V blízké budoucnosti se zrodil nový typ hrdinů – novodobých lovců skalpů. Poté, co nejmocnější společnosti z mocných ovládly veškeré světové dění, země se změnila v pustinu a největší aglomerace lehly popelem, bylo zapotřebí vytvořit nový pořádek. Čerstvě ustanovená Rada Devíti začala nemilosrdně soudit všechny provinilé a na jejich hlavy vypisovat tučné odměny. Tehdy se objevili oni – lovci manažerů, bezskrupulózních kravaťáků, jež zavinili pád společnosti. Nejslavnějším z lovců se stal Drifter (Matthew Marsden), ale prostý lid měl zanedlouho opěvovanější a pohlednější hrdinku - Mary Death (Christian Pitre). Protože spolu lovci krutě zápolili, málokdo z fanoušků věděl, že jejich dvě největší ikony spolu kdysi tvořily tým. (dopitak)

DwayneJohnson

Fakt hustý. V tom nejlepším slova smyslu. Sice béčkový se vším všudy, ale to vůbec neva. Všechno je tam, kde by mělo být. Hlavní dvojka, suprová akce, klasický konec. A vložka s lidožroutskými cikány, to byla velmi chutná třešinka na tomhle lahodném dortíčku. Mňam! ()

cukorek

Kedže si myslím, že film si zaslúži lepšie hodnotenie ako má momentálne na tomto portáli, tak som trochu prižmúril oko a dal mu plný počet hviezdičiek. Vlastne nenašiel som nič také, čo by som filmu vytkol, pretože komiksový žáner je dosť povoľný a ľahostajný v istých situáciach. Navyše sa mi páčilo striedanie kreslených momentov na mape, keď hlavný hrdinovia cestovali s momentami bláznivej akcie. Celé to dobre dopĺňala aj voľba kostýmov, vtiahnutie cigánov do deja- no v koľkých amerických filmoch vidíte účinkovať cigánov? Aj keď mohli dostať viac realistickejšiu podobu, ale nevadí. Samozrejme čerešničkou na torte sa stala sexy Mery Death, ozaj bolo radosť na ňu pozerať. 90% ()

dopitak

Nevinná komixovka nebo humusácká sračka znevažující lidskost? Kam až se televizní a videoherní zábava posune? Když kdysi Spielberg na pláži Omaha ukázal cukající se střeva, nebylo nám v kině dvakrát dobře. Od Ryana uběhl (ne)vkus notný kus cesty, ale Bounty Killer není správným příkladem pro pranýř. Technicky je to slušně odvedená práce, kterou bych ani sám za béčko nepovažoval. Christian Pitre je sexbomba nového tisíciletí (rád bych ji viděl ráno po probuzení, nenamalovanou) ale taky byla jediným důvodem, proč se na tuhle ultra stupidní nechuťárnu dodívat (na její modelingové fotky se mrkněte tady). O akčním nářezu žádná, ale to si k němu dám radši pořádný příběh po staru, o kterym aspoň nebude žádnej kretén prohlašovat (je to teď moderní, tak co se divíte), že "má koule". Závěrečná vnitrotitulková sekvence pokažených záběrů bezelstně ujistí, že bylo úplně jedno, jakou hovadinu tam kdo řekne (birthday, christmas time, boobies BINGO!, bazooka, spring meadow). ()

Chrustyn

Sexy akční hrdinka nezachrání tuto amatérsky zpracovanou blbost o ničem, která si uvědomuje svou brakovitost, ale neumí s ní pracovat jako takový Tarantino. ()

SeBig odpad!

Já mám přehnaný filmy rád, ale tohle mě vůbec nebavilo. Nesedl mi filtr a ta levná atmosféra, herci nesympatický ani ta holka nebyla pěkná, akce se mi zdálo málo, na to, jak si to na něco takovýho hraje. Přehnanost a zábava nikde, nevim teda proč to většina přirovnává k Rodriguezovim filmům, když mu to nesahá ani po sklep. Beru to jako urážku a hodnotim o to hůř, jelikož tohle neberu jako zábavu, ale jako jeden z filmů, který je utrpení dokoukat. ()

honajz

Brutální komiksový krvák s černým humorem, který si bere vzor v Mad Maxovi i Sin City. A překvapivě drží pohromadě, některé černohumorné scény jsou skutečně vyvedené (nic pro slabší nátury, třeba souboj v přívěsu), ale hlavně je zde cítit nadhled tvůrců, kteří sebe ani film neberou až tak vážně, a tím jej odlehčují. Některé vtípky nebo repliky patří skutečně k tomu lepšímu. Pak je zde však pár ne moc vydařených scén a dokonce i nudných, časem i ta cákající krev začne být chvílemi nudná, a třeba závěrečný souboj má sice něco do sebe, ale člověk asi čekal i něco efektnějšího. Gary Busey nebo Beverly D'Angelo se filmem v podstatě jen mihnou, škoda. Zajímavý je nápad lovců manažerů, což je myslím tajný sen mnoha lidí, kteří pod podobnými týpky kdy dělali. Vtipné je i využití westernových prvků v moderní době - třeba zde místo dostavníku taženého koňmi máme skutečně velmi netradiční vozidlo. :-) ()

jonyyy

Příšerná hovadina, ale nějak jsem nemoh přestat slevat tu sexy kočku s obříma zbraněma, co se první půlku prohání v Mustangu a druhou na mašině. 65% ()

JASON_X

Zfilmované comicsy mám hodně rád, ale tenhle mě skoro vůbec nebavil, protože mě nedokázal ničím zaujmout. Nezajímavý příběh, nudný děj, nezajímavé a nesympatické postavy a příšerná kamera. Nevím jak Bounty Killer vypadá na papíře, ale na "celuloidu" stojí dost za prd, řekl bych. Dvě z milosti - za žánr, za masky, za několik obstojných gore efektů a za dobrou scénu ze zvukotěsného kanclu na konci. ()

Morholt

Samozřejmě i já si vzpomněl na Šíleného Maxe a hromadu dalších postapokalyptických akčních jízd. Ale právě proto mě to bavilo a navíc tu byla Christian Pitre, která je fakt kost a vůbec nevadí, že neumí hrát. Respektive nevadilo by to, kdyby hráli ostatní. A to je právě ten problém. Zvolený formát, gore, akce, to všechno bylo béčkově v pořádku, ale ti herci......... . Jasně, člověk nemůže chtít zázraky, ale ten náznak herectví člověk čeká i ve filmech, kde hraje Chuck Norris nebo medvěd. Tady se ovšem nic takového nekonalo. Nejvíc to bylo vidět na postavě side-kicka. Na druhou stranu se mi líbil přístup k cikánům, kteří zde byli vykresleni jako lidožravá hovada dělající bordel. Už se těším na reakci zmocněnce pro menšiny, až se o tom dozví. 55% ()

Lacike

Vedel som, že to bude lacný trash a technická stránka je síce celkom OK, ale mne to proste ani na chvíľu nepripadalo zábavné. Ani cielene a ani na účet tvorcov. Ja som sa dosť rýchlo začal nudiť. 4/10. ()

Terva

CITÁT - Vylez z poza toho baru, lovče lidí.......... Je to krvavé se spoustou hlášek, protkané trochou kreslených záběrů a dialogy jsou klasicky komiksové. Po půl hodině, kdy to začalo v baru, přešlo to až k cikánům, se to vydalo vlastní cestou. Cestou pomsty, zrady a odplaty. Trochu to připomíná Mad Maxe líznutého Grindhousem. Hudba je dobrá, obzvláště u odpočinkových scénách. Ty akční nejsou moc dobře hudebně podporované (až na tu poslední), ale to není na škodu, protože se lépe můžete soustředit na cákající krev. CITÁT - Proč se babrat s dokonalostí......... Závěrečná scéna je masakr, ale to se dalo očekávat. Jo a psal jsem, že je to o lásce? Je. CITÁT - Zajíčku na blatníčku.......... Natočeno podle stejnojmenného komiksu, který napsal Jason Dadson a nakreslil Henry Saine. Film má krásné komiksové předzávěrečné titulky a v těch úplně závěrečných si ještě můžete prohlédnout pár nepovedených záběrů z natáčení. CITÁT - Ty jsi mi dal své poslední pivo??.......... ()

joehot

Poctivé céčko se slušným náběhem na guilty pleasure záležitost. Hlavní hrdinka je samozřejmě kočanda, akce má parádní dynamiku a slušnou choreografii a rozhodně se nebojí trochu toho gore (hlavy pukají, těla se půlí a jiné veselohry). Nadhled level master. K dokonalosti chybělo vlastně jen malinko, snad lepší hlášky (kterých bylo po hříchu málo), snad záběr na kozy Christian Pitre. ()

ConanVJ

Tak tenhle svižnej krvavej akčňák byla parádní podívaná. Opět mě zdejší hodnocení nezklamalo a film jsem si vychutnal. Hlavní hrdinka je opravdu kus a v akčních scénách byla k nakousnutí. Likvidování nepřátel je pěkně krvavý a doprovázený skvělými hláškami. Zabíjení kravaťáků snad nemohlo vypadat lépe. Akce je zde opravdu hodně a je i dobře provedená. Některý efekty vypadaj až moc uměle počítačově, ale to se dá překousnout. Krom akce, je zde i spousta vtipných scén, o které se stará hlavně nejlepší nosič zbraní na světě. Já osobně nemám, co bych filmu vytknul. Tak abych jen necintal, dávám 90%:) ()

FFilipCZ

Příjemné překvapení! Moc nescházelo a dal jsem i plnej počet! Mary Death je kočka jaxviňa. Gun caddie je trefný zpestření. K tomu perfektní soundtrack á la Pulp Fiction. Moc pěkná a nápaditě zpracovaná komiksová grafika prokládající některé scény. Palec hore také za výběr vymazleného vozového parku. Svět, kde six-pack piv má větší cenu než prachy? Hell yeah! Hodně povedené béčko se svižným tempem, které jsem si užil od začátku do konce. ()

ledzepfan

Relativně příjemné béčko s komiksovou stylizací která ale neutáhne pozornost a nadšení diváka celý film. Možná, kdyby se to méně snažilo být COOL za každou cenu a minutáž by se o cca 30min. zkrátila chytilo by to ten správný drive a ocenil by to i lehce náročnější divák(jako já). Dobrý ale víckrát to vidět nepotřebuju a za týden už si na to nevzpomenu. ()

Paxxx.cz

Solidní akční béčko, u kterého je třeba vyloženě vypnout mozek. Likvidátoři nabízejí pár dobrých krvavých přestřelek sem tam zakončené epickými kily, sexy Mary Death a je to i sranda. Místy ovšem zklamou efekty a děj se někdy dá snadno odhadnout. Nemůžu si pomoct, ale docela dost mi pojetí tohoto filmu připomínalo populární hru od 2k borderlands...6/10. ()

ben666

Stylové postapokalyptické akční béčko u kterého sem ani chvilku nenudil, protože koukat na Christian Pitre byla fakt lahoda. ()

M.i.k.e

stylizovaný akční béčkový výplach,který by nejspíš nejradší připomínal Šíleného Maxe...bohužel pro mě jsem se ale víc nudil než bavil a nebýt proklatě sexy hlavní hrdinky,asi bych ani nedokoukal...40% ()

Martin741

Lacne, a stale len priemerne becko, ktore chce ist v slapajach Mad Maxa. Postapokalypticka zem mala miestami nieco do seba, ale casto bolo vidiet priemerne a lacne kulisy. Ovsem ale herci ako Matthew Marsden /Rambo 4/, Kristanna Loken /Terminator 3/, uz vyhasnuty Gary Busey /Smrtonosna Zbran, Point Break 1991/ a nadherna Christian Pytre to dobre zvladali. Najdu sa aj gore sceny a slusne tempo. Skoda, ze koniec jaxi vyfucal do prazdna : 60 % ()