Český žurnál

• angličtina Czech Journal
Česko, (2013–2020), 30 h 50 min (Minutáž: 52–84 min)

Vít Klusák, Filip Remunda, Martin Dušek, Jan Keller, Václav Bělohradský, Radovan Klučka, Jana Lorencová, Jana Bobošíková st., Jiří Krytinář, Aneta Langerová (viac)

Recenzie používateľa 6thSun k tomuto seriálu (5)

Život a smrť v Tanvalde (2013) (S01E01)

Že je CSFD prolezlý rasistama mě vlastně vůbec nepřekvapilo, nedivím se proto řadě nízkých hodnocení, nikoho přece nebaví dívat se na dokument, jenž chytře naznačuje, že být lidsky intolerantní je volovina. ()

Dělníci bulváru (2014) (S02E01)

Nejzbytečnější Klusákův dokument. ()

Gadžo (2014) (S02E02)

Určitě se vyrojí plno komentů o tom, že tam koexistoval jen se "slušnejma cikánama", jenže třeba je pointa právě v tom. Tomáš tam nejel s předsudky a nenávistí a podle toho se vše odehrávalo. Podle toho se vůbec vše v životě odehrává. Když budeme chtít vidět Romy jako zvěř, budou zvěří, je to jen na nás. Jako dokument to ale snese větší množství kritiky. Vypadá to, že tam byl pár dnů, ne půl roku. Chybí větší zachycení prostředí, noční život, sondy do ostatních rodin. ()

Obnažený národ (2014) (S02E05)

Ty pomalý záběry tomu nepomohly, dneska je rychlá doba, musí to frčet. Body navíc za rodinný reunion. ()

Spolužáci (2017) (S05E03)

Nemám rád, když někdo ve svém komentu odkazuje na koment jiného uživatele, protože pak člověk vypadá jako stádní debil bez názoru. Tady ale nemůžu jinak, než propagovat MartinaX., jehož slova do posledního podtrhuji a vše, co bych napsal, by již bylo zbytečné a navíc. ()