McCanick: Útěk před minulostí

• USA McCanick

Když protidrogový detektiv Eugene ,Mack' McCanick (David Morse - 16 bloků, Zelená míle) zjistí, že zdánlivě neškodný mladý kriminálník Simon Weeks (Cory Monteith - seriál Glee) byl propuštěn z vězení, spustí to nečekanou bouři paranoie a násilí. Bez vědomí policejního šéfa (Ciarán Hinds - Až na krev) Mack a jeho partner Floyd (Mike Vogel - Černobílý svět) nemilosrdně pronásledují Weekse z neznámých důvodů v průběhu jednoho dlouhého parného dne. Čím blíže se Mack dostává ke své kořisti, tím více přicházíme na to, že jeho posedlost se zakládá na dávné pravdě z minulosti, kterou může odhalit jen Weeks. (North Video)

Radek99

Detektivka, která měla asi nějaké vyšší ambice, ale je tak špatně natočená a hlavně napsaná, že nedosahuje kvalit ani průměrného akčního béčka... Nejnudnější detektivní počin této dekády! ()

Fiftis

Čakal som viac. Zo začiatku zaujímavé, pretože je zjavné, že hlavný antihrdina nemá čisté svedomie. Po niekoľkých zaujímavých náznakoch sa však celý dej utápa v neprehľadnom slede udalostí. Až koniec prináša akési vysvetlenie, avšak spoliehanie na to, že si divák všetko domyslí sám, je prinajmenšom odvážnym predpokladom. Aspoň David Morse ako vždy nesklamal. Ale inak nemá snímka čo ponúknuť. Neuvidíte tu nič nové, nič prekvapujúce, nič šokujúce. Žiadne herecké super hviezdy alebo super výkony. Ani záver nemá nič, čím by sa odlišoval od iných podobných snímok. Je to taký ten film, na ktorý si po mesiaci ani nespomeniete, že ste ho kedy vôbec videli. ()

Big Bear

Tohle bylo asi tak napínavé jako guma od tepláků dvanáctileté anorektičky.... Vážně. Pokud jdete na vyndání slepáku, nechte si to pustit a do deseti minut jste v limbu... Morseho mám rád, je to sympaťák a byl mi sympatický i zde v roli těžce vyhořelýho poldy, kterej má navíc ještě co skrývat... Docela bych vyzvedl hudbu a to hlavně v závěru. Jinak má film opravdu zoufalé tempo a ne každá z postav se chová zrovna pochopitelně...Milovníkům Davida Morseho asi lze film doporučit, protože jej prakticky svým výkonem táhne jen on sám. Ostatním bych doporučil opravdu jiný thriller, jakýkoliv, ale jiný. * * ()

Morholt

No očekával jsem něco ve stylu Bad Lieutenant, ale to se jaksi nekonalo. Za zmínku stojí snad jen David Morse, který se pro role policejních drsňáků hodí, ale ani on u mě nedokázal vzbudit větší zájem. Film, který mi byl úplně jedno. A co na tom bylo sakra mysteriózního? 15% ()

Lacike

Ja to taka mala tuctova detektivka na ktorej je zaujimavy akurat kvalitny vykon Davida Morseho. Ale ani jeho vykon nedokazal vytiahnut film nad priemer a hlavne vdaka pomalemu tempu som sa dost nudil. 4/10. ()

Terva

CITÁT - Dnes je významný den, dnes má McCanick narozeniny................ Na svoje narozeniny sice nezemře, ale provede něco horšího. Další z řady obyčejných až podprůměrných kriminálních příběhů, z příšernými dialogy, divným dějem, průměrným hereckým obsazením a nesourodým hudebním doprovodem. CITÁT - Vypaří se jak pára nad hrncem........... ()

kaylin

David Morse je docela dobrý bad-ass a příběh se celkem úctyhodně rozjíždí. Budete mít očekávání, budete si říkat, co asi přijde. A ono to vlastně není špatné, ono je to docela dobré, protože je to svým způsobem nové, je to do jisté míry zvláštní a bude vás možná trochu mrazit. "McCanick" není skvělý film, ale je dost dobrý na to, aby stálo za to mu věnovat pozornost. ()

vegetol.mp

Film který je tím lepší, čím míň o něm dopředu člověk ví. Dynamicky a s jistotou natočené drama, kterému vévodí skvělý David Morse. Bohužel některé motivace postav nejsou z příběhu moc patrné a v některých věcech jsem se nezorientoval ani po několikerém shlédnutí. Každopádně docela úspěšný pokus o trochu jiný film. ()

Aljak odpad!

Rád by som napísal, že to bolo aspoň priemerné. No nebolo, a od priemeru to malo naozaj ďaleko. Očakával som nejaký kvalitný film so zaujímavou kombináciou žánrov mystery-krimi-drama-thriller, ale akosi ma to nechytilo. "Zbožňujem", keď sa film snaží tváriť aký je hovadsky tajomný, a pritom celá mysteriózna zložka je utopená v úchylnosti hlavnej postavy, ktorá pôsobila mimoriadne nesympaticky - od začiatku až po samý záver. Aspoň, že sa to dobre skončilo... ()

bourec odpad!

Už několikrát sem se ujišťoval,že při výběru filmu budu projíždět režisérův profil,a co předtim natočil.Ale pokaždý se nechám unést popiskem(tady krimi,drama,mysterium,thriller),ale platí jen to druhý,a navíc děs všech děsů.Jo ,nalákal mě D.Moorse,a i přesto,že to neni špatnej herec,tak film je nuda jako prase.Opravdu má někdo potřebu čumět vosumdesát minutek(navíc děsně dlouhejch),aby se dočkal,jak si šedivej polda,kterýmu smrdí z huby, strká jazyk s nějakym mladym debílkem.Já ani ne.0%. ()

Rodriguez

Přitlačit trochu víc na pilu, tak by si člověk i po týdnu vzpoměl na co to vlastně koukal. Takhle marně v paměti pátrám, před čím že to vlastně McCanick utíkal.... Jinak David Morse se zhostil role bravůrně, jen škoda že to dějově nedopadlo, mohla by z toho být solídní detektivka na pokračování, stejně jako Jesse Stone! 40% ()

Johnny.ARN

Tak dementné prepájanie dejových línií som hádam ešte nevidel. A s takou dementnou hlavnou postavou som sa tiež už dlho nestretol. Čo tým chcel kto povedať, nechápem. 1 z 5 ()

IvcaSammet

NEJLEPŠÍ, ABSOLUTNĚ NEJLEPŠÍ FILM S DAVIDEM MORSEM, KTERÝ JSEM KDY VIDĚLA!!! No ... Zároveň se Zelenou mílí, samozřejmě ... Říkejte si co chcete, ale já tento film prostě miluju! Ze začátku je to opravdu hodně našlapaný film, ale u mě jednoznačně vítězí závěr ... Po pravdě ... Já jsem nevěřila tomu, co vidím! Tak nečekané rozuzlení zápletky by mě snad ani ve snu nenapadlo! Nikdy ... Úžasný, úžasný, úžasný závěr! Pěkně jsem si zabrečela ... Myslím, že tento film opravdu dokazuje, že je David Morse opravdu vynikající herec. Samozřejmě ale nesmím zapomenout na Coryho Monteitha, který svou roli zvládl opravdu skvěle ... Velká škoda takového talentu ... Každopádně filmu dávám pět hvězdiček a lituju, že jich nejde dát i víc ... Myslím, že tento film budu sledovat asi hodně často ... ()

jiri.twist

Ten příběh mi vůbec nesedl a postava hlavního hrdiny už vůbec. Mám z té změti násilí, nenávisti, falešného pokrytectví a vražd jen blbou náladu a mrzí mě ty ztracené necelé dvě hodiny mého života ... a ani se nedivím tomu hodnocení na IMDb 1622 ()

GeorgeCross

Souhlasím s předešlými komentáři, opravdu je to nuda a trochu i fantasy, film mne dost zklamal, příště budu opatrnější ve výběru filmů, tento na mne nezapůsobil a zanechal ve mně i trochu chaosu, dávám jednu hvězdu za snahu. ()

Mukade

Malo to takú atmosféru, akú mám rád, tú správnu atmošku amerického sna :))........wow, dopisujem toto aktuálne ako dosleduvávam ten film. toto som nečakal ... :) SPOILER: pripomenulo mi to toho xuja z American beauty... Za rozuzlenie a všetko psychologické čo sa od toho odvíja hviezda navrch ()

Mark1983 odpad!

Trochu snesitelnější,než Bronson z roku 2008,ale i přesto ho také podruhé vidět nemusím. A tá scéna s buzerantským obtěžováním to ještě víc dojebala. Fujtajbl. ()

gael83 odpad!

Bez tempa, gradace a napětí! Scénář psal Méďa Béďa, režírovala to sjetá Paris Hilton a střih dělal Bořek Stavitel!!! Pí*ovina na entou!!! ()