tenhle film mi rozhodně nepřišel nějak špatnej. Většina scén, které mají fungovat nějak více emocionálně, nebo prostě budí takový dojem, jsou trapné docela k nevydržení, ale tím že je to z části komedie, tak takovým nevinným způsobem. Prostředí filmu je fajn, na tom se asi nedá nic moc zkazit, ale co mě asi překvapilo oproti prvnímu filmu, je celkově asi zábavnější scénář i postavy. Nějaké jsou na přes držku, ale já si snad i myslím že to byl záměr, protože ten film se fakt vážně nebere a díky critters, kteří vypadají skvěle se na to zvlášť v závěru fakt fajn kouká. Takže nakonec je to u mě o maličkatý kousíček lepší výsledek než u dílu předchozího. 60% ()

TesterX

Další díl se zábavnými krvechtíčem posedlými potvorami nabízí jinak šablonovitou podívanou (opět) s nudnou první půlí, ale pár masakroidními scénami. Na stejné úrovni jako pilot. ()

Dexter666

Dvojka má oproti jednotke v mnohom navrch - lepší scenár, lepšia hudba, viac Critters (áno áno:-) a k tomu viac blbín s nimi (skalpovaný/uvarený/zelektrizovaný/omráčený...critter). Škoda trápnych dialógov a zbytočných premieňacích scén, ktorým sa ktovie prečo venuje taká pozornosť. Inak to celé pekne odsýpa a ani sa nenadejete a je koniec a vy si hovoríte I want more... ()

Jason13

Zatím co jednička se snažila hrát (opravdu malinko) i na temnější hororovou strunu, tady je to vyloženě světlá komická hříčka.. U takového typu filmu to ale rozhodně není na škodu. Critters tu mají víc prostoru a i jejich počet výrazně vzrostl.. Vtípky se většinou povedli. Hlavně přeměna na dívku z Playboye je super.:) Hodnotím stejným počtem jako jedničku, ale co do zábavnosti jsou tyhle 4 hvězdy o něco silnější... ()

JesterKruger

Překvapení! Po pouze průměrné jedničce přišel fajn film! Ano, Critters 2 mě baví, a klidně bych si ho pustil vícekrát. Proč jsem tedy nedal 5*? Aby tento film měl ode mne 5* musel by splňovat toto: 1) Musel by být trošku více vtipnější, za to bych dal 0,5* navíc. 2) lepší děj. Za to bych také dal 0,5*. 0,5 + 0,5 + 4 = 5. ()

Chlo0opek

Tentokrát se film přelomil spíše do komedie a již o horor v podstatě ani nejde. A k správnému vyvážení filmu bych prostě čekal, že aspoň trochu toho strahu by měl u diváka vyvolat. ()

Morgaine85

Nějak jsem nedokázala uvěřit Bradově babičce ty řeči o býložravcích a jejich dlouhých střevech. Jednička mi připadala lepší, i když v ní je míň critters. "Krvavé" scény jsou stále vtipné i po těch všech letech - no jo critters byli moje dětská láska...:). ()