Blbý a blbší sú späť

• Česko Návrat blbýho a blbějšího (viac)

V živote Harryho (Jeff Daniels) a Lloyda (Jim Carrey) sa toho za posledné roky veľa zmenilo. Samozrejme, okrem ich tuposti. Keď sa Harry dozvie, že má dcéru, neváha ani minútu a beží do ústavu prebrať Lloyda k životu. Ten upadol do stavu letargie potom, ako dostal kopačky od milovanej Mary. Vydajú sa na divokú jazdu krížom-krážom Amerikou v tých najčudesnejších dopravných prostriedkoch a ocitnú sa dokonca na konferencii najväčších vedcov sveta. Asi tušíte, že to nedopadne najlepšie. Bude to bizarné, zábavné, šokujúce... skrátka Blbý a blbší sú späť! (TV Markíza)

alexwill

Já nevim, asi je to tak trapný a debilní, až jsem se bavil. Možná i více než průměrně, protože si některé scény pamatuji více než ty z jedničky. ()

PeteBuck

Toto sa nepodarilo. Je mi ľúto, ale tak ako jednotka bol dobrý, odľahčený príbeh, plný slušných vtípkov, toto je pokračovanie, ktoré za jednotkou zaostáva v každom ohľade. Carrey a Daniels sú o hodne starší, ale vyzerajú fakt, ale fakt starí. Vtipy sú zväčša priemer, neviem, či som sa niekedy dobre zasmial. Pobavila mačka na pervitíne, možno ešte zopár vecí. Soundtrack horší, vtipov menej, zápletka dosť zvláštna, ale celé to bolo absolútne nezvládnuté. Ak by si to udržalo rozbeh, ako to malo na začiatku, možno by som to bral lepšie, ale takto je to iba veľmi priemerné pokračovanie. Niektoré vtipy boli už fakt o ničom. Ku koncu som sa nudil. ()

Marlo

Tak jak vidím tak je to s tímto filmem u diváků( kritiků) buď nahoře nebo dole. Já se budu řadit tak někam mezi. Po všech těch kritikách od F. Fuky či inter. magazínu moviezone jsem se obával a šel na film bez jakýchkoliv očekávání a popravdě jsem se bavil a upřímně smál. Jen sem tam se nějaký vtípek nepovede nebo mi nedával moc smysl, ale naštěstí se to v té hromadě humorů ztratí. Ke konci film ztrácí bohužel dech ale bohatě mi to vynahradil překvapivou premisou. Za mě 65% ()

Rikku

Sice to je film, který je svým způsobem nadbytečný, ale neskutečně baví :-) Za posledních několik let se nenatočila pořádná komedie - jako by už všichni zapomněli, jak na to. Doba Žhavých výstřelů, Bláznivých střel a Připoutejte se prosím je již jistě v nenávratnu, ale tohle je aspoň malá nostalgie a některé gagy jsou opravdu geniální. ()

Tweetak

Jak to popsat. Vtipy to má dobré, scénář by šlo trochu dopilovat a opravdu jsem se zasmál více než jen několika vtípkům. Zvláště oceňuji ty nečekané scény, ale nebudu spoilerovat. ()

Nevis

Bála jsem se jít na pokračování, ale nakonec jsem byla mile překvapena. Po dlouhé době film, při kterém jsem se bavila a neodcházela jsem z kina zklamaná! Ještě teď se musím smát, když si vzpomenu na některé vtípky Jimma Carreyho. Na rozdíl od jiných pokračování po x letech, se nejedná o trapné nostalgické opakování kultovních vtípků, ale o zábavu na úrovni. ()

Lisiana

Upřímně jsem se bála, že se bude jednat o průšvih, protože všichni víme, jak to většinou vypadá s dvojkama po dvaceti letech. Ale už po prvních deseti minutách - Prďák a spolubydlící vařící bonbony- jsem věděla, že to bude fungovat. Takhle jsem se dlouho u ničeho nezasmála, dvakrát jsem musela použít sprej na astma, ačkoliv astmatem netrpím. Tohle se opravdu velmi povedlo!!!!!!!!!!!!!!! ()

durkes odpad!

Preboha len toto nie........Za účasť na natočení dvojky by som všetkých zainteresovaných odsúdil na doživotný zákaz nakrúcania. Len sa zopakujem z jednotky - debilizmus, primitívny humor a k tomu retard Carrey ....zle zle zle..... ()

michalkop

Film předčil má nevelká očekávání. Byl vtipný, svěží a měl vyvážený poměr fekálního humoru. Zasmál jsem se hodněkrát a o to u komedie přece jde. 75%. ()

Carne.Silver

Náhodou, ať je názorů plno na tento film. Já se u něj několikrát zasmála, ačkoliv z úvodní scény s katétrem mě trochu zamrazilo.Ale jinak skvělé, Jim Carrey a jeho typické ksichty jsou prostě bezkonkurenční. ()

psycho.ta

Omlouvám se, ale můj "pátnáctiletý smysl pro zábavu a vtip" už zřejmě zcela dávno zmizel, a proto se mi nedostává pojmenování pro toto dílko. S neočekáváním ničeho se mi samozřejmě ničeho nedostalo a ani vtipné to nebylo. Stupidita největšího kalibru..a také jsem si jistá, že Bill Murray v tomto určitě nehrál. Ani nedokážu říci, za co tu tu jednu hvězdu vlastně dávám...1* ()

Modrá ocel vrací úder

Modrá ocel vrací úder

21.11.2014

O pokračování kultovní komedie Zoolander se mluví už pár let. Až nyní se ale začíná hýbat kupředu, což může i nemusí souviset s úspěchem Návratu blbýho a blbějšího. Jim Carrey a Jeff Daniels ovládli… (viac)

Vrátí se Táta v sukni?

Vrátí se Táta v sukni?

18.04.2014

Ještě jsme ani neviděli Blbý a blbější 2 a už se začíná rýsovat další pokračování devadesátkové komediální klasiky. Tentokrát jde o one man show Robina Williamse Mrs. Doubtfire - Táta v sukni, která… (viac)